Olybet EHL Playoff tabula - 2. nedēļa

Kristaps Mozgirs | entuziasti.com 21.03.2019
 • Stils 2
 • Stils 3
 • Stils 4
 • Stils 5
 • Stils 6
 • Stils 7
 • Stils 8
 • Stils 9
 • Stils 2
 • Stils 3
 • Stils 4
 • Stils 5
 • Stils 6
 • Stils 7
 • Stils 8
 • Stils 9

Kas par nedēļu!!! No 14. līdz 21. martam piedzīvotas 47 Oskara kausa izslēgšanas spēles, 22 no tām parādītas tiešraidē un 7 no tām nokomentētas!
Izcīnītas 47 uzvaras un piedzīvoti 47 zaudējumi.

Gūti simtiem vārtu, noslēgtas 9 sērijas un vēl interesantākās tikai priekšā.

 R1 divīzijā pēdējo - pārcelto regulārās sezonas spēli uzvar Trimen Tractors, kas dod viņiem pirmo vietu un pusfinālu pret R1 “pastarīšiem” Arfiline. Tai pat laikā Brocēniešiem un Ogrēniešiem būs jāmēro vismaz 300 km turp atpakaļ vismaz divas reizes - kā jau ir novienojušies entuziasti. Ļoti gaidām šīs divīzijas izslēgšanas spēļu sākumu.


R2 divīzijā jau gandrīz bija noskaidroti pusfinālu abi pāri… Gandrīz.. Līdz Blackoutā pamodās nezvērs un trešajā spēlē pēc 2 zaudētiem bullīšu mačiem sagrāva Olaini ar 8:2. Prognozējam Blackout un Olaines pārī sīvu ceturto maču un, visticamāk, arī piekto spēli.


Taurus tai pat laikā smagā cīņā tiek galā ar Haosu, divreiz viņus pieveicot uz mājas ledus Ogrē. Tiesa, trešā spēle prasīja dubultenerģiju, jo bija jaatspēlējas no Haosa ātri gūtajiem vārtiem, ko Taurus arī izdarīja. Taurus pusfinālā cīnīsies ar pirmās vietas ieguvējiem Ice Wolves.

 


R3 divīzijā noskaidroti abi atlikušie pusfinālisti. Pafbet trīs spēlēs izsit Circle K, ļaujot tiem sērijā gūt tikai vienus vārtus un stāsies pretī divīzijas līderiem HK Proceva.

Tāpat Pīles vēl vilka pēdējo cerības elpu, turoties vadībā ar 1:0 sērijas izšķirošajā spēlē, taču pāris minūtes pirms pamatlaika beigām Maddogs meistarīgi apspēlē Pīļu vārtsargu, lai gūtu izlīdzinošos vārtus un, pēc tam, bullīšos pieveiktu Pīles. Pusfinālā Maddogs tiksies ar NMPD komandu, kas nu jau būs gana atpūtušies, lai cīnītos par finālu.

 


R4 divīzijā Cardinals izcīna trīs uzvaras četrās dienās - divas mājās, vienu Tukumā un tas ir pietiekami, lai izslēgtu Tukuma komandu no turnīra. Pagaidām pārliecinošu pirmo vietu spēlētāju līderu topā ieņem Krists Paulovičs - Cardinals snaiperis ar 7 punktiem (5+2). Rotām - paldies par sezonu.
Tāpat divus mačus paspējuši nospēlēt Ice Wolves 2 un Gaso. Otrajā spēlē Ice Wolves atstāja gāzniekus sausā, taču trešajā Gaso atstāja sausā vilkus. Redzēsim, vai sērija noslēgsies ceturtajā spēlē, vai tomēr iesim uz maģisko piekto spēli.
Pagājušās sezonas piektās divīzijas čempioni Ledus Lāči vēl joprojām labi zin, cik laba sajūta ir celt Oskara kausu - un tieši pēc šīs sajūtas viņi dzenās. Pirmajā spēlē piekāpās Zvaigznēm, otrajā apgrieza spēli un uzvarēja viesos ar 4:2. Zvaigznes savukārt atcerās pagājušās sezonas vicečempionu rūgto garšu un arī darīs visu, lai šogad cīnītos par kausu atkārtoti.
Wolf un Bombardier rezultatīvi tikušies vienreiz, kur Wolf ātri panāca divu vārtu vadību un noturēja to. Šovakar otrā tikšanās! Kurš kuru?

 


R5 divīzijā Tukuma Brāļi paspējuši gan Briedi atstāt sausā, gan dramatiski izlīdzināt no 2:4 un bullīšos iepriecināt Tukuma halles fanus. Tukumnieki grib kausu Tukumā otro gadu pēc kārtas.

