Olybet EHL Playoff tabula - 6. nedēļa

Kristaps Mozgirs | entuziasti.com 23.04.2019
 • Stils 2
 • Stils 3
 • Stils 4
 • Stils 5
 • Stils 6
 • Stils 7
 • Stils 8
 • Stils 9
 • Stils 2
 • Stils 3
 • Stils 4
 • Stils 5
 • Stils 6
 • Stils 7
 • Stils 8
 • Stils 9

Mūsu playoff koki plaukst kopā ar pavasara kokiem - esam nonākuši līdz FINĀLIEM!!!R1 divīzijā pagājušajā nedēļā noskaidrojām arī otru finālistu - tie ir Ogres Ledus Brāļi. Tiesa, uzvaru viņi jau bija sākuši svinēt pie spēles rezultāta 4:0, teju jau sākuši plānot Lieldienu brīvdienas līdz Lāčplēši četrās minūtēs ielādē trīs bankas OLB vārtos, saceļot matus gaisā visiem, kas sekoja līdzi spēlei. OLB gan izdevās apturēt viņus un pielikt punktu spēlei un sērijai ar 5:3 uzvaru.
Paldies Brocēniem par tūkstošiem mērotajiem kilometru izbraukājot spēles un ceram Jūs redzēt šeit arī nākamajā sezonā!

Finālā Trimen Tractors un OLB - 1. Un 3. Vietas ieguvēji.R2 divīzijā Blackouts jau otro playoff kārtu pēc kārtas nospēlē kā īsteni bakalaura studenti, sākot spēlēt tikai tad, kad deg gan pakaļa, gan viss pārējais, kas apkārt - 0:2 sērijā trīs mačos ir nodzēsts ar 3:2, 2:0 un 4:1 uzvarām, iekļūstot R2 finālā.

Arī šeit - finālā tiksies 1. Un 3. Vietas ieguvēji. Skatīsimies, vai Blackout turpinās iesākto - ielaidīs sēriju līdz 0:3 un tikai tad sāks uzvaru gājienu.


R3 divīzijā NMPD un Maddogs piedzīvo visizteiktākās piektās spēles sajūtas, jo NMPD komandai izdevās divreiz dramatiski izlīdzināt rezultātu pamatlaikā un tikai bullīšos piekāpties sīvajiem Maddogs. Komentētāji šo spēli nosaukuši par vienu no interesantākajiem mačiem kāds bijis.

Otrā zarā noskaidrojies, kurš no abiem zaļajiem pārstāvēs konferenci finālā - tie ir Proceva, kas ar divu vārtu pārsvaru pielika punktu Pafbet sezonai.

Finālā jau atkal - 1. Un 3. vieta.


R4 Zvaigznes ir sagaidījuši savus pretiniekus - Cardinals uzvarēja gan 3. Maču pēcspēles metienos, gan ceturto maču pārliecinošā pamatlaikā ar 3:1. Ice Wolves 2 - paldies par sezonu, bet finālā šogad ir vieta tikai vienai no četrām komandām - R2 divīzijā.

Finālā redzēsim, vai Zvaigznēm šis gads būs veiksmīgāks par iepriekšējo, kad finālā neizdevās izcīnīt nevienu uzvaru. Savukārt Cardinals ir jaunizveidota komanda, kas šādā sastāvā finālu aptausta pirmo reizi. Pirmā tikšanās jau šovakar MOGO hallē 21:30.

 


R5 divīzijā Tukumnieki atkārto iepriekšējā gada vienu no sasniegumiem - iekļūst finālā - tiesa, šogad tas notiek R5 divīzijā, jo R6 kauss viņiem jau ir. Ceturtais mačs noslēdzās pārpildītā Tukuma hallē, kur bullīšos Tukumniekiem izdevās pārspēt dedzīgos RIX.

Finālā tiksies abas pēc tabulas spēcīgākās komandas - Tukuma brāļi un Priedaine. Pirmā tikšanās jau 26. Aprīlī.

 


R6 divīzijā Vairogs un Varan ceturtajā tikšanās reizē ļoti pārliecinošu uzvaru ar 3:0 izcīnīja Vairogs, parādot, kāpēc uz tik svarīgu maču ir jāierodas ar pilnu soliņu, pilnām fanu tribīnēm un pārliecinātu attieksmi uzvarēt.

Finālisti ar ne pārāk lielu tikšanās vēsturi. Nav pieejama statistika par draudzības spēlēm, taču regulārajā sezonā komandas tikušās vienreiz un to pašu reizi nospēlējuši ar rezultātu 2:1 par labu Patriotiem. Būs interesants, ļoti interesants un sīvs fināls ar pilnām un skaļām skatītāju tribīnēm!R7 divīzijā Ledus Veči izdara patiesu brīnumu. Atgādinām, ka trešajā mačā, kad Haoss bija 2:0 vadībā gan spēlē, gan sērijā, Ledus Veči visu apgrieza sev par labu un uzvarēja trešo spēli bullīšos, ceturto spēli bullīšos un piekto spēli ar 1 vārtu starpību, izslēdzot zelta medaļu ieguvējus - Haoss. To nebija paredzējis neviens.

Tāpat neparedzams ir arī pēdējais finālists, kas tiks noskaidrots vai nu šo piektdien, vai arī jaunnedēļ.R8 divīzijā Patrioti pārraksta vēsturi - ar abām komandām ir sasneigts fināls, gan R6, gan R8 divīzijā. Pusfināls noteikti nebija viegls laukumā, taču pēc rezultātiem spriežot - trīs sausās uzvaras - cepuri nost! Paldies Vella Kalpiem par pirmo sezonu - pusfināls ir lielisks sasniegums.

Otrā zarā - Pagāni, Pagāni, Pagāni! Trīs uzvaras pēc kārtas un pēdējās divas ar augsti paceltu zobenu un galvu - 5:0 un 5:0 un Piečuki ir brīvdienās.

Fināls - būs skarbs - regulārajā sezonā abas komandas šķir vien tikai viens punkts un savstarpējās spēles teju identiskas - 1:4 un 3:0 - pa uzvarai katram.

E3P

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasW
Komanda HK RIETUMU BANKA RTB0
Komanda HK NEGAISS NGS0
Komanda HK SPORTLAND/KVINTA SPK0
Komanda HK DZINTARS DZS0
Komanda HK TAURUS TRS0
Komanda HK HULIGAN HLG0
Komanda HK RUPUČI RPC0
  
  
  
SpēlētājiP
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Fona attēlsFona attēls