• Stils 41

OlyBet EHL 10. sezona ir atklāta!

Pirmais šīs sezonas mačs notika starp Ice Wolves 4 un Varan II vienībām, kas pārstāv E7 divīziju.

Pirmo svinīgo iemetienu veica viens no līgas dibinātājiem - Roberts Pļāvējs.

Pēc iemetiena spēle lielākoties virzījās uz Varan II vārtu pusi, vilkiem panākot 1:0 vadību jau ceturtajā minūtē. Vēlāk sekoja vairākas agresīvas saķeršanās un cīņas par dominanci pat pēc tiesneša svilpes - ir jūtams, ka spēlētāji pēc hokeja ir noilgojušies, it īpaši Varan II spēlētājs Ēriks Klekers, kurš pēc saņemta divu minūšu soda, spēja izpelnīties tiesnešu atzinību ar papildus 10 un 20 minūšu sodu, kuri rezultējās pirmajā sezonas sēdē EHL disciplinārajai komitejai.

Vairāki noraidījumi un epizodes pie abu komandu vārtiem noveda pie Ice Wolves 4 uzbrukuma, kas rezultējās vēl vienā vārtu guvumā - 2:0 uz tablo par labu vilkiem.
Atlika vien pavadīt vēl 5 minūtes ar sausiem vārtiem, lai izcīnītu pirmos trīs punktus, taču Varan II bija citi plāni - viņi sajuta atslābumu un Ice Wolves rindās un realizēja vienu skaistu devītnieka šāvienu un drīz pēc tam veiksmīgā izspēlē guva arī otros vārtus, lai rezultātu izlīdzinātu.

Papildlaiks trijatā pret trim noslēdzās bez vārtu guvumiem un komandas var atzīmēties tabulā ar pirmajiem izcīnītajiem punktiem.