Olybet EHL Playoff tabula - 5. nedēļa

Kristaps Mozgirs | entuziasti.com 11.04.2019
 • Stils 2
 • Stils 3
 • Stils 4
 • Stils 5
 • Stils 6
 • Stils 7
 • Stils 8
 • Stils 9
 • Stils 2
 • Stils 3
 • Stils 4
 • Stils 5
 • Stils 6
 • Stils 7
 • Stils 8
 • Stils 9

R1 divīzijā noskaidrots pirmais finālists - tas ir hokeja klubs Trimen Tractors.

Uz sērijas 3.spēli Arfiline, kuri bija nonākuši bezdibeņa malā, atrodoties iedzinējos sērijā ar rezultātu 0:2, bija ieradušies ar pārliecību, ka nekas vēl nav galā - spēles pirmajā pusē panākta vadība ar rezultātu 2:0, taču Trimenam bija citi plāni. Trešajā periodā Trimens atspēlēja divu vārtu deficītu, izlīdzināja, un ar uzvaru bullīšos iesoļoja Oskara kausa finālā. Spēlē sīvs 3:2, sērijā pārliecinošs 3:0.

 

Tabulas otrajā pusē Brocēni spēkojas ar Ogres Ledus Brāļiem, kur sērijas trešajā spēlē uzvaras laurus plūca viesi no Ogres, panākot sērijā 2:1 un nonākot soļa attālumā no fināla. Nākamā spēle tieši Ogrē - 15.aprīlī plkst. 21:00, kur Brocēniešiem nebūs vairs kur atkāpties. Viens ir skaidrs - vienai no komandām garantēts randiņš finālā ar Trimen Tractors.

 

R2 divīzijā bez īpašiem pārsteigumiem. Sērijas favorīti Ice Wolves, neskatoties uz dažu līderu iztrūkumu, pusfinālā ar pārliecinošu 3:0 sērijā aizsūtija hokeja klubu Taurus vasaras brīvdienās, un tagad finālā gaida savus pretiniekus - Blackout vai Negaisu, kur aizvadītas divas spēles, un abās no tām, ne bez grūtībām, uzvaras guva Negaiss. Jau šovakar sērijas 3.spēle, vai Blackoutam izdosies aizķerties, vai tomēr Negaiss pārliecinoši iesoļos finālā, kur vienu no komandām jau gaida Ice Wolves. To noskaidrosim šovakar 21:15, tiešajā translācijā no Inbox ledus halles Olybet EHL spēļu video YouTube kanālā.

 

R3 divīzijā NMPD un Mad Dogs sērija, daudziem par pārsteigumu, nonākusi līdz kulminācijai - Game 5. Neskatoties uz diviem zaudējumiem, NMPD nemeta plinti krūmos un back-to-back spēlēs izcīnija uzvaras, EHL faniem, skatītājiem, un, protams, pašiem sev, sagādājot sērijas 5.spēli. Vispirms 9.aprīlī saspringtā pēcspēles metienu sērijā tika gūta pirmā uzvara, taču 10.aprīlī ar rezultātu 2:0 mediķu komanda panāca neizšķirtu sērijā.
Piektā spēle 16.aprīlī Mārupes hallē, plkst 19:45. Šī spēle noteikti būs vērojama tiešraidē.

Tikmēr tabulas pretējā pusē Proceva uzņēmusi apgriezienus pret Pafbet, izcīnot divas uzvaras pēc kārtas, piespiežot Pafbetam ieslēgt panikas režīmu. Vai Pafbetam to izdosies izslēgt? Noskaidro to, pieslēdzoties tiešraidei jau šovakar, plkst. 19:30 no Kurbada ledus halles.


R4 divīzijā no turpmākās dalības 2019.gada izslēgšanas spēlēs izslēgta regulārās sezonas čempione Wolf komanda, kura četrās sērijas spēlēs piedzīvoja zaudējumu iepriekšējā gada finālistiem - Zvaigznēm. Apsveicam Zvaigznes ar atkārtotu iekļūšanu finālā, taču Wolf pateicamies par aizvadīto sezonu!

Otrā tabulas pusē ar uzvarām apmainījušās Ice Wolves 2 un Cardinals komandas - pirmajā spēlē pārliecinošu uzvaru viesos guva Cardinals ar rezultātu 4:1, taču atbildes spēlē Ice Wolves ņēma priekšroku ar rezultātu 3:2, sērijā 1:1. Nākamā spēle svētdien, 20:15 Mogo ledus hallē.

 

R5 divīzijā Priedaine ar 4:3 un 5:3 izsēdina Draugiem Grupu no turnīra un jau asina slidas, lai sagaidītu savu pretinieku no rietumu konferences. Draugiem Grupai paldies par interesanto sezonu!

RIX un Tukuma brāļi kopš pagājušās nedēļas apskata paspējuši tikties trīsreiz - RIX iesāka sēriju ar cerīgu 3:2 uzvaru papildlaikā, taču Tukumnieki deva divas atbildes triecienus ar 3:2 un 6:2 pamatlaikā, nonākot vienas uzvaras attālumā no fināla. Vai būs back to back? Nākamā tikšanās jau šo sestdien - Tukuma hallē.

 

R6 - mums ir finālists - tie ir Patrioti. Viņi spēja apturēt Ice Warrioru vilcienu, ļaujot tiem iemest tikai 3 vārtus 3 spēlēs, paši kopā gūstot 10.
Patriotu pretinieks? Vēl nav skaidrs, taču tūlīt jau būs - visticamāk R6 būs pirmā divīzija, kas sāks finālspēles.
Varan un Vairoga 5. un 7. aprīļa mači bija rezultatīvi un sīvi - otrā tikšanās noslēdzās ar bullīšiem, kuros Varaniešiem izdodas pārspēt spēcīgo Vairoga vārtu vīru, taču trešajā mačā spēcīgi sevi piesaka Vairogs, kas jau 8. minūtē ir panākuši 4:0, līdz beigām noturot pārsvaru un uzvarot 4:2.

 

R7 divīzijā pirmo tikšanos piedzīvojuši Ice Warriors un Regrand. Mačā līdzīgi gan metieni pa vārtiem, gan noraidīto minūtes, taču tuvāk finālam šobrīd atrodas Ice Warriors 2.

Rietumu konferences finālā jau šķita, ka uzvarētājs ir skaidrs, taču Ledus Veči pierādīja, ka 0:2 sērijā un 0:2 spēles otrajā periodā nav nekas traks - divi vārti, precīzs bullītis un turpinam cīņu par finālu. Šī pāra finālists jau būs zināms, ja ne 15. aprīlī, tad 17.aprīlī noteikti!

 

R8 divīzijā Piečuki 2 un Pagāni 2 ir pareizā virzīenā, lai nospēlētu vienu no nerezultatīvākajām sērijām EHL vēsturē - šonedēļ divi mači - abi noslēgušies ar 1:0 - pa uzvarai katrā pusē, kas sērijas rezultātu nostiprinājis uz 2:1 par labu Piečukiem.
Šovakar izšķiroša tikšanās plkst 22:30 Volvo hallē uz B ledus - šo maču dodamies vērot klātienē!

Otrā pusē divas pārliecinošas uzvaras piedzīvojuši Patrioti 2 - abos mačos ar 3:0 pieveikti Vella Kalpi. Jau svētdien būs zināms, vai Patrioti būs spējuši ar abām savām komandām iekļūt finālā gan R6, gan R8 divīzijā.

Fona attēlsFona attēls