13. Janvāris 18:30
MĀRUPE
5:2
HK L&L HK URIEKSTES PINGVĪNI
Vārti
1st Period
08:42 LNL Kristians Sutra (9)  
08:54 LNL Dāvis Dzērve (88)  Assist: Kristians Sutra (9)  
2nd Period
12:47 LNL Gints Rozenbergs (77)  Assist: Kalvis Kreicmanis (64)  
20:36 LNL Aleksandrs Dorogojs (94)  Assist: Aldis Druva (13)  
3rd Period
24:26 UPG Valters Noviks (29)  Assist: Kārlis Kirilko (18) Andis Anspoks (11)  
30:37 UPG Kārlis Kirilko (18)  Assist: Armands Ozoliņš (88)  
32:21 LNL Elīza Platā (11)  Assist: Dāvis Dzērve (88) Kristians Sutra (9)
Noraidījumi
1st Period
02:19 LNL Agris Kramiņš (65) : Tripping - 2 min
04:58 UPG Oskars Baranovskis (20) : Holding - 2 min
06:39 UPG Guntis Banders (22) : Boarding - 2 min
2nd Period
14:06 UPG Oskars Baranovskis (20) : Misconduct (disciplinārais sods 2 min) - 2 min
19:21 UPG Arnis Pūciņš (55) : Illegal Equipment - 2 min
Spēlētāju Statistika
LNL > POS G A P PIM
Guna Estere Gailīte (1) G 0 0 0 0
Jānis Žagars (72) FW 0 0 0 0
Tonijs Tože (71) FW 0 0 0 0
Liene Roopa (96) FW 0 0 0 0
Una Kalnīte (3) FW 0 0 0 0
Kristians Sutra (9) FW 1 2 3 0
Agris Kramiņš (65) FW 0 0 0 2
Aldis Druva (13) FW 0 1 1 0
Aleksandrs Dorogojs (94) FW 1 0 1 0
Kalvis Kreicmanis (64) FW 0 1 1 0
Jānis Naglis (17) FW 0 0 0 0
Dāvis Dzērve (88) FW 1 1 2 0
Andris Kuzņecovs (62) D 0 0 0 0
Mārtiņš Krontāls (29) D 0 0 0 0
Gints Rozenbergs (77) D 1 0 1 0
Elīza Platā (11) D 1 0 1 0
UPG > POS G A P PIM
Helmuts Lapa (00) G 0 0 0 0
Oļegs Katajevs (8) FW 0 0 0 0
Mareks Noviks (39) FW 0 0 0 0
Raivis Ezergailis (3) FW 0 0 0 0
Valters Noviks (29) FW 1 0 1 0
Jānis Lipiņš (17) FW 0 0 0 0
Kārlis Kirilko (18) FW 1 1 2 0
Arnis Pūciņš (55) FW 0 0 0 2
Armands Ozoliņš (88) FW 0 1 1 0
Oskars Baranovskis (20) FW 0 0 0 4
Roberts Birnbaums (5) FW 0 0 0 0
Mārtiņš Kruglovs (16) D 0 0 0 0
Arvis Ezergailis (69) D 0 0 0 0
Guntis Banders (22) D 0 0 0 2
Normunds Ošs (21) D 0 0 0 0
Andis Anspoks (11) D 0 1 1 0

Metieni
LNL 18
UPG 17

Citi Fakti
Tiesneši Armands Bedrītis, Guntars Pāls 

KomandasGPPTS
NMP1835
WF21834
WOL1732
HAS1831
PVB1830
HKZ1729
BBR1828
KPB1726
RTS1824
LGZ1721
SpēlētājiPTS
26
Grīnbergs22
Jaunzems 20
Prāvs19
Ozoliņš 18
Treijs17
Ameriks16
Āboms16
Štendenbergs16

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv