13. Janvāris 18:30
MĀRUPE
5:2
HK L&L HK URIEKSTES PINGVĪNI
Vārti
1st Period
08:42 LNL Kristians Sutra (9)  
08:54 LNL Dāvis Dzērve (88)  Assist: Kristians Sutra (9)  
2nd Period
12:47 LNL Gints Rozenbergs (77)  Assist: Kalvis Kreicmanis (64)  
20:36 LNL Aleksandrs Dorogojs (94)  Assist: Aldis Druva (13)  
3rd Period
24:26 UPG Valters Noviks (29)  Assist: Kārlis Kirilko (18) Andis Anspoks (11)  
30:37 UPG Kārlis Kirilko (18)  Assist: Armands Ozoliņš (88)  
32:21 LNL Elīza Platā (11)  Assist: Dāvis Dzērve (88) Kristians Sutra (9)
Noraidījumi
1st Period
02:19 LNL Agris Kramiņš (65) : Tripping - 2 min
04:58 UPG Oskars Baranovskis (20) : Holding - 2 min
06:39 UPG Guntis Banders (22) : Boarding - 2 min
2nd Period
14:06 UPG Oskars Baranovskis (20) : Misconduct (disciplinārais sods 2 min) - 2 min
19:21 UPG Arnis Pūciņš (55) : Illegal Equipment - 2 min
Spēlētāju Statistika
LNL > POS G A P PIM
Elīza Platā (11) D 1 0 1 0
Kalvis Kreicmanis (64) FW 0 1 1 0
Gints Rozenbergs (77) D 1 0 1 0
Kristians Sutra (9) FW 1 2 3 0
Guna Estere Gailīte (1) G 0 0 0 0
Jānis Žagars (72) FW 0 0 0 0
Tonijs Tože (71) FW 0 0 0 0
Mārtiņš Krontāls (29) D 0 0 0 0
Liene Roopa (96) FW 0 0 0 0
Una Kalnīte (3) FW 0 0 0 0
Andris Kuzņecovs (62) D 0 0 0 0
Jānis Naglis (17) FW 0 0 0 0
Dāvis Dzērve (88) FW 1 1 2 0
Agris Kramiņš (65) FW 0 0 0 2
Aldis Druva (13) FW 0 1 1 0
Aleksandrs Dorogojs (94) FW 1 0 1 0
UPG > POS G A P PIM
Oskars Baranovskis (20) FW 0 0 0 4
Andis Anspoks (11) D 0 1 1 0
Valters Noviks (29) FW 1 0 1 0
Helmuts Lapa (00) G 0 0 0 0
Oļegs Katajevs (8) FW 0 0 0 0
Mareks Noviks (39) FW 0 0 0 0
Arvis Ezergailis (69) D 0 0 0 0
Raivis Ezergailis (3) FW 0 0 0 0
Mārtiņš Kruglovs (16) D 0 0 0 0
Roberts Birnbaums (5) FW 0 0 0 0
Jānis Lipiņš (17) FW 0 0 0 0
Normunds Ošs (21) D 0 0 0 0
Kārlis Kirilko (18) FW 1 1 2 0
Arnis Pūciņš (55) FW 0 0 0 2
Guntis Banders (22) D 0 0 0 2
Armands Ozoliņš (88) FW 0 1 1 0

Metieni
LNL 18
UPG 17

Citi Fakti
Tiesneši Armands Bedrītis, Guntars Pāls 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv