Informatīvs paziņojums par izmaiņām E5 divīzijas spēlētāju pieteikumos

Kristaps Mozgirs | entuziasti.com 02.03.2020
Informatīvs paziņojums par izmaiņām E5 divīzijas spēlētāju pieteikumos
Lai jau laicīgi varētu gatavoties ne tikai cīņai par Oskara kausu, bet arī vismaz teorētiski gatavot nākamās sezonas komandu sastāvus - ziņojam par izmaiņām, kas tiks veiktas nolikumā un attiecināmas uz spēlētāju izskatīšanu 2020/2021 sezonā (EHL sezona 10), konkrētāk - Elite prospect’iem.


EHL, tāpat kā liela daļa komandu menedžeri uzskata, ka E5 un zemākās divīzijās ir jāspēlē spēlētājiem tikai ar pašmācības un savas iniciatīvas ceļā apgūtām hokeja zināšanām, tamdēļ no nākamās sezonas zemākā divīzija, kurā varēs spēlēt spēlētāji ar Eliteprospects (https://www.eliteprospects.com/league/latvia) ierakstiem - E4! Vienīgie izņēmumi attieksies uz spēlētājiem, kas vecāki par 40 gadiem un jau vēsturiski spēlē kādā konkrētā komandā. Citi šādi pieteikumi, kā jau līdz šim, tiks izskatīti induviduāli.

Uzskatām, ka robeždivīzijai būtu jābūt EHL “credo" divīzijai - E4. Savukārt bijušajiem sporta skolu audzēkņiem un spēlētājiem, kas jauniešu gadus pavadījuši ar sapņiem par profesionālu hokejista karjeru, zemākajai divīzijai EHL būtu jābūt E3, bet pašreiz tik krasas izmaiņas komandu sastāvos nevēlamies veikt ne mēs, ne arī komandas. Nākamo sezonu sekosim līdz un pētīsim, kā attīstas notikumi un vai ir vērojams šīs iniciatīvas progress E5 divīzijā un tad tiks lemts par iespējamu noteikumu adaptāciju arī augstākām divīzijām.

EHL uzskata, ka šāda iniciatīva skars ne tikai E5 divīziju, bet rezonēsies arī zemākajās divīzijās - proti, komandas kuras nevēlēsies doties uz E4 saglabājot sastāvu kā arī saprāta un reglamenta ietvaros pastiprinoties priekš E4, bet ateiksies no vai vai vairākiem Elites spēlētājiem atbrīvos vietu kādam talantam, kas spēlē zemākās divīzijās, līdz ar to atvieglojot arī šīs divīzijas Līderu tabulu!

Lai nu kā, jau trešo sezonu EHL monitorē E4 / E5 / E6 divīzijas un novērojumi kā arī statistika pierāda, ka nepastāv lielas līmeņu atšķirības starp šīm divīzijām un TOP E6 komandas spēj cīnīties kā līdzīga ar līdzigu ar E4 vidus vai zemāk tabulā esošajām komandām!

Ar prieku uzklausīsim E5 divīziju menedžeru domas par šo jautājumu, vēlams privātā sarunā vai kopējā sapulcē, ja tādas būs nepieciešamas. Kā vienmēr atradīsim komandām pieņemamāko risinājumu šai situācijai!

P.S. Kas attiecas uz LHF datubāzē esošiem spēlētājiem, kuriem nav ieraksti Eliteprospects, tad kā arī līdz šim - katrs spēlētājs un situācija tiks izskatīta induviduāli.


Veiksmi Oskara kausa izcīņas izslēgšanas spēlēs un lai uzvar labākie!


Ar cieņu
Entuziastu komanda!

 

SC4

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda HK PIEČUKI PCK00
Komanda HK ICE WARRIORS 2 WRS00
Komanda HK ĶENGARAGS 2 KNG00
Komanda HK L&L KK LNL00
Komanda HK PATRIOTI SC PT300
Komanda HK FROZEN FRZ00
Komanda HK VIKINGI VNG00
   
   
   
SpēlētājiP
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Fona attēlsFona attēls