Challenge Cup 2019 - PIETEIKŠANĀS

Kristaps Mozgirs | entuziasti.com 19.03.2019
Challenge Cup 2019 - PIETEIKŠANĀS
Dāmas un Kungi, kapteiņi un godātie komandu menedžeri, pārstāvji un pašas Komandas!
 
Kā katru gadu, arī šosezon noslēgumā piedāvājam sesto, jau par pavasara tradīciju kļuvušo OlyBet/EHL Challenge CUP 2019 turnīru.
 
Turnīrā aicinātas piedalīties visas komandas. Komandas, kas iekļuvušas Play-Off, var pieteikt otro sastāvu cīņām Challenge CUP, jo play-off komandas maksimāli uz spēlēm liek savus labākos spēlētājus un visās komandās ir 3. un 4. maiņas spēlētāji, kam spēles laiks ir mazāks - šī ir viņu iespēja turpināt sezonu! Aicinām arī playoff komandas laicīgi mums ziņot vai Jūsu plānos ietilps "ielekt" CC vilcienā pie neveiksmes situācijas izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā.
 
Komandas sastāvu un tā atbilstību noteiktai CC divīzijai izvērtēs OlyBet/EHL vadība atbilstoši reglamentam un komandu spēku samēriem, lai izveidotu pēc iespējas interesantāku turnīru Jums pašiem.
 
Tāpat Challenge CUP ir lieliska iespēja komandām, kuras vēlas izmēģināt savus spēkus OlyBet/EHL (komandas kas nespēlē čempionātos, vai vēl nespēlē OlyBet/EHL) un novērtēt potenciālos nākamās sezonas pretiniekus un līgas darbību - un galvenais, ļaut gan mums gan Jums saprast - kura būs Jūsu komandas piemērotākā divīzija devītajai sezonai 2019 / 2020!
 
Turnīra formāts: Pirmās trīs vietas katrā grupā saņem medaļas un uzvarētāji saņem arī pašu Challenge CUP (kausu)! Katras spēles labākie un visa turnīra labākie spēlētāji tiks apbalvoti individuāli ar balvām no mūsu sponsoriem un sadarbības partneriem!
 
Katra CC spēle tiks filmēta un fotografēta tāpat kā visas regulārās sezonas spēles.
 
 
Turnīra pirmās spēles visās divīzijās ir plānotas sākt marta vidū, un turnīra ilgums ir atkarīgs no komandu skaita divīzijās!
 
Īpaši strikti izvērtēsim komandu potenciālo līderu atbilstību zemākajiem CC līmeņiem.
 
Sīkāka informācija un/vai komandu pieteikšanās telefoniski: Haralds 29359757 , Roberts 28881115 , Kristiāns 26397117 , Jānis 27033996, Kristaps 26399495, Kristians 26397117 vai uz e-pastu: entuziasti@entuziasti.lv
 
Ar cieņu
Entuziastu komanda
E1

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasW
Komanda HK BROCĒNI / LĀČPLĒŠI A.I. BRC0
Komanda HK TRIMEN TRACTORS TTR0
Komanda HK OGRES LEDUS BRĀĻI OLB0
Komanda HK MARELS BŪVE MBV0
  
  
  
  
  
  
SpēlētājiP
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Fona attēlsFona attēls