OLYBET EHL NAMEJA KAUSA ČEMPIONI 2023 E7 DIVĪZIJĀ - HK BLACK MAGIC

Kristers Sakne | entuziasti.com 09.05.2023
OLYBET EHL NAMEJA KAUSA ČEMPIONI 2023 E7 DIVĪZIJĀ - HK BLACK MAGIC
Lai gan HK Black Magic par OlyBet EHL Nameja Kausa Čempioniem kļuva jau 72 stundas atpakaļ, esam pilnīgi pārliecināti, ka Dobelē svinības ir tikai sākušas uzņemt apgriezienus.
 
Septiņas spēles septītajai divīzijai.
Vislielākā cīņa par Nameju šajā, 12. sezonā, tika atstāta kā pēdējā - kamēr visas pārējās EHL divīzijas savus čempionus bija jau kronējuši, E7 divīzijā bija nepieciešamas visas septiņas spēles, lai noskaidrotu labāko komandu šosezon pēc spēka septītajā divīzijā.
Finālsērijā tikās regulārās sezonas labākie no labākajiem - 1. vietas ieguvēji, dobelnieki HK Black Magic un 2. vietas īpašnieki, rīdzinieki HK Uriekstes Pingvīni. Pēc pirmajām četrām aizvadītajām spēlēm jau bija skaidrs, ka šī sērija ieilgs līdz sešām, vai pat visām septiņām spēlēm - kā viena, tā otra komanda nespēja iegūt pārliecinošu vadību sērijas ievadā, abām komandām nemitīgi mainoties ar uzvarām līdz pat sērijas 6. spēlei.
 
Nameja kauss pirmo reiz atrādijas abām komandām tieši finālsērijas sestajā spēlē, kur todien savā mājas hallē iespēja noslēgt sezonu kā čempioniem bija HK Uriekstes Pingvīni, kuri atradās vienas uzvaras attālumā no titula izcīnīšanas, būdami 3:2 vadībā.
 
Plašākai publikai patlaban nav pieejama informācija, kādu melnu maģiju dobelnieki pielietoja laika periodā starp sērijas piekto un sesto spēli, taču, lai arī kas tas būtu - tas nostrādāja - dominējoša uzvara 6. spēlē ar 7:2, un pārliecinošs sniegums arī noslēdzošajā, 7. spēlē - 4:0, un tālākie notikumi jau ir iegājuši vēstures grāmatās - pirmo reizi EHL čempiontituls devās Dobeles virzienā - pie HK Black Magic!
 
Uzslavas noteikti pelnījuši arī HK Uriekstes Pingvīni, kuri, neskatoties uz rezultātu pēdējās divās spēlēs, nepadevās un cīnijās kā Pingvīni no Pitsburgas, līdz pat sērijas finālsvilpei.
 
Pirmais un vienīgais "comeback" starp visām 12. sezonas finālsērijām - ✅;
Vienīgie 12. sezonas Game 7 uzvarētāji - ✅;
 
2022./2023. gada EHL E7 divīzijas čempioni - KOLOMBUSAS BLUE JA.. tfu, DOBELES HK Black Magic!
 
E7

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasW
Komanda ICE WOLVES E7 WF32
Komanda CARGO SERVISS CGS2
Komanda BRIEDIS BRD0
Komanda SHAMANS II SH20
  
  
  
  
  
  
SpēlētājiP
Spēlētājs Rojs Skrebels Skrebels5
Komanda ICE WOLVES E7 Jurkovs3
Komanda CARGO SERVISS Vjačins2
Komanda CARGO SERVISS Kuzenkov2
Komanda CARGO SERVISS Saldenieks2
Komanda ICE WOLVES E7 Dedzis2
Komanda CARGO SERVISS Afanasjevs1
Komanda BRIEDIS Briedis1
Komanda CARGO SERVISS Franskevičs1
@entuziasti
Fona attēlsFona attēls