Komanda 2714
Rihards AdovičsAtis Grāmatnieks
3:0 06. oktobris 21:45 HS RĪGA
Komanda 2660

Spēles notikumi

1. periods
00:00MTHGK In#1 Jurijs Oļesjko
00:00RT2GK In#1 Māris Žvagiņš
07:05MTHNoraidījums#58 Vitālijs Ļebedevs - Slashing (2 min)
09:47MTHNoraidījums#55 Dāvis Ansons - Tripping (2 min)
2. periods
15:16MTHVārti (EQ)#58 Vitālijs Ļebedevs
17:43MTHVārti (EQ)#44 Dāniels Kūliņš
22:03RT2Noraidījums#99 Atis Grāmatnieks - Cross-checking (2 min)
22:43MTHVārti (PP1)#14 Jānis Valters, piespēles: #9 Viktors Gusevs
3. periods
36:00MTHGK Out#1 Jurijs Oļesjko
36:00RT2GK Out#1 Māris Žvagiņš

Iemetieni

Komanda 2714MTH Komanda 2660RT2

Metieni

Komanda 2714MTH19 Komanda 2660RT25

Spēlētāju statistika

Komanda 2714MTH POS G A P PIM
Jurijs Oļesjko (1) GK0000
Sergejs Gladkovs (2) RD0000
Eduards Popovs (3) RD0000
Rihards Adovičs (6) RD0000
Aleksandrs Buls (8) LW0000
Viktors Gusevs (9) RD0110
Jānis Valters (14) LW1010
Vitaly Fateev (24) RD0000
Rūdolfs Kreicbergs (29) LW0000
Dāniels Kūliņš (44) F1010
Dāvis Ansons (55) F0002
Vitālijs Ļebedevs (58) RD1012
Ronalds Stupeņš (67) F0000
Andrejs Canders (68) RD0000
Kirils Kazačkovs (77) F0000
Andrejs Karpovs (88) LW0000
Komanda 2660RT2 POS G A P PIM
Māris Žvagiņš (1) GK0000
Ingus Brečs (8) RD0000
Raivis Bonfelds (9) F0000
Dzintars Rudzītis (20) F0000
Jānis Grīgs (24) LW0000
Einārs Silavs (53) LW0000
Aivars Zimerts (57) D0000
Raitis Damlicis (70) F0000
Rihards Sležis (84) D0000
Jānis Balsers (87) F0000
Artūrs Everts (92) LD0000
Kristaps Kārkliņš (97) RD0000
Atis Grāmatnieks (99) F0002

Citi fakti

Nosaukums Apraksts
Galvenais tiesnesisOļegs Kokins
Galvenais tiesnesisRitvars Roberts Rudzītis
E3/4

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda HK TUKUMA BRĀĻI TMB822
Komanda HK ICE WOLVES E3 WLF822
Komanda Verum bellators/Baltic BIM management VBR921
Komanda HK PTA PTA920
Komanda HK MARELS BŪVE 2 MB2820
Komanda HK ROTAS / Meliorceltnieks RTS917
Komanda HK OGRES LEDUS BRĀĻI OLB714
Komanda HK RIX RIX814
Komanda HK TAURUS TRS912
Komanda HK NEGAISS NGS810
SpēlētājiP
Spēlētājs Andrejs Berseņevs Berseņevs18
Komanda HK MARELS BŪVE 2 Obrosovs15
Komanda HK TUKUMA BRĀĻI Rudzītis14
Komanda HK ROTAS / Meliorceltnieks Belouss14
Komanda HK ICE WOLVES E3 Boženkovs13
Komanda HK MARELS BŪVE 2 Cimars13
Komanda HK OGRES LEDUS BRĀĻI Legzdiņš11
Komanda Verum bellators/Baltic BIM management Robats11
Komanda HK TUKUMA BRĀĻI Bisnieks11
Fona attēlsFona attēls