OlyBet/EHL Disciplinārā Komiteja piespriež tehnisko zaudējumu bez naudas soda ĶEKAVA ELITE komandai 04.02.2025 spēlē pret VARAN komandu par nolikuma punkta 8.2.3** pārkāpumu, kā arī piespriež spēlētājam #68 Kristam Miksonam diskvalifikāciju turpmākajās izslēgšanas spēlēs ĶEKAVA ELITE sastāvā par nolikuma punkta 3.21* neievērošanu.
3.21.Lai piedalītos izslēgšanas spēlēs, laukuma spēlētājiem ir jānospēlē vismaz 5 (piecas) regulārās sezonas spēles un vārtsargiem jānospēlē vismaz 3 (trīs) regulārās sezonas spēles.
8.2.3** par diskvalificēta, nepieteikta vai spēlētāja, ko aizliedz „EHL" sacensību nolikums, iesaistīšanu spēlē - tehniskais zaudējums un 200 EUR sods (par naudas soda piešķiršanu lemj „DK“)
E7 – 04.04.2025 - VARAN vs ĶEKAVA ELITE
https://ehl.entuziasti.com/protokols/16691
----------------------------------------------------------
Ja tomēr Krists Miksons piedalīsies kādā no nākamajām ĶEKAVA ELITE spēlēm, ĶEKAVA ELITE tiks piespriests tehniskais zaudējums un naudas sods, balstoties uz disciplinārā reglamenta punktu 8.2.3.
----------------------------------------------------------
OlyBet/EHL atgādina, ka spēlētāju pienākums ir ievērot cieņu pret spēlētājiem un tiesnešiem, un noteikumu, un ētikas kodeksu robežās valdīt emocijas par notikumiem laukumā.
PCK
PNG
ĶE3
UPG
VCT
VLM
PTA
TB2
OLR
VHR
PTR
MDG
RGR
LV2
LDV
NMJ
VN2
MGO
LAV
MRP
HAS
TB4
ITR
PL9
SHM
VKA
VLV
PNB
WF5
VKL
BRD
RS2
OLB
KRZ
AHK
OCP
WTW
DAS
MT2
MZ2
ĶK5
CR2
LAS
SDN
VKE
ADV
PLK
LDS
PR2
PT2
LLL
HA2
VRG
PRE
AGP
SPR
WF2
MG2
BM2
VN3
PIX
CRK
RT3
MZB
RUR
TB3
JUR
CKD
OZG
ĶK1
LA2
RTS
VKG
HLG
SMH
USN
MNT
KNG
Lejnieks


