Atceries savējos - ziedojums Ukrainas karavīru bērnu nometnei

Kristaps Mozgirs | entuziasti.com 24.11.2022
Atceries savējos - ziedojums Ukrainas karavīru bērnu nometnei

Godātie entuziasti! 

 
Patriotu mēnesī, kā arī tuvojoties Ziemassvētkiem un ikgadējajai labdarības akcijai vēlamies nākt klajā ar jaunu, nebijušu mērķi un lūgt Jūs visus, kam ir iespēja - ziedot! 
 
Tā kā šogad un nākamos gadus cīnīsimies par Nameja kausu, tad aizsāksim tradīciju un jau šogad aicināsim Jūs visus atbalstīt Nameja Fonda iniciatīvu - šoreiz tā ir nometne ukraiņu karavīru bērniem.
 
Viena šāda nometne jau tika aizvadīta šogad, bet šobrīd nepieciešami līdzekļi nākamajai. Mēs zinām, ka daudzi no Jums jau atbalsta Ukrainu, gan uzņemot pie sevis no kara bēgošos, gan ziedojot naudu un visa veida līdzekļus, lai veicinātu Ukrainas uzvaru, tomēr šeit mēs vēlamies vērst uzmanību un dot iespēju vismaz uz brīdi šiem bērniem aizmirst kara šausmas. Šie bērni nav kara bēgļi, viņi visi joprojām dzīvo Ukrainā, bet viņu tēvi no kara sākuma un šobrīd atrodas frontē un aizstāv savu dzimteni. Daudzi no bērniem savus tēvus redzējuši pēdējo reizi 24. februārī un var tikai cerēt tos atkal ieraudzīt, tādēļ mēs, sadarbībā ar Nameja Fondu vēlamies šiem bērniem iedvest vairāk cerības uz dzīvi pēc kara, uz mēnesi viņu domas kaut mazliet aizpildīt ar ko citu. 


__________

 
Te arī Valsts aizsardzības un patriotisma fonda "Namejs" aicinājums:
 
Nometne plānojas 26 bērniem (vecums 11-15 gadi)  6 pieaugušo ukraiņu pavadībā, t.sk viņu psihologs vai kapelāns. 
 
Tas ir pilnībā labdarības pasākums. Visi organizātoriskie izdevumi, sākot no bērnu sagaidīšanas uz UKR – POL robežas un uzturēšanos Latvijā tiks segti no mūsu un citu atbalstītāju ziedojumiem. 
 
Bērnu dzīves vieta būs Lauberē (Ogres nov.). Lai viņiem palīdzētu kaut nedaudz aizmirst kara šausmas, ir plānota piesātināta programma:
Avārijas brigādes izklaides parks, Tarzāna parks Siguldā, Zooloģiskais dārzs, pikniks pie jūras, ekskursijas, t.sk. Prezidenta pils apmeklējums un tikšanās ar VP, brauciens ar Jūras spēku kuģi, Entuziastu Hokeja spēles apmeklējums un iespēja pašiem kāpt uz ledus,un daudzi citi pasākumi.
 
Lai to visu paveiktu, ir nepieciešams jūsu visu atbalsts. Paldies “NAMEJA” draugiem par līdzšinējo atbalstu, bet tagad lūdzu veikt mērķa ziedojumu Ukrainas varoņu bērniem.
 
Bankas mērķa ailē norādīt “Ziedojums UKR karavīru bērnu nometnei”
 
Ziedojumu konts:
 
Valsts aizsardzības un patriotisma fonds "Namejs"
Reģ.nr. 40008240249
LV45HABA0551040447334
 
ATCERIES SAVĒJOS!      SLAVA UKRAINAI!
 
Ar cieņu,
 
Valdes priekšsēdētājs,
Ģlt. (atv.) Raimonds Graube


__________
 
Komandas ziedojumus var vākt arī centralizēti un ziedot caur Entuziastu Fondu, kā arī lūgt savus atbalstītājus uzņēmumus ziedot kādam no šiem fondiem šim mērķim. 
E7

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda HK URIEKSTES PINGVĪNI UPG923
Komanda HK BLACK MAGIC BMK920
Komanda HK OILERIS OLR917
Komanda HK VARAN VRN913
Komanda HK PRIEDAINE 2 PR2710
Komanda HK PAGĀNI PGN99
Komanda HK SHAMANS 2 SH296
Komanda HK PIEČUKI PCK92
   
   
SpēlētājiP
Spēlētājs Mārtiņš Soja Soja10
Komanda HK OILERIS Ščerbakovs9
Komanda HK URIEKSTES PINGVĪNI Rudzītis9
Komanda HK BLACK MAGIC Ņekrasovs9
Komanda HK OILERIS Pabērzs8
Komanda HK BLACK MAGIC Nuka8
Komanda HK PAGĀNI Jansons8
Komanda HK SHAMANS 2 Volvenkins8
Komanda HK VARAN Vanags7
Fona attēlsFona attēls