Nav foto - nav playoff

Kristaps Mozgirs | entuziasti.com 09.03.2020
Nav foto - nav playoff

Šosezon, tāpat kā citas sezonas, playoff nedrīkst piedalīties bez profila fotogrāfijas. Spēlētāju uz izslēgšanas spēli, ja tam nav profila bildes, pieteikt nevarēs - bez izņēmumiem - tas ir ieprogrammēts mājaslapas sistēmā.

Tāpat nestrādās arī profilu nobildēšanas (15) minūtes pirms spēles, jo, lai spēlētāju pieteiktu, bilde ir jaapstrādā un jāieliek lapā - to 15 minūtes pirms spēles paspēt nevar.

Tāpēc, cienījamie spēlētāji - ja Tev vai Tavam komandas biedram nav profila foto, tad 10. martā notiks Līgas līderu apbalvošana no 19:00-21:00, Olympic Voodoo Casino telpās Olybet Sporta bārā, kad ir bezmaksas iespēja nofotografēties profilam. Līdzi jānem krūšu bruņas un komandas krekls.

Jautājumu gadījumā lūdzu sazināties ar mediju centra vadītāju Kristapu Mozgiru (FB/Whatsapp/epasts/tel) - 26399495, kristaps@entuziasti.lv un pasūtīt profilu fotogrāfa pakalpojumu.

*) Ja Tev agrāk mājaslapā ir bijusi profila bilde, bet tagad nav, tad paziņo par to kristaps@entuziasti.lv, norādot vārdu un uzvārdu - mēs to atradīsim arhīvā.

Playoff sākums ir 9. martā! 

SC2

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda HK LEDUS LĀČI LEL00
Komanda HK HULIGAN HLG00
Komanda HK BOMBARDIER BBR00
Komanda HK TAURUS TRS00
Komanda HK HOUSE OF LIGHT HOL00
Komanda HK RSU RSU00
   
   
   
   
SpēlētājiP
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Fona attēlsFona attēls