OLYBET EHL OSKARA KAUSA IZCĪŅA - 5.NEDĒĻAS APSKATS

Kristers Sakne | entuziasti.com 09.05.2022
 • Stils 10
 • Stils 3
 • Stils 4
 • Stils 5
 • Stils 6
 • Stils 7
 • Stils 8
 • Stils 9
 • Stils 10
 • Stils 3
 • Stils 4
 • Stils 5
 • Stils 6
 • Stils 7
 • Stils 8
 • Stils 9

E9
Nepiekāpīgie Vella Kalpi līdz pat pēdējam metienam cīnijās par ceļazīmi uz Oskara kausa finālu, taču Piečuki guva 2 uzvaras pēc kārtas, pēdējo no tām pēcspēles metienos un izcīnija savu vietu zem fināla saules! Vella Kalpiem sakam paldies par sezonu, savukārt Piečukiem jau zināms pretinieks finālā - Mego turpināja savu vareno uzvaru gājienu pusfinālā un sērijas trešajā, pēdējā spēlē 28 (!!) metienu garā bullīšu sērijā tika galā ar saviem konkurentiem Ice Wolves - spēlē 2:1, sērijā 3:0, fināls kabatā! Kas interesanti - abas pusfināla sērijas noslēdzošās spēles sākās vienlaicīgi - svētdien 19:30, - un noslēdzās vienlaicīgi - bullīšu sērijas abās spēlēs, kā arī - pēc abām spēlēm tika uzzināti abi finālisti! Piečuku un Mego pirmais duelis - ceturtdien, 22:00 Volvo hallē.


E8
Cirks uz Ledus un Oileris - kā prognozēts, ļoti sīvajā cīņā starp šīm komandām iznākumu prognozēt būs ļoti grūti arī pie pašreizējā sērijas rezultāta. Šobrīd trīs spēļu summā virsroku ņem Oileris ar rezultātu 2:1, taču nekas nebūt vēl nav beidzies - sērijas ceturtā spēle jau otrdien 20:45 Kurbada ledus hallē. Vai Cirks spēs turpināt cirku? Vai Oileris tiks līdz savam pirmajam Oskara kausa finālam? Nepalaid garām!
Tikmēr Piečuki ar Black Magic pacietīgi gaida savu nākamo randiņu jau šo piektdien 21:45 Jelgavas ledus hallē.


E7
Pagāni, svaigi no sagādātā ceturtdaļfināla pārsteiguma, jau paspējuši aizvadīt divas pusfināla spēles pret Cargo Servisu, bet ne ar panākumiem - Cargo Servisam, ņēmuši visroku abās spēlēs ar rezultātiem 4:3 un 3:1, ir visas iespējas jau trešdien ar izcīnītu uzvaru pārliecinoši iesoļot savā otrajā Oskara kausa finālā. Vai Pagāniem izdosies sagādāt vēlvienu pārsteigumu šoreiz 'comeback' formātā un izjaukt Cargo Servisa plānus? Zināms ir viens - viena no komandām spēlēs savā otrajā Oskara kausa finālā un centīsies jau otrreiz pacelt Oskaru virs galvas.
Tikmēr Cargo Servisa un Pagānu sēriju uzmanīgi vēro Vikingu brigāde, kuri par spīti Uriekstes Pingvīnu milzīgajai pretestībai tomēr spēja izcīnīt uzvaru, četru spēļu summā tiekot galā ar uriekstiešiem, "Ikea" krāsās tērptajiem Vikingiem sasniedzot pirmo Oskara kausa finālu savā pastāvēšanas vēsturē.


E6
Sestajā divīzijā beidzot sākusies ilgi gaidītā Pilsētas Leģendu un White Wings pusfināla kārta, kuru ļoti veiksmīgi iesākusi Leģendu komanda, pirmajā spēlē pārsteidzot White Wings ar rezultātu 3:0. Pieredzējusī balti spārnotā komanda noteikti nepaliks atbildi parādā, sērijas otrā spēle jau pēc pāris stundām VOLVO hallē, šoreiz Leģendām ciemojoties pie White Wingiem - 21:15, tiešraide Olybet EHL spēļu video YouTube kontā, kuru noteikti ar lielu interesi vēros arī Ūsiņa komanda.

 

 

E5

Mums ir divi finālisti!

Lai gan tablo sērijas rezultātā rāda 3:0, tas nebūt neatspoguļo sērijas gaitu starp Arta Ābolu un Ice Wolves blicēm. Visām trim spēlēm beidzoties ar vienu vārtu starpību, turklāt pēdējai spēlei beidzoties bullīšos, Arta Āboli var ar paceltu galvu doties auskta alus un šašliku sezonā. Finālā gaidāms 2017. gada atkārtojums - Ice Wolves un Blackout! Shamaņi turējās godam, taču Blackouts ar pārliecinošu 3:1 sērijā ņēma virsroku pār Shamaņiem un iesoļo finālā, kur viņiem ir visas iespējas revanšēties par 2017. gadā piedzīvoto zaudējumu pret Ice Wolves.

 

 

E4

4. divīzijā aizvadīta ražena nedēļa, visās 4 sērijās uzzinot visus 4 pusfinālistus!

Negaiss piecu spēļu trillerī tomēr pierādīja, ka ne veiksmes pēc viņi kļuva par regulārās sezonas čempioniem un tika galā ar RIX komandu. RIX komandai novēlam ražīgu vasaru, tikmēr Bombardieru vārtu maisam beidzot gals bija vaļā, kuri četru spēļu summā uzvarēja Priedaini, kura šo četru spēļu garumā guva tikai vienus vārtus pamatlaikā. Tas ļāva “bombīšiem” iesoļot pusfinālā pret jau pieminēto Negaisu.

Tikmēr otrā pusfinālā - Rotas/Meliorceltnieks pret Santeko! Rotas back-to-back spēlēs guva divas ļoti pārliecinošas uzvaras - 5:1 un 8:1 -, un četrās spēlēs aizsūtīja Rupučus vasaras brīvdienās! Savukārt Santeko sagādāja nelielo pārsteigumu, četru spēļu summā uzvarot regulārās sezonas vicečempionus Dzintars komandu!

 

 

E2/3

Sportland/Kvinta pēc piedzīvotā zaudējuma Ogres Ledus Brāļiem sērijas 1.spēlē atguvās un pagrieza situāciju par 180 grādiem - uzvarēja gan otro, gan trešo spēli un nodrošināja sev tikšanos pusfinālā ar House of Light!*

Tikmēr Ice Wolves izcīnījuši uzvaru pirmajā tikšanās reizē pret Taurusu jau šovakar uzvarot var iekļūt pusfinālā, kur vienu vai otru komandu jau gaida Wolf*, taču Taurus noteikti nedos nekādas atlaides un paši cīnīsies par iekļūšanu pusfinālā.

 

*E2/3 divīzijā ceturtdaļfināls tiek spēlēts līdz 2 uzvarām.

Fona attēlsFona attēls