20. Maijs 20:15
MOGO
2:(SO)3
HK ĶENGARAGS 2 HK ICE WARRIORS 2
Vārti
1st Period
2nd Period
19:23 WRS Boļeslavs Kilgasts (80)  Assist: Maksims Kasjanovs (3)  
20:01 KNG Ritvars Šteins (4)  Assist: Dāvis Sārs (51)  
3rd Period
30:13 WRS Dmitrijs Dobrovoļskis (91)  Assist: Uldis Žeidurs (42)  
30:50 KNG Ritvars Šteins (4)  Assist: Oskars Graudiņš (77)  
36:00 WRS Boļeslavs Kilgasts (80)
Noraidījumi
1st Period
00:28 KNG Dāvis Sārs (51) : High-sticking - 2 min
08:43 KNG Ronalds Skulme (42) : Tripping - 2 min
2nd Period
13:28 WRS Aigars Sončiks (16) : Boarding - 2 min
14:16 KNG Jurijs Šteinbergs (85) : Hooking - 2 min
15:35 WRS Orests Jumtiņš (63) : Charging - 2 min
19:55 WRS Juris Kaļinovskis (67) : Slashing - 2 min
3rd Period
24:35 KNG Ritvars Šteins (4) : Tripping - 2 min
26:35 KNG Ritvars Šteins (4) : Misconduct (disciplinārais sods 2 min) - 2 min
Spēlētāju Statistika
KNG > POS G A P PIM
Valdis Ilguns (1) G 0 0 0 0
Rinalds Vanadziņš (67) FW 0 0 0 0
Kaspars Treilons (29) FW 0 0 0 0
Aigars Hāze (44) FW 0 0 0 0
Mārtiņš Roze (89) FW 0 0 0 0
Mairis Nuķis (21) D 0 0 0 0
Jānis Ivanovs (90) FW 0 0 0 0
Jānis Graudaks (3) FW 0 0 0 0
Andrejs Kohans (2) C 0 0 0 0
Artūrs Brunavs (81) D 0 0 0 0
Kristaps Jakušs (47) FW 0 0 0 0
Dāvis Sārs (51) FW 0 1 1 2
Ritvars Šteins (4) FW 2 0 2 4
Oskars Graudiņš (77) D 0 1 1 0
Ronalds Skulme (42) FW 0 0 0 2
Jurijs Šteinbergs (85) FW 0 0 0 2
WRS > POS G A P PIM
Sergejs Mogutovs (31) G 0 0 0 0
Roman Berezin (58) D 0 0 0 0
Stanislavs Kuzmičs (92) FW 0 0 0 0
Aleksejs Baranovs (72) FW 0 0 0 0
Stanislavs Sokolovs (8) FW 0 0 0 0
Dmitrijs Muntjans (77) FW 0 0 0 0
Aleksandrs Ščemeļevs (20) FW 0 0 0 0
Pavel Moroz (34) FW 0 0 0 0
Viktors Malcevs (25) FW 0 0 0 0
Ivars Rullis (66) FW 0 0 0 0
Maksims Kasjanovs (3) FW 0 1 1 0
Aigars Sončiks (16) FW 0 0 0 2
Juris Kaļinovskis (67) D 0 0 0 2
Uldis Žeidurs (42) D 0 1 1 0
Orests Jumtiņš (63) D 0 0 0 2
Boļeslavs Kilgasts (80) D 2 0 2 0
Dmitrijs Dobrovoļskis (91) FW 1 0 1 0

Metieni
KNG 13
WRS 16

Citi Fakti
Tiesneši Aleksandrs Borisovs, Ainārs Bitens 

KomandasGPPTS
NMP1835
WF21834
WOL1732
HAS1831
PVB1830
HKZ1729
BBR1828
KPB1726
RTS1824
LGZ1721
SpēlētājiPTS
26
Grīnbergs22
Jaunzems 20
Prāvs19
Ozoliņš 18
Treijs17
Ameriks16
Āboms16
Štendenbergs16

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv