21. Maijs 21:00
MĀRUPES LEDUS HALLE
2:0
HK LEDUS LĀČI HK MAMMOTHS
Vārti
1st Period
2nd Period
18:01 LEL Kārlis Salenieks (14)  Assist: Jānis Ozoliņš (12)  
3rd Period
32:40 LEL Kārlis Salenieks (14)  Assist: Edgars Šķēls (8) Oskars Krakts (13)
Noraidījumi
1st Period
2nd Period
18:57 LEL Ivo Mercs (31) : Hooking - 2 min
22:28 LEL () : Team penalty - Too many men on ice - 2 min
3rd Period
28:51 MTH Vitaly Fateev (24) : Slashing - 2 min
28:51 LEL Roberts Zvejnieks (58) : High-sticking - 2 min
30:47 MTH Toms Gailišs (43) : High-sticking - 2 min
31:16 MTH Andrejs Canders (68) : Head-butting - 2 min
33:16 MTH Andrejs Canders (68) : Roughing - 2 min
33:32 LEL Gatis Bite (77) : Roughing - 2 min
33:32 MTH Vitaly Fateev (24) : Tripping - 2 min
35:16 MTH Andrejs Canders (68) : Roughing - 2 min
35:32 MTH Vitaly Fateev (24) : Roughing - 2 min
36:00 MTH Andrejs Canders (68) : Misconduct (disciplinārais sods 10 min) - 10 min
Spēlētāju Statistika
LEL > POS G A P PIM
Aivars Bērziņš (1) G 0 0 0 0
Aleksandrs Antiņš (2) G 0 0 0 0
Raivis Cinglers (93) FW 0 0 0 0
Vadims Molohovskis (37) D 0 0 0 0
Rihards Štībelis (32) FW 0 0 0 0
Rihards Salaks (88) D 0 0 0 0
Kaspars Kalējs (89) FW 0 0 0 0
Jānis Baldunčiks (83) FW 0 0 0 0
Didzis Dekters (75) D 0 0 0 0
Mairis Bērziņš (33) FW 0 0 0 0
Reinis Kauliņš (55) FW 0 0 0 0
Oskars Norīts (20) D 0 0 0 0
Roberts Norīts (45) D 0 0 0 0
Zigmārs Sproģis (30) FW 0 0 0 0
Ivo Mercs (31) D 0 0 0 2
Oskars Krakts (13) D 0 1 1 0
Jānis Ozoliņš (12) D 0 1 1 0
Kārlis Salenieks (14) FW 2 0 2 0
Gatis Bite (77) FW 0 0 0 2
Edgars Šķēls (8) FW 0 1 1 0
Roberts Zvejnieks (58) FW 0 0 0 2
MTH > POS G A P PIM
Jurijs Oļesjko (1) G 0 0 0 0
Viktors Gusevs (9) D 0 0 0 0
Denis Čuiko (7) FW 0 0 0 0
Rihards Adovičs (6) D 0 0 0 0
Andrejs Korenevs (96) D 0 0 0 0
Maksims Čeborahs (99) FW 0 0 0 0
Aleksandrs Maļins (34) D 0 0 0 0
Rūdolfs Kreicbergs (29) FW 0 0 0 0
Viktors Kazaks (10) FW 0 0 0 0
Andrejs Karpovs (88) FW 0 0 0 0
Aleksandrs Buls (8) FW 0 0 0 0
Vitaly Fateev (24) D 0 0 0 6
Toms Gailišs (43) FW 0 0 0 2
Andrejs Canders (68) D 0 0 0 16

Metieni
LEL 28
MTH 12

Citi Fakti
Tiesneši Jevgēnijs Griškevičs , Vladimirs Ostaņins 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv