Informācija par Entuziastu plāniem

Kristaps Mozgirs | entuziasti.com 30.06.2021
Informācija par Entuziastu plāniem

Cienījamie Entuziasti!

Ar nepacietību gaidām brīdi, kad drīkstēsim atsākt rīkot hokeja sacensības, esam noilgojušies pēc hokeja tikpat ļoti, cik jūs!

2020. gada 16. Oktobrī tika pārtraukta OlyBet EHL 10. Sezona un tobrīd paziņojām, ka sezonu atsāksim tad, kad tas būs atļauts - mēs vēl joprojām pieturamies pie šī fakta un vēlamies paziņot par mūsu turpmāko rīcības plānu turnīra atsākšanai:

1) Aptauja.
Jūlija sākumā veiksim visu 100 komandu ģenerālmenedžeru aptauju, ievācot datus par to, kādā sastāvā ir komanda un kāda ir gatavība sezonas atsākšanai.


2) Vasaras turnīrs.
Ja tas būs atļauts, tad augustā/septembrī rīkosim vasaras turnīru, kas kalpos kā iesildošās hokeja spēles pirms sezonas atsākšanas. Šis turnīrs norisināsies atbilstoši tā brīža valstī noteiktajiem ierobežojumiem (visticamāk varēs spēlēt tikai personas ar covid 19 pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikātu). Vasaras turnīrs plānots tādā formātā, kā parasti tiek rīkots mūsu draugu starptautiskais turnīrs “RigaCup” - bez ierobežojumiem sastāva pieteikumos - jebkura komanda var spēlēt ar jebkuru un pēc pirmā grupu turnīra izspēlēšanas, komandas tiks sadalītas līmeņos, kur vienāda spēka samēra komandas cīnīsies katra par sava līmeņa kausu.


3) Sezonas atsākšana.
Ja tas būs atļauts, tad Septembrī/oktobrī atsāksim 10. Sezonu tur, kur to pārtraucām - pēc 159 nospēlētām spēlēm turpināsim turnīru tieši tādā pašā komandu, spēlētāju un grupu sastāvā, kā to nopauzējām. Protams, rēķināmies ar to, ka var būt notikušas izmaiņas komandu sastāvos - izvērtēsim katru situāciju individuāli un pēc nolikuma.

Lai atsāktu turnīru tur, kur to pārtraucām un ar tādiem pašiem sastāviem, nepieciešams, lai izpildās viens no diviem scenārijiem : A) Visiem dalībniekiem, kuri vēlās piedalīties, ir vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts , B) Valstī amatieru sacensībās ir atļauts piedalīties pilnīgi visiem, neatkarīgi no sertifikāta esamības vai neesamības.

 

Ceram, ka kopīgiem spēkiem ātrāk nonāksim pie entuziastu tiešraidēm, pie skaistām fotogrāfijām, pie TOP 10 apskatiem, pie statistikas un punktu rēķināšanas pirms playoff, pie kausiem un medaļām (Jā, 9. Sezonas uzvarētāji - neesam par Jums aizmirsuši - gaidām arī to brīdi, lai varētu Jums publiski piešķirt godalgas un nosvinēt.)

Ar cieņu
Entuziastu vadība


CC9

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda HK PATRIOTI 3 PT3614
Komanda HK LIELUPE JUNIORS LLP613
Komanda HK L&L LK LLL611
Komanda HK FROZEN FRZ65
Komanda HK L&L START LLS61
   
   
   
   
   
SpēlētājiP
Spēlētājs Lauris Alksnis Alksnis9
Komanda HK L&L LK Romanovskis9
Komanda HK PATRIOTI 3 Geidāns9
Komanda HK PATRIOTI 3 Ūdris9
Komanda HK PATRIOTI 3 Savickis7
Komanda HK FROZEN Skarnelis6
Komanda HK LIELUPE JUNIORS Dirnēns5
Komanda HK L&L LK Tsenova5
Komanda HK L&L LK Lukašēviča5
Fona attēlsFona attēls