13. Janvāris 18:30
MĀRUPE
5:2
HK L&L HK URIEKSTES PINGVĪNI
Vārti
1st Period
08:42 LNL Kristians Sutra (9)  
08:54 LNL Dāvis Dzērve (88)  Assist: Kristians Sutra (9)  
2nd Period
12:47 LNL Gints Rozenbergs (77)  Assist: Kalvis Kreicmanis (64)  
20:36 LNL Aleksandrs Dorogojs (94)  Assist: Aldis Druva (13)  
3rd Period
24:26 UPG Valters Noviks (29)  Assist: Kārlis Kirilko (18) Andis Anspoks (11)  
30:37 UPG Kārlis Kirilko (18)  Assist: Armands Ozoliņš (88)  
32:21 LNL Elīza Platā (11)  Assist: Dāvis Dzērve (88) Kristians Sutra (9)
Noraidījumi
1st Period
02:19 LNL Agris Kramiņš (65) : Tripping - 2 min
04:58 UPG Oskars Baranovskis (20) : Holding - 2 min
06:39 UPG Guntis Banders (22) : Boarding - 2 min
2nd Period
14:06 UPG Oskars Baranovskis (20) : Misconduct (disciplinārais sods 2 min) - 2 min
19:21 UPG Arnis Pūciņš (55) : Illegal Equipment - 2 min
Spēlētāju Statistika
LNL > POS G A P PIM
Kristians Sutra (9) FW 1 2 3 0
Dāvis Dzērve (88) FW 1 1 2 0
Kalvis Kreicmanis (64) FW 0 1 1 0
Aldis Druva (13) FW 0 1 1 0
Tonijs Tože (71) FW 0 0 0 0
Mārtiņš Krontāls (29) D 0 0 0 0
Liene Roopa (96) FW 0 0 0 0
Una Kalnīte (3) FW 0 0 0 0
Andris Kuzņecovs (62) D 0 0 0 0
Jānis Naglis (17) FW 0 0 0 0
Agris Kramiņš (65) FW 0 0 0 2
Elīza Platā (11) D 1 0 1 0
Aleksandrs Dorogojs (94) FW 1 0 1 0
Gints Rozenbergs (77) D 1 0 1 0
Guna Estere Gailīte (1) G 0 0 0 0
Jānis Žagars (72) FW 0 0 0 0
UPG > POS G A P PIM
Andis Anspoks (11) D 0 1 1 0
Kārlis Kirilko (18) FW 1 1 2 0
Armands Ozoliņš (88) FW 0 1 1 0
Oļegs Katajevs (8) FW 0 0 0 0
Mareks Noviks (39) FW 0 0 0 0
Arvis Ezergailis (69) D 0 0 0 0
Raivis Ezergailis (3) FW 0 0 0 0
Oskars Baranovskis (20) FW 0 0 0 4
Roberts Birnbaums (5) FW 0 0 0 0
Jānis Lipiņš (17) FW 0 0 0 0
Normunds Ošs (21) D 0 0 0 0
Arnis Pūciņš (55) FW 0 0 0 2
Guntis Banders (22) D 0 0 0 2
Mārtiņš Kruglovs (16) D 0 0 0 0
Valters Noviks (29) FW 1 0 1 0
Helmuts Lapa (00) G 0 0 0 0

Metieni
LNL 18
UPG 17

Citi Fakti
Tiesneši Armands Bedrītis, Guntars Pāls 

KomandasGPPTS
KNG2144
WRS2142
FRZ2136
PC22035
VR22128
LV22122
LNL2018
HNA2113
SpēlētājiPTS
18
Olingovičs17
Kilgasts15
Lucis14
Rabinovičs14
Baranovs 14
Krūmiņš13

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv