#2 Olybet EHL Playoff prognoze

EHL entuziasti | entuziasti.com 15.02.2019
#2 Olybet EHL Playoff prognoze

Otrais playoff prognožu apskats ir klāt – vairāk izmaiņas līderpozīcijās un vēl vairāk klāt – pienākušās komandas, kas nodrošinājušas vietu izslēgšanas spēlēs.
Oskara kausa izcīņa sāksies pēc mazāk kā mēneša!

R1 divīzijā lielas izmaiņas nav notikušas – pēc 3 nospēlētām spēlēm vienīgie punktus no Entuziastu puses komandām ir ieguvuši OLB, kas cīnījās neizšķirti ar Ledusvīriem.

 R2 šonedēļ notikušas dažas rokādes - Blackot pacēlies uz otro vietu divīzijā un no pusfināla troņa gāzis Haosu, kurš noripojis veselas divas pozīcijas zemāk, bet pārējā situācija nemainīga - Ice Wolves joprojām līderi un Olaine noslēdz šo apli - pagaidām!

 R3 divīzijā dažu neparedzētu un interesantu apstākļu dēļ pozīciju, vismaz pagaidām, diezgan negaidīti ir zaudējuši HK Pafbet - proti, vairāku spēļu sakritības ir pie vainas šādai situācijai. Paskaidrojam - HK Just, kas atrodas divīzijas pēdējā vietā , savstarpējās spēlēs ar Pafbet ir plusos, līdz ar to, ja kārtis sadalās nelabvēlīgi Pafbet, viņi var izrādīties "liekie" playoff klubiņā, bet tas ir no sērijas "kas būtu ja būtu", pagaidām viss izskatās "safe"!

Atšķirībā no pagājušās nedēļas HK Circle-K ir sakārtojuši savas rindas un stabili "noparkojušies" R3 playoff zonā!

 R4 divīzijas - Šeit atšķirībā no pagājušās nedēļas - playoff kolektīvam pievienojušies HK Gaso, un, kas nav mazsvarīgi(!), R4 ir noskaidrots playoff punktu slieksnis - proti "32" sasniedzot šo skaitli komanda pilnīgi droši var sist sev pa plecu un teikt - mēs esam kvalificējušies Oskara kausa izcīņai! Stīvie, Ķīpsala un Privat Bank - joprojām nemet plinti krūmos un cīnās par tiesībām būt Oskara kausa izcīņas dalībniekiem! 

 

 R5 divīzijā bez būtiskām izmaiņām, playoff dalībnieki - tie paši, situācija tabulā - tāda pati, joprojām kvalificēties var visas R5 komandas, vienīgā izmaiņa playoff zaros - Ķengarags no #4 pakāpies uz #2 , līdz ar to par pozīciju zemāk, atšķirībā no pagājušās nedēļas, ir pabīdīti HK Priedaine un HK Draugiem Grupa - RIX joprojām piektie!

 

 R6 divīzijā playoff "zaros" pievienojušies jauni dalībnieki - HK Ledus Lāči 2, HK Rīgas Dūži un HK Warriors - pēdējais, gan pie labvēlīgiem spēles iznākumiem HK Varan var zaudēt savu pozīciju - bet ne vietu Playoff!

Interesanti, ka abi "zari" pašlaik izskatās tāpat kā konferences regulārajā sezonā - austrumi lejā un rietumi augšējā zarā, vēl interesants fakts par "augšējo zaru" jeb Rietumu zaru - uz šī zara pašlaik satupušas trīs komandas kas savstarpējās spēlēs pamatlaikā nav spējušas noskaidrot uzvarētājus - viņu pēdējās ledus cīņas visas noslēgušās neizšķirti un uzvarētājus nācies noskaidrot papildlaikā, ja tas tā arī paliks - mūs gaida garas playoff sērijas starp šiem oponentiem - visās kārtās...

 

 R7 divīzijā situācija pēdējās septiņās dienās ir mainījusies. Joprojām līderu pozīcijas divīzijā saglabā Haoss un Oileris, tiesa mainītām vietām, Oskara kausa izcīņu nodrošinājuši arī HK Regrand, tiesa atšķirībā no pagājušās nedēļas, kurā cerības uz kvalifikāciju zaudējušas bija tikai tādas komandas kā Ice wolves un Priedaine, šobrīd šim duetam pievienojušies arī tādi bēdu brāļi kā HK Cirks uz ledus un Uriekstes Pingvīni... Pārējie joprojām cīnās - īpaši izdevīgā pozīcijā kvalificēties, neskatoties uz pašreizējo situāciju tabulā "nāves grupā", ir HK Frozen, jo šī komanda ar visiem tiešajiem konkurentiem savstarpējās spēlēs ir "plusos"!

 

 R8 divīzijā - VIP, jeb playoff, jeb Oskara kausa izcīņas "klubiņam" pievienojušies Vairogs 2, un cerības uz labvēlīgu iznākumu jeb iekļūšanu izslēgšanas spēlēs zaudējuši HK NA - pārējais viss bez izmaiņām, par divām atlikušajām "biļetēm" playoff vilcienā cīnās - Varan, Frozen, L&L, AD Auto un Ledus veči! Vietu sadalījums no 1-5 - identisks kā pirms nedēļas.

 

E7

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasW
Komanda HK ICE WOLVES E7 WF41
Komanda HK OILERIS OLR1
Komanda HK MAMMOTHS 2 MT21
Komanda HK PILSĒTAS LEĢENDAS PLG0
  
  
  
  
  
  
SpēlētājiP
Spēlētājs Armands Strazdiņš Strazdiņš2
Komanda HK MAMMOTHS 2 Adovičs2
Komanda HK OILERIS Igaunis2
Komanda HK OILERIS Purgailis2
Komanda HK ICE WOLVES E7 Meiers2
Komanda HK MAMMOTHS 2 Buls1
Komanda HK MAMMOTHS 2 Fateev1
Komanda HK OILERIS Kiršteins1
Komanda HK PILSĒTAS LEĢENDAS Skuja1
Fona attēlsFona attēls