13. Marts 22:10
OGRE
0:2
HK VARAN HK DRAUGIEM GROUP
Vārti
1st Period
2nd Period
18:36 DRG Jānis Binde (99)  Assist: Rolands Āboliņš (37)  
3rd Period
25:04 DRG Jānis Binde (99)  Assist: Mārtiņš Pikšens (13) Rolands Āboliņš (37)
Noraidījumi
1st Period
00:53 VRN Uģis Skopāns (29) : Diving - 2 min
00:53 DRG Bruno Langemanis (19) : Hooking - 2 min
7:05 DRG Mārtiņš Binde (83) : Interference - 2 min
8:47 VRN Vladimirs Korņejevs (66) : Tripping - 2 min
8:55 DRG Jānis Binde (99) : Charging - 2 min
2nd Period
15:00 DRG Rolands Āboliņš (37) : Hooking - 2 min
23:44 VRN Vladimirs Korņejevs (66) : Interference - 2 min
3rd Period
24:49 VRN Ardis Martinsons (91) : Interference - 2 min
28:14 DRG Rolands Āboliņš (37) : Tripping - 2 min
32:27 VRN Vladimirs Korņejevs (66) : Roughing - 2 min
32:27 DRG Matīss Freibergs (6) : Charging - 2 min
32:27 VRN Ričards Vetsteins (55) : Roughing - 2 min
32:27 DRG Jānis Binde (99) : Roughing - 2 min
Spēlētāju Statistika
VRN > POS G A P PIM
Edgars Megnis (90) FW 0 0 0 0
Ingus Bārs (7) D 0 0 0 0
Dainis Miglāns (11) FW 0 0 0 0
Oskars Ārgalis (8) FW 0 0 0 0
Ardis Martinsons (91) FW 0 0 0 2
Uģis Skopāns (29) FW 0 0 0 2
Vladimirs Korņejevs (66) FW 0 0 0 6
Ričards Vetsteins (55) D 0 0 0 2
Andrejs Kļemenkovs (1) G 0 0 0 0
Aigars Mantejs (97) FW 0 0 0 0
Robins Dedzis (9) D 0 0 0 0
Mārtiņš Kasparāns (28) FW 0 0 0 0
Aleksejs Dmitrišins (4) D 0 0 0 0
Oskars Urbanovičs (33) FW 0 0 0 0
Gints Ešenvalds (51) D 0 0 0 0
Oskars Brikulis (27) FW 0 0 0 0
Roberts Straume (81) FW 0 0 0 0
DRG > POS G A P PIM
Uvis Norde (32) FW 0 0 0 0
Artūrs Bandonis (66) FW 0 0 0 0
Kaspars Bebris (4) FW 0 0 0 0
Mārtiņš Labāns (81) D 0 0 0 0
Agris Porietis (12) D 0 0 0 0
Ainārs Zariņš (17) FW 0 0 0 0
Rolands Āboliņš (37) FW 0 2 2 4
Bruno Langemanis (19) FW 0 0 0 2
Matīss Freibergs (6) D 0 0 0 2
Mārtiņš Binde (83) D 0 0 0 2
Mārtiņš Pikšens (13) D 0 1 1 0
Jānis Binde (99) D 2 0 2 4
Askolds Molotoks (1) G 0 0 0 0
Kārlis Roziņš (16) FW 0 0 0 0
Toms Muzikants (69) FW 0 0 0 0
Jānis Muitinieks (77) FW 0 0 0 0

Metieni
VRN 24
DRG 13

Citi Fakti
Tiesneši Jānis Eglītis, Uģis Krauze 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv