Nav profila bildes - nav playoff

Kristaps Mozgirs | entuziasti.com 20.02.2019
Nav profila bildes - nav playoff

Šosezon, tāpat kā citas sezonas, playoff nedrīkst piedalīties bez profila fotogrāfijas. Ir tikai viena atšķirība - šogad tas pat teorētiski nebūs iespējams, jo spēlētāju uz izslēgšanas spēli, ja tam nav profila bildes, pieteikt nevarēs - bez izņēmumiem - tas ir ieprogrammēts mājaslapas sistēmā.

Tāpat nestrādās arī profilu nobildēšanas (15) minūtes pirms spēles, jo, lai spēlētāju pieteiktu, bilde ir jaapstrādā un jāieliek lapā - to 15 minūtes pirms spēles paspēt nevar.

Tāpēc, cienījamie spēlētāji - ja Tev vai Tavam komandas biedram nav profila foto - ir trīs iespējas - 


1) 19.februārī notiks profilu bildēšana līgas līderu apbalvošanā Olympic Voodoo Casino telpās no 19:00 līdz 21:00.


2) 3. martā VOLVO LEDUS HALLĒ no 19:00-22:00 būs pēdējā līgas organizētā fotosesija un iespēja uztaisīt profila fotogrāfiju.


3) Iespēja sazināties ar mediju centra vadītāju Kristapu Mozgiru (FB/Whatsapp/epasts/tel) - 26399495, kristaps@entuziasti.lv un pasūtīt profilu fotogrāfa pakalpojumu pirms kādas no reg. sez. spēlēm. Šis pakalpojums maksā 15eur fotogrāfam neatkarīgi no bildējamo spēlētāju skaita.

*) Ja spēlētājam agrāk mājaslapā ir bijusi profila bilde, bet tagad nav, tad paziņojiet par to kristaps@entuziasti.lv, norādot vārdu un uzvārdu - mēs to atradīsim arhīvā.

Playoff sākums ir 11. martā! 

Cieņā, Entuziastu komanda
E1

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda HK OGRES LEDUS BRĀĻI OLB00
Komanda HK BLACKOUT BLC00
Komanda HK TRIMEN TRACTORS TTR00
   
   
   
   
   
   
   
SpēlētājiP
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Fona attēlsFona attēls