Nav foto - nav playoff

Kristaps Mozgirs | entuziasti.com 09.03.2020
Nav foto - nav playoff

Šosezon, tāpat kā citas sezonas, playoff nedrīkst piedalīties bez profila fotogrāfijas. Spēlētāju uz izslēgšanas spēli, ja tam nav profila bildes, pieteikt nevarēs - bez izņēmumiem - tas ir ieprogrammēts mājaslapas sistēmā.

Tāpat nestrādās arī profilu nobildēšanas (15) minūtes pirms spēles, jo, lai spēlētāju pieteiktu, bilde ir jaapstrādā un jāieliek lapā - to 15 minūtes pirms spēles paspēt nevar.

Tāpēc, cienījamie spēlētāji - ja Tev vai Tavam komandas biedram nav profila foto, tad 10. martā notiks Līgas līderu apbalvošana no 19:00-21:00, Olympic Voodoo Casino telpās Olybet Sporta bārā, kad ir bezmaksas iespēja nofotografēties profilam. Līdzi jānem krūšu bruņas un komandas krekls.

Jautājumu gadījumā lūdzu sazināties ar mediju centra vadītāju Kristapu Mozgiru (FB/Whatsapp/epasts/tel) - 26399495, kristaps@entuziasti.lv un pasūtīt profilu fotogrāfa pakalpojumu.

*) Ja Tev agrāk mājaslapā ir bijusi profila bilde, bet tagad nav, tad paziņo par to kristaps@entuziasti.lv, norādot vārdu un uzvārdu - mēs to atradīsim arhīvā.

Playoff sākums ir 9. martā! 

E6

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasW
Komanda HK TUKUMA BRĀĻI 2 TB21
Komanda HK ZIBENS ZIB1
Komanda HK REGRAND RGR1
Komanda HK ŪSIŅŠ USN0
  
  
  
  
  
  
SpēlētājiP
Spēlētājs Ivo Reiniks Reiniks3
Komanda HK REGRAND Goldšteins2
Komanda HK REGRAND Brokāns1
Komanda HK ŪSIŅŠ Eitcens1
Komanda HK ZIBENS Īle1
Komanda HK ZIBENS Karabanovs1
Komanda HK ŪSIŅŠ Ķīsis1
Komanda HK TUKUMA BRĀĻI 2 Mertens1
Komanda HK ZIBENS Pučka1
Fona attēlsFona attēls