14. Maijs 21:00
MĀRUPES LEDUS HALLE
4:0
HK LEDUS LĀČI HK MAMMOTHS
Vārti
1st Period
03:40 LEL Edgars Šķēls (8)  Assist: Jānis Baldunčiks (83) Kārlis Salenieks (14)  
04:18 LEL Ingars Gulbis (73)  Assist: Gatis Bite (77) Roberts Zvejnieks (58)  
2nd Period
13:46 LEL Roberts Zvejnieks (58)  Assist: Rihards Štībelis (32) Gatis Bite (77)  
19:04 LEL Roberts Zvejnieks (58)  Assist: Gatis Bite (77) Rihards Štībelis (32)
Noraidījumi
1st Period
07:38 LEL Aleksandrs Antiņš (2) : Delay of game - 2 min
2nd Period
14:28 MTH Andrejs Karpovs (88) : Tripping - 2 min
19:59 MTH Aleksandrs Maļins (34) : Boarding - 2 min
20:36 LEL Oskars Norīts (20) : Slashing - 2 min
21:58 LEL Rihards Salaks (88) : Slashing - 1 min
24:00 LEL Oskars Krakts (13) : Holding - 2 min
3rd Period
26:50 LEL Oskars Norīts (20) : High-sticking - 2 min
26:50 MTH Andrejs Canders (68) : Cross-checking - 2 min
27:51 MTH Toms Gailišs (43) : Charging - 2 min
30:07 MTH Arturs Mass (91) : Tripping - 2 min
Spēlētāju Statistika
LEL > POS G A P PIM
Jānis Ozoliņš (12) D 0 0 0 0
Kaspars Kalējs (89) FW 0 0 0 0
Didzis Dekters (75) D 0 0 0 0
Ivo Mercs (31) D 0 0 0 0
Zigmārs Sproģis (30) FW 0 0 0 0
Aleksandrs Antiņš (2) G 0 0 0 2
Ingars Gulbis (73) D 1 0 1 0
Rihards Salaks (88) D 0 0 0 1
Oskars Krakts (13) D 0 0 0 2
Rihards Štībelis (32) FW 0 2 2 0
Oskars Norīts (20) D 0 0 0 4
Kārlis Salenieks (14) FW 0 1 1 0
Gatis Bite (77) FW 0 3 3 0
Jānis Baldunčiks (83) FW 0 1 1 0
Edgars Šķēls (8) FW 1 0 1 0
Roberts Zvejnieks (58) FW 2 1 3 0
MTH > POS G A P PIM
Jurijs Oļesjko (1) G 0 0 0 0
Andrejs Miloserdovs (73) D 0 0 0 0
Kristaps Gailišs (50) FW 0 0 0 0
Viktors Gusevs (9) D 0 0 0 0
Denis Čuiko (7) FW 0 0 0 0
Vitaly Fateev (24) D 0 0 0 0
Rihards Adovičs (6) D 0 0 0 0
Maksims Čeborahs (99) FW 0 0 0 0
Rūdolfs Kreicbergs (29) FW 0 0 0 0
Viktors Kazaks (10) FW 0 0 0 0
Aleksandrs Buls (8) FW 0 0 0 0
Aleksandrs Maļins (34) D 0 0 0 2
Arturs Mass (91) D 0 0 0 2
Toms Gailišs (43) FW 0 0 0 2
Andrejs Karpovs (88) FW 0 0 0 2
Andrejs Canders (68) D 0 0 0 2

Metieni
LEL 26
MTH 17

Citi Fakti
Tiesneši Aleksandrs Borisovs, Jevgēnijs Griškevičs  

KomandasGPPTS
BLC1844
LNS1840
CRK1829
HLG1827
OLN1826
WLF1822
HKP1821
PAF1820
JST1819
MDN1811
SpēlētājiPTS
30
Salmiņš24
Baltgalvis 22
Kozlovskis21
Krauklis21
Daubers19
Purviņš 19
Jēkabsons18
Golubovičs18

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv