Olybet EHL Playoff tabula - 4. nedēļa

Kristaps Mozgirs | entuziasti.com 04.04.2019
 • Stils 2
 • Stils 3
 • Stils 4
 • Stils 5
 • Stils 6
 • Stils 7
 • Stils 8
 • Stils 9
 • Stils 2
 • Stils 3
 • Stils 4
 • Stils 5
 • Stils 6
 • Stils 7
 • Stils 8
 • Stils 9

Sākušies 8. Sezonas pusfināli un daži, iespējams, drīz jau beigsies - lasi trešo Oskara kausa izcīņas apskatu!

R1 divīzijā Trimen Tractors un Arfiline paspējuši tikties divas reizes - pirmo cīņu pārliecinoši paņēma Trimen Tractors, noturot pārsvaru spēlē un dominanci laukumā. Otrajā mačā Arfiline parāda, ka nav ar pliku roku ņemami un tikai pēcspēles metienos piekāpjas favorītiem. Jau šovakar plkst 22:15 Mārupē notiks izšķirošais mačs - vai nu Trimens iekļūst finālā, vai arī Arfiline turpina cīņu.

Ogres Ledus Brāļi savukārt mēroja garu ceļu pie Brocēniešiem, lai viesos piekāptos mājiniekiem ar sīvu 1:2. Šeit sērija, izskatās, būs garāka un finālistu tik ātri nezināsim.R2 divīzijā Ice Wolves pirmais sastāvs un Taurus tikušies divas reizes. Abos mačos piedzīvots mirklis, kad rezultāts rādījis 1:1, taču abas reizes Ice Wolves ir noturējuši savu pirmās vietas godu, uzvarot ar 4:1 un 3:1. Otrā tikšanās noslēdzās ar sulīgu un vīrišķīgu kautiņu divu pretspēlētāju izpildījumā. Ar nepacietību gaidām nākamo maču 9. Aprīlī - jaatzīmē, ka abām komandām mājas ledi ir vien ar 24 stundu starpību, tāpēc nekas nav paredzams.

Otrā krastā Blackout pēc smagas pirmās kārtas tiksies ar atpūtu pabaudījušiem HK Negaiss. Redzēsim - kuram šī atpūta būs nākusi par labu - pirmā tikšanās jau šovakar INBOX 21:15 - tiešraidē.

 


R3 divīzijā Maddogs un NMPD piedzīvojuši divus mačus ar vienas dienas starpību - pirmā tikšanās noslēdzās ar 0:0 pamatlaiku un Maddogs uzvaru bullīšos, bet otrajā duelī Maddogs jau pārliecinoši spēja ātri panākt 3:0 vadību un noturēt to, uzvarot ar 4:1.

Pirmās un piektās vietas ieguvējiem Proceva un Pafbet - pirmā tikšanās šovakar plkst 19:30 Kurbadā - finālā vieta ir tikai vienai zaļai komandai.

 

 

R4 divīzijā HK Zvaigznes turpina savu uzvaru gājienu, divas reizes atstājot zelta medaļniekus Wolf uz nullītes, uzvarot ar 2:0 un 1:0. Vēlviens pāris, kuru iknedēļas tikšanos šķir tikai 24 stundas starp spēlēm - gaidām 7. Aprīli, kas Wolfiem var būt izšķirošs.

Ice Wolves 2 un Cardinals pirmā tikšanās notiks šovakar - tiešraidē un Inbox hallē plkst 20:00. Otrā pret trešo vietu - viegli nebūs nevienam.

 

R5 divīzijā Priedaine un Draugi bija pirmie, kas sāka pusfinālus un Priedaine šajā atklāšanas mačā pārliecinoši apspēlēja pretiniekus, uzvarot ar 4:1. Domājams, ka Draugi nepaliks atbildi parādā. Tukuma Brāļiem un RIX savukārt gaidāma interesanta nedēļas nogale ar tikšanos piektdien Inbox hallē un sestdien Tukumā.

 


R6 pusfināls ieskandināts ar ļoti pārliecinošu Patriotu uzvaru pār Ice Warriors - 5:0 un Vairoga 2:0 uzvaru pār Varan. Iespējams, šī divīzija jau trešo gadu pēc kārtas varētu būt pirmā, kurā noskaidrojas finālisti.


R7 divīzijā Regrand pierāda, ka ir Mežonīgāki par pašiem Mežoņiem, atspēlējoties no 0:2 iedzinējiem un uzvarot pēcspēles metienos un piektajā spēlē iekļūstot pusfinālā. Regrand pretinieks - Ice Warriors 2, kas pirms gada jau cēla Oskara kausu 8. Divīzijā.

Otrā pusē - Haoss ar 3:1 savās mājās pārspēja Ledus Večus un turpina savu uzvaru gājienu.


R8 divīzijā ļoti dramatiksu piekto spēli un lielisku ceturtdaļfinālu noslēgumu aizvada Vella Kalpi, kas īsi pirms spēles beigām kuriozi nokļūst iedzinējos ar 2:3, taču spēj izlīdzināt rezultātu un bullīšos uzvarēt Vikingus.

Pirmo pusfināla maču piedzīvoja Piečuki 2 un Pagāni, kurā Piečuki bullīšos pārspēja slaveno komandu. Uz nākamo tikšanos cītīgi gatavojas abas komandas, jau 7:30 modinot EHL mediju centru, lai jautātu, kur ir video! Video analīze ir notikusi un šovakar otrā tikšanās - lai uzvar labākais!

E7

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasW
Komanda HK ICE WOLVES E7 WF41
Komanda HK OILERIS OLR1
Komanda HK MAMMOTHS 2 MT21
Komanda HK PILSĒTAS LEĢENDAS PLG0
  
  
  
  
  
  
SpēlētājiP
Spēlētājs Armands Strazdiņš Strazdiņš2
Komanda HK MAMMOTHS 2 Adovičs2
Komanda HK OILERIS Igaunis2
Komanda HK OILERIS Purgailis2
Komanda HK ICE WOLVES E7 Meiers2
Komanda HK MAMMOTHS 2 Buls1
Komanda HK MAMMOTHS 2 Fateev1
Komanda HK OILERIS Kiršteins1
Komanda HK PILSĒTAS LEĢENDAS Skuja1
Fona attēlsFona attēls