OLYBET EHL OSKARA KAUSA IZCĪŅA - 4.NEDĒĻAS APSKATS

Kristers Sakne | entuziasti.com 03.05.2022
 • Stils 10
 • Stils 3
 • Stils 4
 • Stils 5
 • Stils 6
 • Stils 7
 • Stils 8
 • Stils 9
 • Stils 10
 • Stils 3
 • Stils 4
 • Stils 5
 • Stils 6
 • Stils 7
 • Stils 8
 • Stils 9

E9
E9 divīzijas pusfināli rit pilnā sparā un ne bez pārsteigumiem! Vella Kalpi pirmajā spēlē sagādāja sērijas un playoff pirmo zaudējumu Piečukiem ar spēcīgu 5:3 uzvaru, taču Piečuku brigāde nepalika atbildi parādā un jau nākamajā spēlē izlīdzināja sēriju - spēlē 4:3 un sērijā 1:1, tikmēr E9 regulārās sezonas vicečempioni Ice Wolves meklē variantus pret Mego, kuri ir vienas uzvaras attālumā no fināla, abās spēlēs izcīnot uzvaras ar rezultātu 3:2. Vai Mego izdosies iesoļot finālā savā debijas sezona, vai tomēr ledus vilkiem izdosies aizķerties šajā sērijā? To noskaidrosim jau svētdien plkst 19:30 Kurbada ledus hallē!

 

E8
Melnās maģijas virtuves pazinēji Black Magic ar savu mājas sienu palīdzību izlīdzināja sēriju pret Piečukiem ar rezultātu 4:1, taču 3 dienas vēlāk spēlē līdz pat pēdejai sekundei vadību sērijā atkal pārņēma regulārās sezonas čempioni Piečuki - 2:1 gan spēlē, gan sērijā. Nākamā spēle jau piektdien 21:45 Jelgavas ledus hallē!
Playoff koka otrajā zarā sērija, kurā, ļoti iespējams, būs nepieciešamas vairāk nekā 3 spēles, iesākās kā prognozēts - sīvi un ar cīņu līdz pat pēdējām sekundēm! Oileris pamatlaika pēdējā minūtē spēja izlīdzināt rezultātu un aizvest spēli līdz bullīšiem, taču Cirka spēlētāji izrādijās meistarīgāki un Artūrs Stāmurs kopā ar Gati Rutkovski deva Cirkam uz Ledus pirmo uzvaru šajā sērijā - 1:0! Nākamā spēle jau šovkar 20:45 Kurbada ledus hallē, tiešraide Olybet EHL spēļu video YouTube kanālā!

 

E7
Upset alert!
Caur smalkāko adatas aci playoffos iekļuvušie Pagāni ar rezultātu 3:1 sērijā pieveica regulārās sezonas čempionus Black Magic un iesoļo tālāk pusfinālā! Tikmēr ar jelgavniekiem tiksimies jau Challenge Cup turnīra ietvaros.
Varan pēc varena sērijas sākuma trīs spēles pēc kārtas nespēja gūt vārtus un Cargo Serviss ar rezultātu 3:1 sērijā aizsūtīja Varan vasaras brīvdienās, tālāk Cargo Servisu uz pusfināla cīņu gaida pārsteigumu sagādājušie Pagāni.
Pusfināls jau sācies Uriekstes Pingvīnu un Vikingu duelī, kur visai negaidīti divas uzvaras tik pat spēlēs ir ieguvuši Vikingi, kuri jau atrodas vienas uzvaras attālumā no ilgi kārotā fināla! Vai Uriekstei izdosies izkāpt no pašu izrkatās bedres, vai tomēr Vikingi ņems virsroku? To uzzināsim jau trešdien 19:45 Mārupes ledus hallē!

 

E6
Kamēr Pilsētas Leģendas ar White Wingiem gaida savas cīņas uz ledus, tikmēr šajā Oskara kausa izcīņā noskaidrojies pirmais finālists - Ūsiņš, kuri neatstāja cerības Haosam - 3:0 sērijā! Jāpiemin, ka Ūsiņš šajā playoff izcīņā vēl nav piedzīvojis zaudējumu, abas sērijas - gan ceturtdaļfinālu, gan pusfinālu -, noslēdzot sausā - 3:0. Ūsiņam gana laiks atpūsies, ieliet kādu pelnītu atspirdzinošu dzērienu un satrenēties, kamēr ar nepacietību gaida savu pretinieku Oskara kausa finālā. Leģendas ar White Wingiem sāk ceturtdien, 21:15 Akropoles ledus hallē!

