DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA - HK BLACK MAGIC

Kristers Sakne | entuziasti.com 26.10.2022

OlyBet/EHL Disciplinārā Komiteja izsaka brīdinājumu HK BLACK MAGIC komandas spēlētājam Raivim Zuokam un piespriež 2 spēļu diskvalifikāciju par nolikuma punkta 11.2* neievērošanu 19.10.2022 spēlē pret HK SHAMANS 2!

 

11.2. - Par draudu izteikšanu tiesnešiem un sacensību rīkotājiem, par tiesnešu lēmuma nepildīšanu, par tiesnešu un sacensību rīkotāju apvainošanu, par neētisku rīcību pret tiesnešiem un sacensību rīkotājiem

 

19.10.2022 HK BLACK MAGIC - HK SHAMANS 2

https://ehl.entuziasti.com/protokols/12633

Video ar incidenta epizodi:
https://youtu.be/T-zpmzB7sNc

 

12:30 BMK Noraidījums #97 Raivis Zuoks - Match Penalty (25 min)

 

----------------------------------------------------------

 

Ja tomēr Raivis Zuoks piedalīsies kādā no nākamajām divām HK BLACK MAGIC spēlēm (29.10. VS PRIEDAINE 2; 05.11 VS VARAN), HK BLACK MAGIC tiks piespriests tehniskais zaudējums un naudas sods, balstoties uz disciplinārā reglamenta punktu 10.2.3.

 

----------------------------------------------------------


OlyBet/EHL atgādina, ka spēlētāju pienākums ir ievērot cieņu pret spēlētājiem un tiesnešiem, un noteikumu, un ētikas kodeksu robežās valdīt emocijas par notikumiem laukumā.

E8

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda L&L LK LLL00
Komanda PINGVĪNI PNG00
Komanda VELLA KALPI II VKL00
Komanda PATRIOTI II PT200
Komanda KALNIEŠI KLN00
Komanda HAOSS II HA200
Komanda WHITE WINGS WTW00
Komanda PINKEY BLINDERS PNB00
Komanda MAMMOTHS II MT200
Komanda PIEČUKI PCK00
SpēlētājiP
  
  
  
  
  
  
  
  
  
@entuziasti
Fona attēlsFona attēls