#3 Olybet EHL Playoff Prognoze

Kristers Sakne | entuziasti.com 24.02.2019
 • Stils 2
 • Stils 3
 • Stils 4
 • Stils 5
 • Stils 6
 • Stils 7
 • Stils 8
 • Stils 9
 • Stils 2
 • Stils 3
 • Stils 4
 • Stils 5
 • Stils 6
 • Stils 7
 • Stils 8
 • Stils 9

Izslēgšanas spēļu sākums nu jau ir pēc mazāk kā trim nedēļām – 18 dienas! Piecus mēnešus esam nākuši līdz šim brīdim. Kuras komandas ir nodrošinājušas vietu un kuras vēl par to cīnās – lasi šīs nedēļas playoff prognožu apskatā. 

 

R1 divīzijā tikai Brocēni nostiprinājuši līderpozīciju, uzvarot Tērvetes komandu ar rezultatīviem 5:4

 

R2 šonedēļ krasi pamainījušies potenciālie playoff pāri. Taurus, uzvarot Haosu un Blackout, pakāpušies uz trešo vietu tabulā, savukārt Haosu uz doto brīdi izdevies apsteigt arī Negaisam pateicoties 4:1 uzvarai savstarpējā spēlē. Pārējās vietas nav mainījušās. Ice Wolves joprojām pirmie - šo pozīciju nostiprinot ar uzvarām 3:1 un 4:1 pret tiešajiem konkurentiem par pozīciju regulārajā sezonā!

 

R3 divīzijā vietu Oskara kausa izcīņā sev nodrošinājusi arī pēdējā dalībniece - HK Pīles, ar uzvaru 3:1 pār grupas pastarīti HK Just pietika, lai R3 divīzijā noskaidrotu visus play-off dalībniekus, no iepriekšējās nedēļas apskata, vietām samainījušies Circle-K un HK Maddogs, pārējais viss bez izmaiņām - atlikušās spēles regulārajā sezonā var mainīt playoff pārus, bet ne dalībniekus!

 

R4 divīzijas - Ja vēl pagājušajā nedēļā šeit skaidri bija tikai trīs dalībnieki, proti, HK Cardinals, HK Wolfs un HK Gaso, tad aizvadītajās 7 dienās šajā divīzijā ir notikušas tādas spēles un uzvaras, kas pat vispārdrošākajiem prognozētājiem sapņos nerādijās - R4 divīzijā ir noskaidroti VISI palyoff dalībnieki, un alikušajās spēlēs jautājums ir tikai par vietu un pāru sadalījumu Oskara kausa izcīņā!

Negaidīti aizvadītajā nedēļā no playoff maratona izstājās gan HK Privatbank, gan HK Steevice - attiecīgi kapitulējot pret palyoff cerību sen zaudējušo RSU un Stīvie divas reizes apliecināja HK Gaso pārākumu! Tāpat cerības uz izslēgšanas spēlēm zaudēja Ķīpsalas peldbaseins / Īsts zvērs, kapitulējot sausajās spēlēs gan Rotām, gan Ice Wolves!

Vēl jāatzīmē, ka jau, liekas, trešo pavasari pēc kārtas HK Gaso, sajūtot pirmos saules starus, sāk vienkārši iznīcināt savus oponentus. Ja vēl divas nedēļas atpakaļ Gaso balansēja uz tikt/netikt playoff robežas , tad pašlaik viņi jau ir R4 sudraba pozīcijā ar lielisku potenciālu regulāro sezonu noslēgt ar kausu!

 

 

R5 divīzijā gluži tāpat kā "Rietumu frontē" - bez izmaiņām !!! Savstarpēji samainījušies vietām Priedaine ar Ķengaragu, kuri pašlaik ir trešie, un mazas izmaiņas skārušas HK Hockey Arena - pateicoties zaudējumiem pret tiešajiem Playoff konkurentiem - HK Mammoths un HK Shamans, cerības uz playoff ir izkūpējušas, mazliet labākā situācijā ir HK Kamikadzes, kas vēl saglabā iespēju kvalificēties, bet pateicoties zaudējumam pret Briedi arī Kamikadžu izredzes uz Oskara kausa izcīņu sāk kust kā sniegs marta saulītē...