 

E5
Shamaņi, būdami iedzinējos 0:2 pret Blackout, spēja sagrupēties uz sērijas 3. spēli un pierādīja, ka Blackouts tik viegli finālā neiesoļos. Abām komandām priekšā aizraujošas cīņas, sērijā 1:2 par labu Blackout un pilnīgi noteikti, ka Shamans vēl nav gatavi doties vasaras brīvdienās! Nākamā, sērijas 4. spēle, pietktidien 20:00 Volvo hallē! Tikmēr Arta Āboli pagaidām nespēj atrast veidus kā gūt vairāk vārtus par Ice Wolves, abas spēles zaudējot ar 1 vārtu pārsvaru, sērijā 0:2. Vai Ice Wolves viegli iesoļos finālā, vai tomēr Arta Ābolu saimei vēl izdosies aizķerties?

 

E4
E4 divīzija - pirmā un vienīgā divīzija šajā Oskara kausa izcīņā, kurā nav un nebūs neviena sērija ceturtdaļfinālā, kura beigsies ar 3:0!
Santeko un Dzintars - divas ļoti pazīstamas komandas ar diez gan likumsakarīgiem rezultātiem - visas 3 spēles beigušās ar vienu vārtu starpību. DIvās spēlēs uzvaras guvuši Santeko, taču Dzintars atrodas uz izkrišanas robežas ar 1 izcīnītu uzvaru. Sērijā 2:1, nākamā spēle jau trešdien! Vai tā būs izšķirošā?
Sēriju pēc asas un sīvas spēles izlīdzinājuši Rupuči, kuri Tukumā ar rezultātu 1:0 revanšējās pret vietējo Rotas/Meliorceltnieks komandu. Dueļa turpinājums ceturtdien, 19:30 Daugavas ledus hallē!
Pēc 72-ām pamatlaikā aizvadītām minūtēm vēljoprojām ne Bombardieriem, ne Priedainei nav izdevies gūt vārtus. Abās spēlēs iznākums noskaidrojies pēcspēles metienu sērijā, kurā ar uzvarām apmainījušās abas komandas - gan Bombardieri, gan Priedaine. Sērijā 1:1, abās spēlēs 1:0 bullīšos un turpinājums ceturtdien Mārupē! Vai arī šoreiz mūs gaida lieliskā vārtsargu spēle?
Saldais ēdiens - Game 5! Debesu cīņās Negaiss ar RIX peidzīvojuši visu - gan sagrāves, gan trillerus. RIX pēc uzvarētās sērijas 3. spēles ar rezultātu 7:1 pār Negaisu nespēja gūt vārtus un Negaisam šoreiz gan pietika ar vieniem gūtiem vārtiem sērijas 4. spēlē, lai aizsūtītu šo sēriju līdz pašam galam - GAME 5! Ceturtdien 21:15 Inbox ledus hallē, nepalaid garām! Spēli ar komentētājiem varēs vērot Olybet EHL spēļu video YouTube kanālā.

 

E2/3
Arī šīs sezonas Olybet EHL lielākajiem meistariem - E2/3 divīzijai ir sākušās playoff cīņas!
Pateicoties lieliski aizvadītajai regulārajai sezonai čempioni House Of Light un vicečempioni Wolf jau automātiski kvalificējušās pusfinālam, tikmēr cetrurtdaļfinālu lieliski iesākuši Ogres Ledus Brāļi, kuri ar rezultātu 4:2 sērijas 1. spēlē izcīnija uzvaru pret Sportland/Kvinta hokejistiem! Sportland noteikti nepaliks atbildi parādā un gaida nākamo cīņu Ogrē, trešdien 19:00. Otrajam ceturtdaļfināla pārim - Taurus ar Ice Wolves - vēl nedaudz jāpaciešas līdz savam sērijas sākumam, kurš būs svētdien, 21:15 Inbox ledus hallē.

Fona attēlsFona attēls