Playoff 2019 - Oskara kausa izcīņa - INFO

Kristaps Mozgirs | entuziasti.com 09.03.2019

Entuziast!
11. martā sāksies izslēgšanas spēles, jeb cīņa par Oskara kausu. Atgādināsim Jums svarīgas lietas, kas jāzina -
!!!. Izslēgšanas spēles : ja 7 minūtes pirms ledus laika beigām rezultāts uz tablo ir neizšķirts, tad komandām ir jāmet pēcspēles metieni (SO). Pēcspēles metienu sērija no trīs metieniem, kurus izpilda trīs dažādi spēlētāji. Ja arī tad vēl nav noskaidrots uzvarētājs, tad turpina izpildīt soda metienus (jebkurš no komandas spēlētājiem) līdz „pirmajai kļūdai“.

1. Izslēgšanas spēlēs drīkst piedalīties tikai spēlētāji, kuriem ir profila foto. Tie, kuriem nav profila foto, komandas sarakstā ir atzīmēts (nav foto) un tos uz spēli pieteikt nav iespējams. Šī noteikuma pārkāpšana var rezultēties un rezultēsies tehniskajā zaudējumā. (nolikuma punkts 3.20)

2. Izslēgšanas spēlēs tiks ļauta dalība tikai tiem spēlētājiem, kas aizvadījuši vismaz 50% no regulārās sezonas spēlēm (1. traumētājiem spēlētājiem % rēķjnās no spēlēm, kurās tie nav bijuši traumēto sarakstā; 2. attiecas tikai uz spēlētājiem, kas spēle vairāk kā vienā komandā; 3. 50% attiecas uz periodu no spēlētāja pieteikšanas komandā; 4. 50% neattiecas uz komandu, kas atrodas augstākā divīzijā (komandā, kas no šīm divām ir augstākā divīzijā, ir jābūt nospēlētai vismaz vienai spēlei); 5. 50% neattiecas uz vārtusargiem.

3. Spēlētājiem jaatvadās tikai pēc sērijas beigām.

4. Izslēgšanas spēles tiek aizvadītas līdz 3 vai 4 uzvarām (*), 5. vai 7(*). spēli aizvada uz, regulāro sezonu beidzot, tabulā augstāk esošās komandas ledus, visas izmaksas dalot uz pusēm.

(*) atkarīgs no regulārās sezonas sākuma / beigām, komandu skaita divīzijās. Samaksa jāveic pirms spēles, caur sekretariātu!

5. Izslēgšanas spēlēm jānotiek Rīgas rajona un apvidus (Rīga, Piņķi, Mārupe, Ozolnieki, Ogre) hallēs. Ja komandas pāris savstarpēji vienojas playoff aizvadīt tālākā hallē (Tukums / Brocēni / Jelgava ), tad par to jāpaziņo EHL vadībai.

R1 divīzijā komandas pusfinālā cīnās līdz 3 uzvarām un finālā līdz 4 uzvarām

R2 un R3 divīzijā 1. un 2. vieta iekļūst pusfinālā. 3-6 un 4-5 vieta cīnās līdz 3 uzvarām, pusfinālā līdz 3 uzvarām un finālā līdz 4 uzvarām.

R4/R8 divīzijā ceturtdaļfinālā 1-8, 2-7, 3-6, 4-5 cīnās līdz 3 uzvarām, pusfinālā līdz 3 uzvarām un finālā līdz 4 uzvarām.

R5/R6/R7 divīzijā wild-card princips - Izslēgšanas spēlēs iekļūst katras konferences 3 labākās komandas pēc punktiem un vēl divas komandas ar augstāko punktu skaitu aiz playoff zonas. Pēc tam dalījums - 1-8, 2-7, 3-6, 4-5 spēlē ceturtdaļfinālu līdz 3 uzvarām, pusfinālu līdz 3 uzvarām un finālu līdz 4 uzvarām.