Ķengarags izbauda playoff smaržu jau trešo sezonu pēc kārtas. Komanda ir lieliski saspēlējusies, kas ļāvusi izcīnīt divas uzvaras pēc kārtas, taču, šķiet, RIX nav gatavi tik viegli atdot pusfināla biļeti un liek Ķengaragam piedzīvot pirmo sauso zaudējumu šajā sezonā. Sērijā 2:1 par labu Ķengaragam un turpinājums svētdien uz RIX ledus!

Draugiem Grupa vienu reizi tikušies ar Mamutiem un vienu reizi pārliecinoši parādījuši cīņassparu - 4:0 pasaka daudz. Skatīsimies, vai Mamutiem būs atbilde.

Priedaine 2 aizvadījuši 2 rezultatīvus mačus pret Kreiso krastu un bez lieliem pārsteigumiem panākuši 2:0 sērijas vadību. Vienīgais pārsteigums šeit būtu Kreisā krasa bezatbilžu uzvaru sērija - un mēs zinām, ka viņi ir uz to spējīgi!
R6 divīzijas lielākais pārsteigums noteikti ir Varan (7. vieta) sasparošanās un trīs bezatbilžu uzvaras izcīnīšana pār Ledus Lāčiem 2. Visas spēles noslēdzās ar vienu vārtu starpību.

Otrais lielākais pārsteigums ir Rīgas Dūžu izslēgšana no turnīra ar 3:0 sērijā - pēc diviem 2:2 pamatlaikiem un Vairoga uzvarām bullīšos. Tieši šīs divas augstākminētās komandas - Varan un Vairogs - krustos nūjas arī pusfinālā, taču tikai viena “VA...” cīnīsies finālā.

Otrā atzarā viss arī sīvi dueļi - pirmajā mačā Zibenim gandrīz izdodas sarīkot sensāciju, uzvarot bullīšos, taču Patrioti ir veiksmīgāki un, acīmredzot, uz otro spēli ir nākuši gatavāki - tur jau 6:1 uzvara un 2:0 sērijā. Ūsiņš un Ice Warriors savukārt ir gatavi viens otru nogalināt - burtiski. Ne tie tīrākie mači, gandrīz katrs otrais uzbrukums beidzas ar saķeršanos pie vārtiem - arī rezultāti šonedēļ sīvi bez gala - 2:1 un 2:0 - abi par labu Ice Warrioriem, kas nu jau panākuši sērijas vadību 2:1.


R7 divīzijā kā nekas nebija skaidrs līdz pēdējai regulārajai spēlei, tā nekas nav skaidrs arī tagad - Ice Warriors 2 ar trim sīvām uzvarām izslēdz bronzas godalgu ieguvējus Cargo Serviss. Komandas darbs veido sensācijas - Mežoņi otrajā spēlē piedzīvo 0:3 zaudējumu un trešajā spēlē ar 3:2 pieveic Regrandu, šobrīd nonākuši jau vienas uzvaras attālumā no pusfināla. Jaatzīmē, ka Mežoņi ir WILD CARD ieguvēji R7 divīzijā, konferencē paliekot piektie, bet izcīnot vairāk punktus nekā otras konferences ceturtā vieta.

Zelta medaļnieki notur savu godu un pret sīvo Ķengaragu 2 izcīna trīs bullīšu uzvaras pēc kārtas. Teorētiski gan - viss varēja būt savādāk - pietiktu vien ar vienu precīzu raidījumu ātrāk, nekā to izdarīja pretinieki.

Tāpat Oileris un Ledus Veči - abiem Kurbada halle ir mājas halle - divas dienas pēc kārtas katrs izcīnījuši pa uzvarai (1:6 un 3:2), lai sēriju pagarinātu līdz 4. Spēlei.R8 divīzijā Patrioti 2 pretiniekiem Varan 2 neļauj gūt nevienus vārtus sērijā un attiecīgi arī izslēdz viņus ar pārliecinošu 3:0.

Pusfinālā Patriotu 2 pretinieki, visticamāk, būs Vella Kalpi, kas spējuši divas reizes pārspēt otru debitantu komandu - Vikingus - vienreiz ar 4:0 pamatlaikā un otreiz ar 2:1 bullīšos.

Otrā atzarā Piečuki 2 un Frozen 2 aizvadīja garāko bullīšu sēriju EHL vēsturē, kad tikai ar 24 metienu tika gūti uzvaras vārti. Otrā spēlē gan Frozen visu nokārtoja pamatlaikā, uzvarot ar 6:1.

Divas pārliecinošas uzvaras spēja iegūt arī Pagāni. Abos mačos kopā gūti 12 vārti un ielaisti tikai 3. Šķiet, ka viss jau skaidrs, bet… nesaki hop!

E1

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasW
Komanda HK OGRES LEDUS BRĀĻI OLB0
Komanda HK TRIMEN TRACTORS TTR0
Komanda HK MARELS BŪVE MBV0
Komanda HK BROCĒNI / LĀČPLĒŠI A.I. BRC0
  
  
  
  
  
  
SpēlētājiP
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Fona attēlsFona attēls