 

 

R6 divīzijā playoff "zaros" notikušas rokādes, Ledus Lāči pakāpušies uz otro pozīciju un Warriors uz piekto, par vietu zemāk tabulā pabīdot Rīgas Dūžus, tāpat Oskara kausa izcīņu sev ir nodrošinājuši HK Varan ar 4:1 uzvarot HK Blackout, līdz ar to gandrīz pilnībā dzēšot "Melno" izredzes kvalificēties play-off! Bet R6 divīzijā var izveidoties situācija, kad pēdējo Wild Card īpašnieku nāksies noskaidrot skaitot iesistos un ielaistos vārtus! Visticamāk šo pēdējo biļeti savā starpā sadalīs 1.martā plkst. 22:30 Inbox hallē, savstarpējā cīņā HK Cirks uz Ledus un HK Zibens. Zibenim pietiek ar neizšķirtu šajā spēlē, savukārt Cirkam der tikai uzvara pamatlaikā, tā noteikti būs spēle, kuru vērts noskatīties klātienē!

 

R7 divīzijā nav daudz ko stāstīt - attiecībā pret pagājušo nedēļu, Regrands apsteidzis Oileri un pārējās komandas ir tik blīvi izvietojušies tabulā, ka ļoti grūti izcelt kādu favorītu - šeit var notikt visādi brīnumi!

Arī pie tiem, kas vairs nevar kvalificēties play-off, jaunu komandu nav, joprojām R7 par Oskara kausu cīnīties nevar tikai Ice wolves, Priedaine, Cirks un Pingvīni!

 

 

R8 divīzijā - Arī šeit starp līdervienībām tabulā izmaiņu nav, varbūt pieminēšanas vērts ir fakts, ka vēl nesen šķietami neaizsniedzamie Pagāni sāk zaudēt savas līdera pozīcijas, oponenti ir piezagušies pavisam tuvu tabulā!

Tāpat nu jau ir skaidrs, ka nekas vairs nelīdzēs kvalificēties playoff tādām komandām kā NA, AD auto un Ledus veči 2. Izmisīgi par playoff vēl cīnās HK L&L, tiesa atlikušās spēles pret Frozen, Pagāni un Ledus večiem lielu optimismu nevieš, jo lai ielēktu playoff vilcienā L&L vajag 7 no 9 iespējamajiem punktiem šajās trīs spēlēs, pie tam obligāti ir jāuzvar pamatlaikā gan HK Frozen, gan Ledus veči un vismaz neizšķirti jānospēlē ar divīzijas līderiem! BET, vai tas ir neiespējami ? Nē nav!

 

 

E7

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda HK ĶENGARAGS 2 KN21022
Komanda HK ICE WOLVES E7 WF41020
Komanda HK OILERIS OLR1120
Komanda HK PILSĒTAS LEĢENDAS PLG919
Komanda HK MAMMOTHS 2 MT21117
Komanda HK PATRIOTI 2 PT21116
Komanda HK METEORS MTR1016
Komanda HK FROZEN FRZ1016
Komanda HK CAPITALIS CAP1116
Komanda HK CARGO SERVISS CGS1015
SpēlētājiP
Spēlētājs Vladislavs Odiņš Odiņš25
Komanda HK CAPITALIS Ābols14
Komanda HK ICE WOLVES E7 Vinogrādovs13
Komanda HK OILERIS Rusis12
Komanda HK PIEČUKI Petruškevics11
Komanda HK PILSĒTAS LEĢENDAS Paipals11
Komanda HK OILERIS Kiršteins10
Komanda HK FROZEN Rupmejs10
Komanda HK RESTARTS Sirmais10
Fona attēlsFona attēls