OlyBet EHL Summer cup 2020

Kristaps Mozgirs | entuziasti.com 08.06.2020
OlyBet EHL Summer cup 2020

Dārgie hokejisti, kā arī visi citi, kas jau paguvuši sailgoties pēc hokeja!

 

Diemžēl, bet mūsu ilgā gaidīšana un cerības par veiksmīgu sezonas turpināšanu nav materializējusies un jāatgriežas realitatē, tapēc nākam klajā ar paziņojumu, ka 9. sezona noslēgsies bez jauniem gravējumiem Oskara kausā.

 

Maija beigās veicām aptauju komandu menedžeriem un noskaidrojām, ka tikai puse no komandām būtu gatavas piedalīties Oskara kausa izcīņā, ja tā notiktu jūnijā/jūlijā, turklāt vēl ir daudz ierobežojošo faktoru, kas neļaus notikt pilnvērtīgam turnīram :

 - šobrīd vēl nav skaidrības, kad tieši tiks atcelts aizliegums sacensību rīkošanai un ar kādiem noteikumiem tās drīkstēs rīkot.

 - pēc tik ilgas pauzes ar slēgtām ledus hallēm, atgriešanās uz ledus var rezultēties ar neparedzamām un nevajadzīgām traumām,

 - daļa haļļu vēl nav atsākušas darbību un atsāks tikai jūlijā, kas nozīmē, ka ir komandas, kurām nemaz nav iespējas laikus atsākt treniņus.

 

Protams, redzam arī pozitīvas iezīmes amatieru hokejā - treniņi profesionāla trenera uzraudzībā ir pieprasīti un ledus tiek noslogots.

 

EHL vadība ir pieņēmusi lēmumu, ka vislabākais veids, kā remdēt slāpes pēc hokeja būtu pirmo reizi pēc 8 gadu pārtraukuma rīkot EHL Summer Cup 2020!

Kauss notiktu jūlijā / augustā - pēc tam, kad tiktu atļauta sacensību rīkošana. 

Summer Cup 2020 aicinātas piedalīties visu līmeņu amatieru komandas - turnīra formāts tiks pielāgots pieteikto komandu skaitam un tas būs līdzīgs kā ikgadējie challenge cup!

Dalības maksa būs atkarīga no spēļu skaita komandai. Šobrīd prognozētas 7-8 spēles katrai komandai. 9. Sezonas playoff komandām tiks piedāvāta atlaide, tādējādi kompensējot playoff spēles.

Turnīra un regulārās sezonas apbalvošana, ja tāda būs atļauta, plānota septembrī, kopā ar regulārās sezonas apbalvošanu.

 

Pieteikšanās notiek visu jūniju un pieteikumus jāsūta Kristianam Markevicam (km@entuziasti.lv).

Pieteikumā jānorāda : 

1) Komandas nosaukums un komandas līmenis (E1-E8)

2) Links ar esošo komandas sastāvu, kuri spēlēja sezonā un jāizceļ spēlētāji, kuri NESPĒLĒS.

3) Jaunie spēlētāji, kuri SPĒLĒS - pieteikums, pēc nosacījumiem -  Vārds Uzvārds, dzimšanas dati, augums, svars, pozīcija, nūjas satvēriens, valsts 

4) Papildus informācija, kuru uzskatat, ka EHL vadībai būtu jāzina. 

 

Jaunās komandas, kas nav spēlējušas EHL, sūta pieteikumu uz to pašu epastu (KM@ENTUZIASTI.LV), brīvā formā un atbildē saņems komandas pieteikuma anketu, kas būs jāaizpilda un jānosūta atpakaļ Markevica kungam!

 Ar cieņu - Entuziastu komanda!

SC3

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda HK ZIBENS ZIB00
Komanda HK WHITE WINGS WTW00
Komanda HK ICE WARRIORS WRS00
Komanda HK RĪGAS DŪŽI RGD00
   
   
   
   
   
   
SpēlētājiP
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Fona attēlsFona attēls