13. Janvāris 18:30
MĀRUPE
5:2
HK L&L HK URIEKSTES PINGVĪNI
Vārti
1st Period
08:42 LNL Kristians Sutra (9)  
08:54 LNL Dāvis Dzērve (88)  Assist: Kristians Sutra (9)  
2nd Period
12:47 LNL Gints Rozenbergs (77)  Assist: Kalvis Kreicmanis (64)  
20:36 LNL Aleksandrs Dorogojs (94)  Assist: Aldis Druva (13)  
3rd Period
24:26 UPG Valters Noviks (29)  Assist: Kārlis Kirilko (18) Andis Anspoks (11)  
30:37 UPG Kārlis Kirilko (18)  Assist: Armands Ozoliņš (88)  
32:21 LNL Elīza Platā (11)  Assist: Dāvis Dzērve (88) Kristians Sutra (9)
Noraidījumi
1st Period
02:19 LNL Agris Kramiņš (65) : Tripping - 2 min
04:58 UPG Oskars Baranovskis (20) : Holding - 2 min
06:39 UPG Guntis Banders (22) : Boarding - 2 min
2nd Period
14:06 UPG Oskars Baranovskis (20) : Misconduct (disciplinārais sods 2 min) - 2 min
19:21 UPG Arnis Pūciņš (55) : Illegal Equipment - 2 min
Spēlētāju Statistika
LNL > POS G A P PIM
Kristians Sutra (9) FW 1 2 3 0
Dāvis Dzērve (88) FW 1 1 2 0
Aleksandrs Dorogojs (94) FW 1 0 1 0
Elīza Platā (11) D 1 0 1 0
Kalvis Kreicmanis (64) FW 0 1 1 0
Gints Rozenbergs (77) D 1 0 1 0
Aldis Druva (13) FW 0 1 1 0
Jānis Naglis (17) FW 0 0 0 0
Guna Estere Gailīte (1) G 0 0 0 0
Agris Kramiņš (65) FW 0 0 0 2
Tonijs Tože (71) FW 0 0 0 0
Jānis Žagars (72) FW 0 0 0 0
Mārtiņš Krontāls (29) D 0 0 0 0
Liene Roopa (96) FW 0 0 0 0
Una Kalnīte (3) FW 0 0 0 0
Andris Kuzņecovs (62) D 0 0 0 0
UPG > POS G A P PIM
Kārlis Kirilko (18) FW 1 1 2 0
Armands Ozoliņš (88) FW 0 1 1 0
Andis Anspoks (11) D 0 1 1 0
Valters Noviks (29) FW 1 0 1 0
Raivis Ezergailis (3) FW 0 0 0 0
Mārtiņš Kruglovs (16) D 0 0 0 0
Roberts Birnbaums (5) FW 0 0 0 0
Jānis Lipiņš (17) FW 0 0 0 0
Helmuts Lapa (00) G 0 0 0 0
Arnis Pūciņš (55) FW 0 0 0 2
Guntis Banders (22) D 0 0 0 2
Oskars Baranovskis (20) FW 0 0 0 4
Normunds Ošs (21) D 0 0 0 0
Oļegs Katajevs (8) FW 0 0 0 0
Mareks Noviks (39) FW 0 0 0 0
Arvis Ezergailis (69) D 0 0 0 0

Metieni
LNL 18
UPG 17

Citi Fakti
Tiesneši Armands Bedrītis, Guntars Pāls 

KomandasGPPTS
MBV1840
BRC1735
RPC1730
MLP1827
FLC1827
NTK1821
OLB1820
PRD1819
TRS1819
TTR1817
SpēlētājiPTS
29
Zembergs 25
Pētersons23
Azikovs20
Melders19
Firsovs19
Andersons18
Indēvics18
Daugela17

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv