Olybet EHL 8. sezonas apbalvošana - 15. jūnijs. 20:00, Studio 69

Kristaps Mozgirs | entuziasti.com 27.05.2019
Olybet EHL 8. sezonas apbalvošana - 15. jūnijs. 20:00, Studio 69
Informācija par Olybet EHL 8. sezonas noslēguma un apbalvošanas pasākumu 15. jūnijā.
Pasākuma sākums plkst. 20:00.
Ierašanās no 19:00.
 
Šī sezona ir bijusi karstākā, sīvākā un pārsteigumiem bagātākā sezona, kāda mums līdz šim bijusi - un esam gatavi to atzīmēt skaļi, grandiozi, vienkārši neaizmirstami šī gada 15. Jūnijā STUDIO 69 kluba telpās!
 
Apbalvošanā aicinām ierasties visas komandas, kas izcīnījušas kausus vai medaļas un vienoties kopīgām svinībām pie muzikāliem un deju priekšnesumiem, māksliniekiem, fināla video pirmizrādēm, loterijām, un citām aktivitātēm.
 
Klubā vietu skaits ir ierobežots un ērtākai laika pavadīšanai aicinām komandas rezervēt galdiņus. Ir pieejami vairāki galdiņu rezervācijas veidi -
 
1) Lielā galdiņa rezervācija 1. Stāvā 10 personām maksā 200eur un par To tiek piedāvāti pielikumā pievienotie gardie ēdieni un alkoholiskie dzērieni pēc Jūsu izvēles.
 
2) Sešvietīgie galdiņi otrajā stāvā - 100eur
 
Rezervācijas tālrunis - 67506030.
 
Pirms galdiņa rezervācijas, lūdzu ņemt vērā šīs lietas -
 
1) Pie katra galdiņa ir maksimums 10 (vai 6) sēdvietas un par augstākminēto cenu tiek piešķirtas 10/6 vietas atkarībā no izvēlētā galdiņa. Attiecīgi, pat ja ierodaties 11(10 cilvēku galdiņš) vai 7 (6 cilvēku galdiņš) cilvēku sastāvā, jāņem 2 galdiņi, lai kādam nebūtu jāstāv kājās.
 
Aicinām komandas ierasties lielākos sastāvos - jautrāk Jums, jautrāk mums. Pirmajām rezervācijām iespēja izvēlēties labāko galdiņu pēc galdu plānojuma – skatīt linku teksta apakšā.
 
2) Entuziastu apbalvošanas zona tiks nošķirta no publiski pieejamās zonas ar lieliem apsargiem, līdz ar to Entuziasti varēs atpūsties tikai ar Entuziastiem, kamēr Entuziasti varēs baudīt arī visas pārējās kluba ērtības un atrādīt iegūtās medaļas kluba apmeklētājiem (apmeklētājām).
 
3) Medaļas, kausi un spēlētāju individuālie apbalvojumi pēc pasākuma izsniegti netiks, tāpēc, ja neviens netiek, lūgums norīkot kādu pārstāvi, kas saņem apbalvojumu.
 
 
Galdu karte ir linkā - https://ej.uz/1506Galdukarte
Plates un dzērienu piedāvājums ir linkā - https://ej.uz/1506Piedavajums
Apbalvojamo saraksts - https://ej.uz/EHL150619
 
Dress code : 'coctail' vai 'black tie' vai vienādi komandas krekli. Jārēķinās ar Studio 69 dress code - nekādas sporta botas vai sporta krekliņi.
 
Ar cieņu
Entuziastu komanda
 
E7

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasW
Komanda HK ICE WOLVES E7 WF41
Komanda HK OILERIS OLR1
Komanda HK MAMMOTHS 2 MT21
Komanda HK PILSĒTAS LEĢENDAS PLG0
  
  
  
  
  
  
SpēlētājiP
Spēlētājs Armands Strazdiņš Strazdiņš2
Komanda HK MAMMOTHS 2 Adovičs2
Komanda HK OILERIS Igaunis2
Komanda HK OILERIS Purgailis2
Komanda HK ICE WOLVES E7 Meiers2
Komanda HK MAMMOTHS 2 Buls1
Komanda HK MAMMOTHS 2 Fateev1
Komanda HK OILERIS Kiršteins1
Komanda HK PILSĒTAS LEĢENDAS Skuja1
Fona attēlsFona attēls