Partneri

 • ERST Finance
  Īstermiņa finansējums biznesam ar labākajiem nosacījumiem tirgū. ERST Finance un Entuziasti uzsāk sadarbību 9. sezonā. Ar ERST Finance atbalstu esam spēruši lielu soli Olybet EHL tiešraižu attīstībā, piedāvājot tiešraides ar atkārtojumiem.
 • X-Pro
  XPRO SportsWear ir lielākais pašmāju sporta apģērbu ražotājs, kas specializējas uz individuālu komandu pasūtījumu izpildi. Visas XPRO formas tiek ražotas Latvijā no izejvielas līdz gatavam produktam.
 • Hokejam.lv
  Hokejam.lv ir interneta veikals, kas plašā sortimentā piedāvā hokeja spēles inventāru visiem, kuri hokeju spēlē profesionālā vai vaļasprieka līmenī, apgūst tā pamatus vai arī ir nolēmuši uzsākt treniņus. 7 darbības gadu laikā mēs esam pārliecinājušies, ka hokejs ir visiem spēlēt gribētājiem pieejams sporta veids, un mūsu mērķis ir nodrošināt hokejistus ar viskvalitatīvāko un visērtāko inventāru par vispieejamākajām cenām. Šogad hokejam.lv sortiments ir papildināts ar profesionālu florbola inventāru, tā cenšoties popularizēt un padarīt pieejamāku arī šo sporta veidu.
 • Red Bull
  Red Bull Energy Drink ir funkcionāls dzēriens. Pateicoties unikālajai augstas kvalitātes sastāvdaļu kombinācijai, Red Bull Energy Drink uzmundrina ķermeni un prātu. Red Bull Energy Drink ir izstrādāts cilvēkiem, kam ir svarīgs skaidrs, koncentrēts prāts un fiziskas aktivitātes, kuri ir dinamiski un uz darbību orientēti, kuri vienlaikus nododas arī izklaidēm un aktīvam dzīvesveidam.Īsumā – Red Bull ceļ spārnos tos, kas vēlas būt garīgi un fiziski aktīvi un dzīvo ar aizrautību. Red Bull Energy Drink ir izstrādāts cilvēkiem, kam ir svarīgs skaidrs, koncentrēts prāts un fiziskas aktivitātes, kuri ir dinamiski un uz darbību orientēti, kuri vienlaikus nododas arī izklaidēm un aktīvam dzīvesveidam.Īsumā – Red Bull ceļ spārnos tos, kas vēlas būt garīgi un fiziski aktīvi un dzīvo ar aizrautību.
 • Geka
  Konkurētspējīgs, mūsdienīgs, sociāli atbildīgs un uzticams uzņēmums saviem darbiniekiem, sadarbības partneriem un klientiem. GEKAs misija ir būt vadošajam apbalvošanas un aktīva dzīvesveida piekritēju preču ražotājam un pakalpojumu sniedzējam Baltijā, kas savā darbībā gadsimtos uzkrātās tradīcijas apvieno ar modernām ražošanas tehnoloģijām. GEKAs darbinieku spēja uzņemties atbildību un augstais sniegums ir garantija uzņēmuma vislabākajai darbībai. Prieks sadarboties.
 • ABC IDEA
  Hostings, Mājas lapu izgatavošana, IT ārpakalpojumi, Serveru īre, Datu centrs. Tas viss tikai pie mūsu labākajiem IT draugiem ABCidea. Adrese: Andromedas gatve 1-70, Rīga, LV-1084, Latvija, Telefons: +371 22080562, Telefons: +371 22080563, E-pasts: info@abcidea.lv
 • Volvo Sporta Centrs
  Volvo Sporta Centrs - Jūrmalas gatve 78d. 2005.gada augustā savas durvis apmeklētājiem atvēra "VOLVO" sporta centrs, taču sporta centra oficiālā atklāšana notika tikai 16. novembrī. Latvijā vienīgā ledus halle ar diviem mākslīgā ledus laukumiem, kas atrodas starp Imantas un Zolitūdes mikrorajoniem.
 • Isostar
  Ar vairāk kā 30 gadu pieredzi sporta uztura nozarē, ISOSTAR turpina strauji attīstīties, un ir kļuvis par sporta uztura līderi tādās Eiropas valstīs kā Vācija, Spānija, Francija, Itālija, Čehija, Polija, Portugāle u.c. ISOSTAR galvenā panākumu atslēga ir ilggadēji klīniskie pētījumi, sadarbībā ar labākajiem sporta medicīnas ekspertiem, kā rezultātā, tiek iegūti droši un inovatīvi produkti ar pierādītu ietekmi uz augstākiem sporta sasniegumiem. ISOSTAR mērķis ir pielāgot savus produktus visu sportistu uztura vajadzībām, nepārtraukti uzlabojot to sastāvu, kas sabalansētā un kompleksā veidā, spēj nodrošināt nepieciešamos vitamīnus, uzturvielas un mikroelementus. Mēs piedāvājam kompleksu produktu portfeli, kas sportistam nodrošina nepieciešamo uzturu un darbaspējas pirms slodzes, tās laikā un pēc tās.
