15. Februāris 22:10
OGRE
2:5
HK VARAN 2 HK FROZEN 2
Vārti
1st Period
1:49 FRZ Māris Urbāns (18)  
5:44 VR2 Roberts Jankovičs (78)  Assist: Agnis Šteinbergs (41)  
2nd Period
21:23 FRZ Jurijs Dzenis (33)  Assist: Pavels Grigorjevs (11)  
22:24 FRZ Artūrs Rupmejs (13)  
3rd Period
24:32 FRZ Artūrs Rupmejs (13)  Assist: Lolita Goldberga (4) Juris Osis (74)  
27:30 FRZ Artūrs Rupmejs (13)  Assist: Artūrs Mozers (9)  
31:05 VR2 Artūrs Lasis (82)
Noraidījumi
1st Period
4:15 FRZ Artūrs Mozers (9) : Interference - 2 min
10:41 VR2 Dmitrijs Šibkihs (79) : Interference - 2 min
11:30 FRZ Viktors Buivids (92) : Tripping - 2 min
2nd Period
12:50 VR2 Jānis Alferovs (35) : Hooking - 2 min
14:59 VR2 Jānis Alferovs (35) : Interference - 2 min
23:10 VR2 Austris Škoba (39) : Interference - 2 min
Spēlētāju Statistika
VR2 > POS G A P PIM
Anastasija Terešenkova (31) G 0 0 0 0
Alvils Caune (43) FW 0 0 0 0
Aleksandrs Ļadževs (17) D 0 0 0 0
Mareks Asars (7) FW 0 0 0 0
Takhir Mamirov (18) FW 0 0 0 0
Vladimirs Gaburs (53) D 0 0 0 0
Herberts Bruža (22) FW 0 0 0 0
Aleksejs Kuprejevs (2) FW 0 0 0 0
Dmitrijs Lukjanovs (54) D 0 0 0 0
Jevgēnijs Lemašovs (6) D 0 0 0 0
Austris Škoba (39) D 0 0 0 2
Dmitrijs Šibkihs (79) FW 0 0 0 2
Artūrs Lasis (82) FW 1 0 1 0
Roberts Jankovičs (78) FW 1 0 1 0
Jānis Alferovs (35) D 0 0 0 4
Agnis Šteinbergs (41) FW 0 1 1 0
FRZ > POS G A P PIM
Jānis Vuļs (69) G 0 0 0 0
Jānis Kramiņš (14) D 0 0 0 0
Āris Lancmanis (80) D 0 0 0 0
Māris Mihailovs (2) D 0 0 0 0
Staņislavs Rabinovičs (25) FW 0 0 0 0
Roberts Matisons (77) FW 0 0 0 0
Kārlis Matisons (27) FW 0 0 0 0
Ilze Apeltone-Skarnele (83) FW 0 0 0 0
Juris Osis (74) D 0 1 1 0
Artūrs Mozers (9) FW 0 1 1 2
Jurijs Dzenis (33) FW 1 0 1 0
Māris Urbāns (18) D 1 0 1 0
Pavels Grigorjevs (11) FW 0 1 1 0
Viktors Buivids (92) D 0 0 0 2
Lolita Goldberga (4) D 0 1 1 0
Artūrs Rupmejs (13) FW 3 0 3 0

Metieni
VR2 29
FRZ 15

Citi Fakti
Tiesneši Aleksandrs Borisovs, Uģis Krauze 

KomandasGPPTS
BLC1741
LNS1536
HLG1727
CRK1726
OLN1521
WLF1619
JST1719
HKP1618
PAF1617
MDN1610
SpēlētājiPTS
26
Salmiņš24
Krauklis21
Kozlovskis20
Daubers19
Purviņš 19
Baltgalvis 19
Jēkabsons18
Alferovs16

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv