Komanda 2615
Artūrs RupmejsĒriks Liflands
2:6 12. jūnijs 19:30 VOLVO
Komanda 2620

Spēles notikumi

1. periods
00:00FRZGK In#32 Rēzija Veronika Laumane
00:00PT3GK In#1 Edijs Marcinkevičs
01:47FRZVārti (EQ)#83 Ilze Apeltone-Skarnele, piespēles: #99 Sandis Nīlenders-Neilanders
02:58PT3Vārti (EQ)#77 Ēriks Liflands, piespēles: #51 Kaspars Kukša, #57 Roberts Popelis
07:43FRZVārti (EQ)#13 Artūrs Rupmejs
2. periods
13:36PT3Vārti (EQ)#9 Eduards Savickis
16:03FRZNoraidījums#18 Māris Urbāns - Tripping (2 min)
16:27PT3Vārti (PP1)#77 Ēriks Liflands, piespēles: #27 Lauris Alksnis
16:59PT3Vārti (EQ)#27 Lauris Alksnis, piespēles: #34 Oskars Ūdris, #68 Henrijs Geidāns
19:49PT3Noraidījums#51 Kaspars Kukša - Tripping (2 min)
3. periods
25:47PT3Vārti (EQ)#3 Atis Švinka, piespēles: #68 Henrijs Geidāns, #27 Lauris Alksnis
26:45FRZNoraidījums#84 Oskars Skarnelis - Tripping (2 min)
30:52PT3Vārti (EQ)#68 Henrijs Geidāns, piespēles: #34 Oskars Ūdris
36:00FRZGK Out#32 Rēzija Veronika Laumane
36:00PT3GK Out#1 Edijs Marcinkevičs

Iemetieni

Komanda 2615FRZ17 Komanda 2620PT322

Metieni

Komanda 2615FRZ23 Komanda 2620PT327

Spēlētāju statistika

Komanda 2615FRZ POS G A P PIM
Māris Mihailovs (2) F0000
Artūrs Mozers (9) RD0000
Artūrs Rupmejs (13) LW1010
Māris Urbāns (18) D0002
Juris Jermacāns (31) F0000
Rēzija Veronika Laumane (32) GK0000
Ēriks Skrūskops (44) RD0000
Dana Daniella Kalniņa (71) D0000
Alvis Laviņš (72) RD0000
Ingus Builis (78) F0000
Ilze Apeltone-Skarnele (83) LW1010
Oskars Skarnelis (84) LW0002
Elīna Brice-Matisone (86) RD0000
Viktors Buivids (92) RD0000
Jurijs Semuhins (95) F0000
Sandis Nīlenders-Neilanders (99) LW0110
Komanda 2620PT3 POS G A P PIM
Edijs Marcinkevičs (1) GK0000
Atis Švinka (3) RD1010
Gustavs Švinka (6) RD0000
Eduards Savickis (9) F1010
Marta Freiberga (21) D0000
Lauris Alksnis (27) F1230
Oskars Ūdris (34) F0220
Kaspars Kukša (51) F0112
Roberts Popelis (57) D0110
Henrijs Geidāns (68) F1230
Ēriks Liflands (77) RD2020
Aivis Sušins (86) D0000
Ritvars Zēbergs - Lejnieks (97) F0000
Andris Turks (99) F0000

Citi fakti

Nosaukums Apraksts
Galvenais tiesnesisAleksandrs Borisovs
Galvenais tiesnesisAinārs Bitens
E8

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasW
Komanda HK PIEČUKI PCK10
Komanda HK OILERIS OLR8
Komanda HK CIRKS UZ LEDUS CRK5
Komanda HK BLACK MAGIC 2 BM24
Komanda HK L&L KK LNL1
Komanda HK PAGĀNI E8 PG81
Komanda HK VIKINGI 2 VN20
Komanda HK PINGVĪNI PNG0
  
  
SpēlētājiP
Spēlētājs Sandis Bričs Bričs12
Komanda HK PIEČUKI Stelmaks12
Komanda HK PIEČUKI Jansons11
Komanda HK OILERIS Otisons10
Komanda HK OILERIS Špoģis10
Komanda HK OILERIS Komuls10
Komanda HK OILERIS Šeļegovičs8
Komanda HK CIRKS UZ LEDUS Reiniks7
Komanda HK OILERIS Grīslis7
Fona attēlsFona attēls