DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA - HK MARELS BŪVE 2

Kristers Sakne | entuziasti.com 07.11.2022

OlyBet/EHL Disciplinārā Komiteja izsaka brīdinājumu HK MARELS BŪVE 2 komandas spēlētājam Ivo Feldmanim un piespriež 1 spēles diskvalifikāciju par nolikuma punkta 11.2* neievērošanu 30.10.2022 spēlē pret HK RIX!

 

11.2. - par draudu izteikšanu tiesnešiem un sacensību rīkotājiem, par tiesnešu lēmuma nepildīšanu, par tiesnešu un sacensību rīkotāju apvainošanu, par neētisku rīcību pret tiesnešiem un/vai sacensību rīkotājiem

 

30.10.2022 HK RIX - HK MARELS BŪVE 2

https://ehl.entuziasti.com/protokols/13162


Video ar incidenta epizodi:
https://youtu.be/Y_IotoZtiss

 

----------------------------------------------------------

 

Ja tomēr Ivo Feldmanis piedalīsies nākamajā HK MARELS BŪVE 2 spēlē (13.11. VS LIELUPE), HK MARELS BŪVE 2 tiks piespriests tehniskais zaudējums un naudas sods, balstoties uz disciplinārā reglamenta punktu 10.2.3.

 

----------------------------------------------------------


OlyBet/EHL atgādina, ka spēlētāju pienākums ir ievērot cieņu pret spēlētājiem un tiesnešiem, un noteikumu, un ētikas kodeksu robežās valdīt emocijas par notikumiem laukumā.

E9

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda VAIROGS II VG200
Komanda VIKINGI III VN300
Komanda GUFFONI GFN00
Komanda PELĒKIE KARDINĀLI II PK200
Komanda L&L START LLS00
Komanda CIRKS UZ LEDUS CRK00
Komanda APARĀTI APR00
Komanda iTRADE ITR00
Komanda PILSĒTAS LEĢENDAS E9 PL900
Komanda PINGVĪNI IX PIX00
SpēlētājiP
  
  
  
  
  
  
  
  
  
@entuziasti
Fona attēlsFona attēls