7. Decembris 19:30
KURBADS LEDUS HALLE
1:(SO)2
HK RUPUČI HK MĀLPILS
Vārti
1st Period
2nd Period
17:30 RPC Miks Lejnieks ()  Assist: Edgars Ivbulis ()  
18:58 MLP Dāvis Zembergs (71)  Assist: Adrians Matisons (21)  
3rd Period
35:46 MLP Valdis Gavars (69)  Assist: Sandis Saulīte (19)
Noraidījumi
1st Period
11:05 RPC Vitauts Valantis () : Tripping - 2 min
2nd Period
19:03 MLP Maikls Valters (10) : Tripping - 2 min
19:55 RPC Vitauts Valantis () : Tripping - 2 min
19:55 RPC Vitauts Valantis () : Misconduct (disciplinārais sods 2 min) - 2 min
21:26 RPC Edmunds Valantis () : Boarding - 2 min
3rd Period
24:42 RPC Osvalds Lapsa (21) : Elbowing - 2 min
24:42 MLP Valdis Gavars (69) : Charging - 2 min
25:27 MLP Roberts Šampans (17) : Tripping - 2 min
28:57 RPC Ernests Sinkevičs (7) : Interference - 2 min
Spēlētāju Statistika
RPC > POS G A P PIM
Osvalds Lapsa (21) FW 0 0 0 2
Ernests Sinkevičs (7) D 0 0 0 2
Vitauts Valantis () D 0 0 0 6
Edgars Ivbulis () D 0 1 1 0
Edmunds Valantis () D 0 0 0 2
Miks Lejnieks () FW 1 0 1 0
Aigars Cibuļskis (44) FW 0 0 0 0
Kaspars Freimanis (13) FW 0 0 0 0
Jurģis Kiršholcs (81) FW 0 0 0 0
Kārlis Mucenieks (25) FW 0 0 0 0
Rūdolfs Ozoliņš (8) FW 0 0 0 0
Klāvs Ozoliņš (2) FW 0 0 0 0
Rūdolfs Pētersons (9) FW 0 0 0 0
Ivars Plaudis-Lasmanis () D 0 0 0 0
Armands Rudņickis (5) D 0 0 0 0
Aigars Rušiņš (71) D 0 0 0 0
Sergejs Šķerbergs () FW 0 0 0 0
Toms Broks () G 0 0 0 0
MLP > POS G A P PIM
Sandis Saulīte (19) C 0 1 1 0
Dāvis Zembergs (71) FW 1 0 1 0
Adrians Matisons (21) FW 0 1 1 0
Valdis Gavars (69) D 1 0 1 2
Maikls Valters (10) FW 0 0 0 2
Roberts Šampans (17) D 0 0 0 2
Ričards Antons (24) D 0 0 0 0
Pāvils Dāvis (13) FW 0 0 0 0
Jānis Irbe (99) FW 0 0 0 0
Ernests Francis Irbe (97) FW 0 0 0 0
Madars Lapčenoks (23) C 0 0 0 0
Edgars Lejnieks (27) D 0 0 0 0
Normunds Paipals (84) FW 0 0 0 0
Renārs Princis (32) FW 0 0 0 0
Ivo Rancāns (88) FW 0 0 0 0
Jānis Zālītis () D 0 0 0 0
Roberts Strauss (29) G 0 0 0 0

Metieni
RPC 23
MLP 32

Citi Fakti
Tiesneši Ainārs Bitens, Aleksandrs Germanovičs 

KomandasGPPTS
BLC1023
LNS821
HLG1120
CRK1120
HKP1014
OLN1213
WLF1012
PAF1112
JST1010
MDN116
SpēlētājiPTS
16
Jēkabsons14
Kozlovskis14
Krauklis14
Salmiņš14
Golubovičs12
Alferovs11
Lukšis11
Ščerbinskis11

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv