Datu apstrāde

 
Privātuma noteikumi 
 
Šie noteikumi nosaka, kā Nodibinājums Entuziastu Fonds, reģistrācijas Nr. 40008178284 , juridiskā adrese: A.Čaka 109-5, Rīga, LV-1011 (turpmāk tekstā - Entuziasti) apstrādā Entuziastu mājaslapas un mobilās lietotnes (turpmāk tekstā – Mājaslapa) lietotāju personas datus un kādas tiesības ir lietotājiem. 
 
1. Kādu informāciju mēs apstrādājam -
1.1. Lai reģistrētos Mājaslapā, tev ir jāizveido savs profils. Pirms reģistrācijas tev ir jānorāda sava pamatinformācija, piemēram, vārds, uzvārds, dzimums, dzimšanas dati, e-pasta adrese, telefona numurs. 
1.2. Mēs saņemam informāciju par ierīcēm, kuras tu lieto, lai piekļūtu Portālam (piemēram, ierīces veids, operētājsistēma, interneta pārlūks, mobilo sakaru operators, IP adrese, ierīces atrašanās vieta, pieslēgšanās laiks un ilgums). 
1.3. Mēs varam saņemt informāciju par tevi no trešajām personām, piemēram, kad mēs veidojam kopīgus sadarbības projektus, vai no reklāmdevējiem, kuri vēlas izvietot vai personalizēt savu reklāmu mājaslapā. 
1.4. Mēs izmantojam sīkdatnes, tāpēc aicinām iepazīties ar mūsu Sīkdatņu noteikumiem.
 
2. Kādiem mērķiem mēs apstrādājam informāciju -
Mēs apstrādājam tavus personas datus un citu informāciju, lai:
2.1. nodrošinātu tev iespēju saņemt Mājaslapas piedāvātos pakalpojumus (piemēram, dalīties ar bildēm, redzēt atzīmētās komandas un to informāciju); 
2.2. uzturētu un uzlabotu mūsu pakalpojumus, kā arī izstrādātu jaunus pakalpojumus; 
2.3. piedāvātu un personalizētu reklāmu, kā arī novērtētu reklāmas efektivitāti; 
2.4. pārbaudītu identitāti un novērstu profilu pretlikumīgu izmantošanu, kā arī nodrošinātu drošu mājaslapas vidi; 
2.5. sniegtu tev atbildes un sazinātos ar tevi jautājumos, kas tevi interesē, vai informētu tevi par noteikumu izmaiņām. 
 
3. Kā citi var piekļūt tavai informācijai 
3.1. Tavā profilā norādītie dati (piemēram, vārds un uzvārds, dzimšanas datums, augums, svars, laukuma pozīcija, profila attēls) ir publiski pieejami visiem pārējiem Mājaslapas lietotājiem, kā arī ierobežotā apjomā trešajām personām.  
3.3. Mājaslapā tiek piedāvāta meklēšanas iespēja.
3.4. Saturu, ko tu publisko savā profilā, var apskatīt gan datorā, gan arī mobilajā lietotnē (piemēram, viedtālruņos, planšetdatoros u.c.), tāpēc šādu saturu (piemēram, profila bildi, galerijas u.c.), izmantojot Portāla, pārlūkprogrammu vai ierīču piedāvātās iespējas, var būt iespējams saglabāt minētajās ierīcēs.
 
4. Kā mēs apstrādājam personas datus 
4.1. Mēs varam apstrādāt nepersonalizētu informāciju (piemēram, par Portāla lietotāju skaitu, par reklāmu efektivitāti). 
4.2. Tavi dati ar var tikt nodoti trešajām personām, kad tu izmanto šo trešo personu pakalpojumus.
4.3. Tavi dati var tikt nodoti trešajām personām, ar kurām mēs sadarbojamies un kuras mums sniedz pakalpojumus, lai mēs varētu nodrošināt un uzlabot Portāla darbību (piemēram, datu izvietošanas un uzturēšanas, datu un portāla drošības, maksājumu apstrādes, risku un krāpniecības novēršanas un atklāšanas, datu analīzes, īsziņu un e-pasta izsūtīšanas, juridiskos un finanšu pakalpojumus). Šādām trešajām personām var tikt nodoti dati tikai minimālā un nepieciešamā apmērā, lai mēs varētu nodrošināt savus pakalpojumus, turklāt tikai tad, ja tās ir uzņēmušās atbilstošas konfidencialitātes saistības. 
4.4. Atsevišķos gadījumos šajos noteikumos paredzēto mērķu sasniegšanai mēs varam nodot tavus personas datus mūsu partneriem trešajās valstīs, kas nodrošina pietiekamu aizsardzības līmeni vai īstenojot atbilstošas garantijas. 
4.5. Mājaslapā var tikt izvietotas un tev var tikt parādītas vai nosūtītas trešo personu reklāmas, tajā skaitā interaktīvā veidā (piemēram, spēlēs utt.). Mēs nekad nenododam reklāmdevējiem informāciju par lietotājiem un to personas datus, taču reklāmdevējiem var būt tiesības definēt reklāmas auditoriju (piemēram, pēc lietotāja dzimuma, vecuma, atrašanās vietas, kontaktinformācijas u.tml.). 
4.6. Mēs varam izpaust tavus personas datus normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos un kārtībā (piemēram, lai atbildētu uz tiesas vai kompetentas iestādes pieprasījumu vai lai ziņotu par pretlikumīgu rīcību). 
4.7. Tavi personas dati var arī tikt nodoti citām personām vai apstrādāti citos gadījumos, ja esam saņēmuši tavu piekrišanu. 
4.8. Personas datu sniegšana ir priekšnoteikums profila izveidošanai un pakalpojumu saņemšanai no mums. 
4.9. Mēs glabājam un apstrādājam tavus datus, kamēr tavs profils netiek dzēsts. Pēc profila dzēšanas personas dati var tikt apstrādāti, ja to paredz vai pieprasa normatīvie akti. 
 
5. Mūsu pakalpojumi bērniem 
Mājaslapa ir pieejama lietotājiem no 13 gadu vecuma. Ja tev vēl nav 13 gadu, tad tev ir iespējams izveidot savu profilu tikai tad, ja piekrišanu ir devis vecāks vai likumiskais aizbildnis. 
 
6. Izmaiņas 
Mums ir tiesības laiku pa laikam mainīt šos noteikumus. Visas noteikumu izmaiņas tiks ievietotas Mājaslapā, un būtisku izmaiņu gadījumā mēs tevi informēsim par šādām izmaiņām. 
 
7. Saziņa ar mums 
Tev ir iespējams sazināties ar mums par datu apstrādes un aizsardzības jautājumiem, nosūtot e-pasta vēstuli uz entuziasti@entuziasti.lv 
Šie privātuma noteikumi ir spēkā no 2018. gada 1. augusta
Fona attēlsFona attēls