Playoff pārtraukums līdz 27.03.2020

Kristaps Mozgirs | entuziasti.com 13.03.2020
Playoff pārtraukums līdz 27.03.2020
 
Godātie entuziasti!
 
Vēršamies pie Jums ar paziņojumu par 2020 gada playoff.
Lēmumu esam centušies nesasteigt kārtīgi izsverot visu informāciju, ekspertu ieteikumus, valsts un pašvaldības ieteikumus un noteikumus.
Mēs zinām, cik ļoti Jūs un arī mēs esam smagi strādājuši, trenējušies un lējuši sviedrus par punktiem, lai iekļūtu PLAYOFF un cīnītos par Oskara kausu. Bet mēs, tāpat kā Jūs katrs esam mūsu sabiedrības paraugs, Jūs sociāli un sportiski aktīvā sabiedrības daļa un mēs, organizācija kas iestājas par veselīgu dzīvesveidu, sportu un sabiedrības labumu nevaram brīdī, kad Latvijas Valstij un Tautai ir jābūt kopā nebūšanā kopā, jābūt vienotiem maksimāli esot vieniem nedomāt par drošību, tādēļ PLAYOFF izspēles tiek pauzētas uz 14 dienām (līdz 27. martam)
 
Ja tas, ka šobrīd atteiksimies no tā, kas mums tik dārgs, spēs apturēt kaut vienu inficēšanās gadījumu, kas tālāk eksponenciāli nekļūs par 3-9-27-81 un tā aizvien tālāk tad tas ir mūsu kā sociāli atbildīgas organizācijas pienākums tā rīkoties.
 
Mēs ticam, ka šobrīd ar drastiskākiem līdzekļiem preventīvi radīsim situāciju, kas ļaus aizvadīt playoff vēlāk, bet pilnībā pretēji tam, ka šobrīd, lai arī noteikumi mums ļautu aizvadīt spēles bez līdzjutējiem mēs pēc 2 nedēļām būtu spiesti pārtraukt playoff pilnībā un Entuziastu vēsturē nonākt pie pirmās sezonas bez izcīnīta Oskara kausa.
Mēs šādi ar šādu piemēru aicinam visus nopietni izturēties pret spēkā esošajiem preventīvajiem līdzekļiem un atgādinam, ka tas ir nevis tādēļ, ka ir pandēmijas stāvoklis un krīze, bet tieši tādēļ, lai mēs šādā stāvoklī neatrastos.
 
Rūpēsimies par savu personīgo higiēnu un būsim kopā sociāli atbildīgi mazinot vīrusa izplešanās iespējas līdz minimumam un cerībā, ka jau drīz varēsim playoff spēles atsākt.
 
Tāpat vēlamies arī vērst Jūsu uzmanību uz veselā saprāta saglabāšanu, neļaušanos masu panikai un atgādināt ka tieši veselīga humora izjūta ir tā, kas latviešus glābs globālās krīzes priekšvakarā un nevis griķu un tualetes papīra cietokņi. Ieelpojam dziļi (vienatnē), paņemam kādu grāmatu, paskatamies kādu filmu, kas nav par apokalipsi. Sportojam un stiprinam imunitāti, esam gatavi turpināt playoff tiklīdz situācija to atļaus un situācija to atļaus ja mēs kolektīvi un primāri jau katrs pats darīsim visu, lai situācija krasi uzlabotos!
E3P

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasW
Komanda HK NEGAISS NGS0
Komanda HK SPORTLAND/KVINTA SPK0
Komanda HK RIETUMU BANKA RTB0
Komanda HK TAURUS TRS0
Komanda HK RUPUČI RPC0
Komanda HK DZINTARS DZS0
Komanda HK HULIGAN HLG0
  
  
  
SpēlētājiP
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Fona attēlsFona attēls