Red Bull Spēka 5 - turnīrs 11/12 decembrī

Kristaps Mozgirs | entuziasti.com 19.11.2021

Ar “Ziemas klasiku” atgriežas Red Bull Spēka 5 hokeja turnīrs

 

Jau otro ziemu pēc kārtas Latvijā norisināsies amatieru hokeja turnīrs Red Bull Spēka 5.

 

2020.gadā, pēc četriem atlases posmiem dažādās Latvijas pilsētās un fināla spēlēm galvaspilsētā, tika noskaidroti turnīra pirmie uzvarētāji. Savukārt, šogad Red Bull Spēka 5 no iekštelpu hokeja hallēm pārcelsies uz “ziemas klasikas” koncepciju.

 

Turnīra atlases posmi norisināsies 11. decembrī, taču fināls jau nākamajā dienā 12. decembrī, uz atklātā ledus laukuma Kurbads ledus hallē.

 

Red Bull Spēka 5 spēles noteikumi palikuši nemainīgi:

Spēle sākas vienādos sastāvos, spēlējot 4 pret 4, bez vārtsargiem. Spēles ilgums ir 6 minūtes. Komandai, kas pirmā gūst vārtus, uz 1 minūti pievienojas piektais spēlētājs. Vairākums beidzas un piektais spēlētājs pamet spēles laukumu tad, ja:

  • 1 minūtes laikā netiek gūti vārti;
  • komanda vairākumā gūst vārtus;
  • vārtus gūst komanda, kas atrodas mazākumā, pārņemot vairākumu uz 1 minūti.

 

Sacensībās aicināti piedalīties pilngadību sasnieguši jebkāda līmeņa hokeja spēlētāji (izņemot aktīvos Latvijas hokeja virslīgas un Junioru attīstības hokeja līgas spēlētājus), kuriem būs iespēja cīnīties par uzvaru un galvenajām balvām no pasākuma atbalstītājiem.

 

Dalībnieki var pieteikt komandu, kuras sastāvā ir no 5 līdz 6 dalībnieki, pieteikšanās lapu meklējot mājaslapā www.redbull.lv/speka5.

Komandas reģistrācija jāaizsāk kapteinim, reģistrējoties pašam un veicot komandas reģistrācijas maksu. Nonākot reģistrācijas apstiprinājuma lapā, spiediet uz pogas zemāk, lai iegūtu personalizēto saiti, ko nosūtīt pārējiem dalībniekiem bezmaksas reģistrācijas veikšanai.

 

Pasākums norisināsies zaļajā režīmā, dalībniekiem pie ieejas būs jāuzrāda Covid19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Pasākums norisināsies bez skatītājiem.

E7

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda HK ICE WOLVES E7 WF400
Komanda HK VIKINGI VNG00
Komanda HK BLACK MAGIC BMK00
Komanda HK SI SYSTEMS SYS00
Komanda HK PIEČUKI PCK00
Komanda HK PAGĀNI PGN00
Komanda HK ĶENGARAGS 2 KNG00
Komanda HK URIEKSTES PINGVĪNI UPG00
Komanda HK VARAN VRN00
Komanda HK CIRKS UZ LEDUS CRK00
SpēlētājiP
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Fona attēlsFona attēls