Komandas

Menedžeris (GM)
Aigars Sibekins
Dibināšanas gads
2011
Treneris
Raivis Brencāns
Mājas ledus
LSPA
Spēlētāju skaits
23
Kapteinis (C)
Aigars Sibekins
Asistenti (A)
A.Lapiņš / E.Liepiņš
Komandas lapa
# Pozīcija Vārds/Uzvārds Dzimšanas gads Valsts
Aizsargs  Ainars Anis  16.10.1979.  Latvija 
17  Uzbrucējs  Zintis Balceris  30.04.1986.  Latvija 
Uzbrucējs  Ingemārs Butkēvičs  22.01.1984  Latvija 
26  Uzbrucējs  Kristers Kalniņš  01.07.1992  Latvija 
69  Aizsargs  Arnis Lapiņš  10.12.1975.  Latvija 
Uzbrucējs  Mārtiņš Leitis  11.05.1990  Latvija 
Uzbrucējs  Emīls Liepiņš  08.08.1991.  Latvija 
31  Vārtsargs  Kārlis Liepiņš  01.07.1996  Latvija 
99  Aizsargs  Gints Liepiņš  01.10.1967.  Latvija 
77  Uzbrucējs  Miķelis Mūrnieks  14.02.1995  Latvija 
22  Uzbrucējs  Mārtiņš Neibauers  13.10.1988.  Latvija 
94  Uzbrucējs  Ģirts Pavlovs  15.02.1994.  Latvija 
20  Uzbrucējs  Jānis Priede  08.06.1992.  Latvija 
12  Uzbrucējs  Kaspars Roga  08.09.1984.  Latvija 
76  Uzbrucējs  Raitis Rudzājs  27.09.1982  Latvija 
89  Uzbrucējs  Mārtiņš Seisums    Latvija 
63  Aizsargs  Sandis Sermais  01.06.1983.  Latvija 
14  Uzbrucējs  Aigars Sibekins  16.02.1988.  Latvija 
95  Uzbrucējs  Edgars Stepiņš  31.12.1995.  Latvija 
37  Aizsargs  Peter Tellgren  05.09.1981  Zviedrija 
Vārtsargs  Ivars Veits  04.02.1985.  Latvija 
84  Aizsargs  Mārtiņš Vilks  25.02.1984.  Latvija 
18  Uzbrucējs  Nauris Voits   15.03.1989  Latvija 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv