Protokols

Komanda 2187
Žanis DubrovskisUģis Skopāns
2:2 07. oktobris 22:15 MĀRUPE
Komanda 2207

Spēles notikumi

1. periods
00:00USNGK In#31 Žanis Dubrovskis
00:00VRNGK In#1 Andrejs Kļemenkovs
01:59USNVārti (EQ)#42 Tomass Plūme, piespēles: #28 Ģirts Puķītis
06:38VRNNoraidījums#43 Kaspars Bielis - Hooking (2 min)
2. periods
13:14USNVārti (EQ)#65 Artūrs Ķīsis, piespēles: #42 Tomass Plūme
13:27USNNoraidījums#28 Ģirts Puķītis - Slashing (2 min)
21:07VRNVārti (EQ)#6 Jevgēnijs Lemašovs, piespēles: #8 Rolands Berzins
3. periods
24:16VRNVārti (EQ)#29 Uģis Skopāns, piespēles: #8 Rolands Berzins
26:14VRNNoraidījumsTeam penalty - Too many men on ice (2 min)
26:14USNTimeout
27:25USNNoraidījums#19 Toms Muižnieks - Interference (2 min)
Overtime
36:18VRNNoraidījums#29 Uģis Skopāns - Tripping (2 min)
39:12USNNoraidījums#14 Juris Ķiršs - Hooking (2 min)
39:12USNGK Out#31 Žanis Dubrovskis
39:12VRNGK Out#1 Andrejs Kļemenkovs

Iemetieni

Komanda 2187USN Komanda 2207VRN

Metieni

Komanda 2187USN23 Komanda 2207VRN17

Spēlētāju statistika

Komanda 2187USN POS G A P PIM
Kristaps Eitcens (3) RD0000
Artūrs Sīpols (4) LW0000
Uldis Sīpols (5) LW0000
Renārs Matīss (7) F0000
Juris Ķiršs (14) LW0002
Imants Jankužs (17) RD0000
Toms Muižnieks (19) LW0002
Edgars Andersons (21) LW0000
Raivo Antrops (27) RD0000
Ģirts Puķītis (28) LW0112
Žanis Dubrovskis (31) GK0000
Tomass Plūme (42) D1120
Ivo Klempners (61) RD0000
Artūrs Ķīsis (65) LW1010
Edgars Jermaks (75) F0000
Gatis Lubāns (87) RD0000
Lotārs Šalgūns (93) LW0000
Komanda 2207VRN POS G A P PIM
Andrejs Kļemenkovs (1) GK0000
Aleksejs Dmitrišins (4) RD0000
Jevgēnijs Lemašovs (6) RD1010
Rolands Berzins (8) F0220
Aleksandrs Kurgans (12) LW0000
Igors Latiševs (19) F0000
Aleksandrs Golubs (21) F0000
Uģis Skopāns (29) LW1012
Kaspars Bielis (43) F0002
Andris Vilciņš (48) D0000
Dāvis Ancāns (61) F0000
Nauris Spuļģis (76) D0000
Arturs Kauliņš (77) F0000
Jānis Kuzņecovs (82) LW0000
Jānis Zelčs (84) LW0000
Edgars Megnis (90) LW0000
Ardis Martinsons (91) LW0000
() 0000

Iesūtīt protokola labojumu

Citi fakti

Nosaukums Apraksts
Galvenais tiesnesisVladimirs Ostaņins
Galvenais tiesnesisKirils Groisfīrers
E1

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda HK OGRES LEDUS BRĀĻI OLB614
Komanda HK VECTOR VCT410
Komanda HK TRIMEN TRACTORS TTR57
Komanda HK MĀRUPE MRP47
Komanda HK BROCĒNI / LĀČPLĒŠI A.I. BRC46
Komanda HK SPORTS LUKSS SPR36
Komanda HK GARKALNES PATRIOTI GRK24
Komanda HK MARELS BŪVE MBV43
   
   
SpēlētājiP
Spēlētājs Emīls Potāpovs Potāpovs12
Komanda HK OGRES LEDUS BRĀĻI Akmentiņš8
Komanda HK OGRES LEDUS BRĀĻI Bisnieks6
Komanda HK OGRES LEDUS BRĀĻI Legzdiņš6
Komanda HK BROCĒNI / LĀČPLĒŠI A.I. Maslovskis6
Komanda HK TRIMEN TRACTORS Beržanskis5
Komanda HK MĀRUPE Ezers5
Komanda HK OGRES LEDUS BRĀĻI Zvirbulis5
Komanda HK BROCĒNI / LĀČPLĒŠI A.I. Pikmanis4
Fona attēlsFona attēls