E8 divīzija - Nameja kausa izcīņa - 1/4fināli

Kristaps Mozgirs | entuziasti.com 21.02.2024

E8 divīzijas astoņi Nameja kausa izcīņas dalībnieki tika noskaidroti pēc 18 regulārās sezonas spēlēm.

HK Ķekava vs HK Pagāni 2
Jaunizveidotā komanda HK Ķekava visu sezonu diezgan pārliecinoši uzturējās pašā augšgalā, uzvarot 15 no 18 spēlēm. Ķekavas pretinieki ceturtdaļfinālā būs Pagāni 2 - ar viņiem tikšanās bija pašā sezonas sākumā, kad vēl daži vēl bija vasaras sajūtās, bet daži ar pārbaudes laika spēlētājiem sastāvā, spēlei noslēdzoties ar 10:2 par labu Ķekavai. Domājams ka tagad visi būs pietiekami iesiluši un izlīdzinājušies, lai iespējams sagādātu arī kādu “payback”.
Pirmā pāra tikšanās - 22.februārī AKROPOLE.

Vella Kalpi vs Piečuki 2.
Pagājušajā sezonā lomas bija gandrīz apgrieztas - Vella Kalpi no 8.vietas neizkļuva no 1/4fināla, bet Piečuki 2 aizcīnījās līdz finālam.
Šogad Piečuki sāk kā #7, bet ar Austrumu konferences bronzas medaļām, savukārt Vella kalpi kā #3 ar sudraba medaļām. Divas sezonas tikšanās katra noslēgušās ar 1 vārtu starpību - atkal, ja prasiet mums prognozes - dodam šim pārim sēriju līdz piektajai spēlei.
Šis pāris tiksies 25.februārī DAUGAVĀ.

Vikingi vs Cirks uz Ledus - abas komandas pagājušajā sezonā E8 divīzijā paklupa pie pusfināla. Šogad tikai vienai no tām būs iespēja vēlreiz tur nonākt un vēlreiz cīnīties par iekļūšanu finālā. Ceturtdaļfināls ir skarbs, gandrīz tik pat skarbs, cik HK Vikingi ir bijuši pret HK Cirks uz ledus regulārājā sezonā - uzvaras ar 4:0 un 4:1.
Viņi tiekas 21.februāri - Mārupes ledus hallē 19:45.

Ice Wolves E8 vs Oileris
Kā ceturtais pāris, kurš jau paspējis aizvadīt pirmo spēli ir Ice Wolves E8 un Oileris. Nezinām, ar ko tas ir saistīts, bet abu komandu tikšanās ir bijušas ļoti nerezultatīvas - 0:0, 2:0, un 0:1 playoff pirmajā spēlē, tikai pateicoties Zamboni vīram, kurš neaizdzina mājās pēc piektās bullīšu sērijas.