27. Novembris 21:00
MĀRUPE
2:0
HK LEDUS LĀČI HK MAMMOTHS
Vārti
1st Period
03:45 LEL Gatis Bite (77)  Assist: Roberts Zvejnieks (58)  
2nd Period
20:20 LEL Roberts Zvejnieks (58)  Assist: Gatis Bite (77)
Noraidījumi
1st Period
03:15 MTH Andrejs Canders (68) : Tripping - 2 min
10:23 LEL Gatis Bite (77) : Slashing - 2 min
11:38 LEL Oskars Krakts (13) : Charging - 2 min
2nd Period
13:43 LEL Oskars Krakts (13) : Charging - 2 min
13:45 MTH Kristaps Gailišs (50) : Slashing - 2 min
3rd Period
25:04 MTH Aleksandrs Maļins (34) : Charging - 2 min
28:26 MTH Viktors Gusevs (9) : Interference - 2 min
29:47 LEL Gatis Bite (77) : Hooking - 2 min
32:02 LEL Ingars Gulbis (73) : Roughing - 2 min
32:02 MTH Aleksandrs Maļins (34) : Charging - 2 min
33:11 LEL Kārlis Salenieks (14) : Charging - 2 min
Spēlētāju Statistika
LEL > POS G A P PIM
Aleksandrs Antiņš (2) G 0 0 0 0
Rihards Štībelis (32) FW 0 0 0 0
Rihards Salaks (88) D 0 0 0 0
Jānis Baldunčiks (83) FW 0 0 0 0
Didzis Dekters (75) D 0 0 0 0
Vunders Zitāns (29) D 0 0 0 0
Ivo Mercs (31) D 0 0 0 0
Oskars Norīts (20) D 0 0 0 0
Zigmārs Sproģis (30) FW 0 0 0 0
Edgars Šķēls (8) FW 0 0 0 0
Jānis Saulītis (24) FW 0 0 0 0
Oskars Krakts (13) D 0 0 0 4
Gatis Bite (77) FW 1 1 2 4
Kārlis Salenieks (14) FW 0 0 0 2
Ingars Gulbis (73) D 0 0 0 2
Roberts Zvejnieks (58) FW 1 1 2 0
MTH > POS G A P PIM
Jurijs Oļesjko (1) G 0 0 0 0
Andrejs Miloserdovs (73) D 0 0 0 0
Denis Čuiko (7) FW 0 0 0 0
Rihards Adovičs (6) D 0 0 0 0
Arturs Mass (91) D 0 0 0 0
Ainārs Lejāns (70) D 0 0 0 0
Maksims Čeborahs (99) FW 0 0 0 0
Eduards Popovs (3) D 0 0 0 0
Rūdolfs Kreicbergs (29) FW 0 0 0 0
Aleksandrs Buls (8) FW 0 0 0 0
Vjačeslavs Špakovskis (97) FW 0 0 0 0
Viktors Gusevs (9) D 0 0 0 2
Aleksandrs Maļins (34) D 0 0 0 4
Kristaps Gailišs (50) FW 0 0 0 2
Andrejs Canders (68) D 0 0 0 2

Metieni
LEL 17
MTH 15

Citi Fakti
Tiesneši Andrejs Jakovļevs, Ainārs Bitens 

KomandasGPPTS
PCK2049
IZ22043
HA22041
SHS2035
LNL2034
FRZ2031
UPG2029
CRK2026
MZO2017
WF42015
SpēlētājiPTS
30
Ločmelis23
Konstantinovičs22
Dzērve22
Bērzs20
Ozoliņš 19
Rubīns19
Sutra17
Kirilko16

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv