Protokols

Komanda 2364
Zigurds VismanisMaksims Proskurins
0:10 10. jūlijs 19:30 AKROPOLE
Komanda 2363

Spēles notikumi

1. periods
00:00LLLGK In#39 Jaroslavs Šapošņikovs
00:00RG2GK In#30 Mārtiņš Eisaks
04:16RG2Vārti (EQ)#95 Maksims Proskurins, piespēles: #93 Augusts Blekte, #15 Alexey Gazukin
07:24RG2Vārti (EQ)#15 Alexey Gazukin, piespēles: #47 Didzis Būmanis, #25 Mārtiņš Jansons
07:32LLLNoraidījums#85 Artjoms Lanko - Interference (2 min)
07:35RG2Vārti (PP1)#15 Alexey Gazukin, piespēles: #25 Mārtiņš Jansons
2. periods
12:41RG2Vārti (EQ)#27 Pjotrs Marčenkovs, piespēles: #83 Ingars Duplinskis
14:29LLLNoraidījums#85 Artjoms Lanko - Tripping (2 min)
22:12RG2Vārti (EQ)#95 Maksims Proskurins, piespēles: #15 Alexey Gazukin, #25 Mārtiņš Jansons
3. periods
24:23RG2Vārti (EQ)#83 Ingars Duplinskis, piespēles: #27 Pjotrs Marčenkovs
27:29RG2Vārti (EQ)#47 Didzis Būmanis, piespēles: #95 Maksims Proskurins
30:19RG2Vārti (EQ)#81 Edvīns Astahovs, piespēles: #21 Vjačeslavs Stankevičs
32:19RG2Vārti (EQ)#83 Ingars Duplinskis, piespēles: #55 Jānis Gedzuns
35:24RG2Vārti (EQ)#93 Augusts Blekte, piespēles: #47 Didzis Būmanis, #95 Maksims Proskurins
36:00LLLGK Out#39 Jaroslavs Šapošņikovs
36:00RG2GK Out#30 Mārtiņš Eisaks

Iemetieni

Komanda 2364LLL15 Komanda 2363RG224

Metieni

Komanda 2364LLL17 Komanda 2363RG238

Spēlētāju statistika

Komanda 2364LLL POS G A P PIM
Madara Ērgle (6) LW0000
Samanta Pudule (8) LW0000
Linda Jaunsproģe (11) F0000
Gundars Skrindževskis (19) F0000
Kristīne Dobele (33) F0000
Jaroslavs Šapošņikovs (39) GK0000
Ģirts Jaunsproģis (40) D0000
Guntis Strazds (43) F0000
Daiga Gavariņa (54) D0000
Zigurds Vismanis (59) F0000
Dmitrijs Leontjevs (60) D0000
Māra Drozdova (63) F0000
Vilnis Druva (66) RD0000
Jānis Pudulis (69) RD0000
Rinalds Zelmenis (76) LW0000
Einārs Akmentiņš (84) F0000
Artjoms Lanko (85) D0004
Andris Priede (98) RD0000
Emīls Strazds (99) F0000
Komanda 2363RG2 POS G A P PIM
Virgiliu Lozinschi (13) F0000
Alexey Gazukin (15) RW2240
Vjačeslavs Stankevičs (21) D0110
Haralds Ūdris (23) D0000
Gints Čūders (24) LW0000
Mārtiņš Jansons (25) F0330
Pjotrs Marčenkovs (27) RD1120
Mārtiņš Eisaks (30) GK0000
Didzis Būmanis (47) F1230
Varis Damlics (52) D0000
Jānis Gedzuns (55) LW0110
Edvīns Astahovs (81) F1010
Ingars Duplinskis (83) F2130
Aldis Teteris (87) LW0000
Augusts Blekte (93) F1120
Maksims Proskurins (95) LW2240

Iesūtīt protokola labojumu

Citi fakti

Nosaukums Apraksts
Galvenais tiesnesisAleksandrs Borisovs
Galvenais tiesnesisArtūrs Artamonovs
SC4

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda HK VIKINGI VNG410
Komanda HK L&L KK LNL49
Komanda HK PIEČUKI PCK46
Komanda HK ICE WARRIORS 2 WRS45
Komanda HK PATRIOTI SC PT344
Komanda HK ĶENGARAGS 2 KNG44
Komanda HK CIRKS UZ LEDUS CRK23
Komanda HK FROZEN FRZ42
   
   
SpēlētājiP
Spēlētājs Ivo Blūmentāls Blūmentāls7
Komanda HK VIKINGI Egle5
Komanda HK PATRIOTI SC Lopatko5
Komanda HK FROZEN Rupmejs5
Komanda HK PATRIOTI SC Pavlovs5
Komanda HK L&L KK Līvmanis4
Komanda HK L&L KK Žuravļovs4
Komanda HK VIKINGI Abramovs3
Komanda HK ICE WARRIORS 2 Liepnieks3
Fona attēlsFona attēls