DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA - GARKALNES PATRIOTI 2 (20.10.2024)

Artūrs Folkmanis | entuziasti.com 23.10.2024

OlyBet/EHL Disciplinārā Komiteja piespriež 1 spēles diskvalifikāciju GARKALNES PATRIOTI 2 komandas spēlētājam #74 Egonam Riekstiņam par nolikuma punktā 9.1.* Tabula Nr.1 saņemto spēles disciplināro sodu – Slashing (5 + 20 min).

 

*9.1 Automātiski tiek izskatītas epizodes kurās spēles protokolā ir piešķirts kāds no sekojošajiem disciplinārajiem sodiem - skatīt tabulu Nr.1 un tiek piemērots atbilstošais soda apmērs.

 

E3 - 20.10.2024 - RSU vs GARKALNES PATRIOTI II

https://ehl.entuziasti.com/protokols/15403

 

13:22 GP2 Noraidījums #74 Egons Riekstiņš - Slashing (5 + 20 min)

 

Video ar incidenta epizodi:

https://youtu.be/R2icDmlDnnM

 

----------------------------------------------------------

 

Ja tomēr Egons Riekstiņš piedalīsies nākamajā GARKALNES PATRIOTI 2 spēlē (27.10 vs WF2), GARKALNES PATRIOTI 2 tiks piespriests tehniskais zaudējums un naudas sods, balstoties uz disciplinārā reglamenta punktu 8.2.3.

 

 ----------------------------------------------------------

 

OlyBet/EHL atgādina, ka spēlētāju pienākums ir ievērot cieņu pret spēlētājiem un tiesnešiem, un noteikumu, un ētikas kodeksu robežās valdīt emocijas par notikumiem laukumā.

 

E7

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda VIKINGI II VN200
Komanda AHK BĒRZS AHK00
Komanda SHAMANS II SH200
Komanda ĶEKAVA DANGLERS ĶE300
Komanda URIEKSTES PINGVĪNI UPG00
Komanda PILSĒTAS LEĢENDAS E7 PL700
Komanda PAGĀNI PGN00
Komanda RSU II RS200
Komanda BRIEDIS BRD00
Komanda OGRE CAPITALS OCP00
SpēlētājiP
  
  
  
  
  
  
  
  
  
@entuziasti
Fona attēlsFona attēls