 • Rigacup EU
  Riga Cup ir pasaulē lielākais un vislabāk organizētais starptautiskais amatieru hokeja komandu turnīrs. RigaCup turnīrs norisināsies 2022. gada jūnijā un Entuziasti ir viens no galvenajiem sadarbības partneriem šajā turnīrā.
 • Rocketgrip
 • IHS
 • RVC Sporta zāle
  RVC ir multifunkcionāla sporta zāle Rīgā, Ganību dambī 20A. Halle ir piemērota volejbola, florbola, tenisa, futzāla un citu sporta veidu spēlēm un treniņiem. Sporta zālē ieklāts šobrīd pasaules sportā par kvalitatīvāko uzskatītais Gerflor Taraflex segums uz kura pēc esošajiem noteikumiem norisinās visas Olimpisko spēļu un Pasaules čempionātu spēles volejbolā, florbolā, futzālā un handbolā. https://sporta-zale-riga.lv/
 • Blessed steel
  Blessed Steel ne tikai nodrošina mūs ar balvām mēneša labākajiem spēlētājiem un Play-off katras kārtas labākajam, bet arī ar kuponiem, kas dod 40% atlaidi slidu asināšanai, kas derīga visu 2018/2019 sezonu. Pie viņiem varēsiet izmantot kādu no šiem profesionāli nodrošinātajiem pakalpojumiem: slidu asināšana, slidzābaku formēšana, kniedēšana, asmeņu turētāju maiņa, asmeņu taisnošana, asmeņu profila izveide. Darba laiks: Darba dienās 10:00-19:00 Sestdienās 11:00-17:00 Kontakti: Valmieras iela 3 +371 20037576 https://www.facebook.com/SliduDarbnica/ http://www.blessedsteel.lv
 • Stick Fix
  Stick fix ir jauna kompānija kura specializējas hokeja nūju, hokeja slidu, un dažādu citu karbona/plastikas izstrādājumu remontu. Tāpat arī nodarbojas ar salabotu hokeja nūju tirdzniecību. Mūsdienu materiāli un mūsdienīgas tehnoloģijas palīdz sasniegt labākos rezultātus, lai Stick fix klienti būtu gandarīti. No šīs sezonas Stick fix sadarbojas ar Olybet EHL un katras spēles labākais spēlētājs saņems klienta karti ar progresīvu atlaižu sistēmu Stick fix pakalpojumiem. Tālr. 26220466 - Renārs
 • Knockout Barber Shop
  Turpinot par mūsu partneriem vēlamies pastāstīt par Knockout Barber Shop. Tiem kas vēl nezin, šis uzņēmums ir lielākā Barber Shop ķēde Latvijā, kas Jūs visus nodrošinās ar labākajiem matu griezumiem, bārdas korekcijām un klasiskajām skūšanām. Ja Tev ir Entuziastu biedra karte, tad visiem pakalpojumiem tā Jums sniegs 15% atlaidi. Un tas vēl nav viss - ja būsi bijis rezultatīvs mēneša spēlētājs, tad iespējams tieši Tu tiksi pie dāvanu kartes no Knockout Barber Shop. Bez visa šī, šis partneris regulāri iesaistās veidojot dažādas akcijas, kā piemēram par Movember un Play-Off labākajām bārdām, kas arī šogad nekur nepazudīs! Seko līdzi jaunumiem, jo pavisam drīz būs informācija par jaunu konkursu Novembrī! https://www.facebook.com/knockoutbarbershopriga/ +371 27579777 Kalēju iela 30, Rīga +371 27579888 Dzirnavu iela 113, Rīga +371 27579444 Driksas iela 1, Jelgava
 • Woodmill
  Woodmill - līderis malkas ražošanas nozarē Latvijā!
 • Es mīlu kafiju
  Es Mīlu Kafiju ik dienu tiecas pēc izcilības un augstākajiem standartiem kafijas kultūras veidošanā un attīstībā, piedāvājot augstākās kvalitātes produktus no uzticamiem Latvijas un pasaules zīmoliem, vienuviet pulcējot aizrautīgus kafijas mīlētājus, ar mērķi kļūt par vadošo kafijas zīmolu Baltijā.
 • Trofeja
  Alus Rūme Trofeja Avotu 74A, Rīga "Alus Rūme Trofeja" ir mājīgs brūvkrogs ar atraktīvu interjeru un uz vietas brūvētu plašu alus klāstu visām gaumēm.
 • Balansa dēlis
  SIA "Balansa dēlis" ražo divu izmēru - mazais (550x260/80mm) un lielais (700x350/100mm) balansa dēļus. Izturības ziņā abi dēļi ir līdzvērtīgi un uz tā droši var atrasties pat 125 kg. Katrs balansa dēlis ir 100% roku darbs. Turklāt ir iespēja pasūtīt dēļus ar individuālu dizainu. Ieteikumi treniņiem - var nostāties brīvi (galvenais nestāvēt maksimāli taisnos ceļos) un mēģināt turēt līdzsvaru. Jo zemāk celīšos iesēdīsieties, jo vairāk nostrādāsies augšstilba muskuļi. Jāatceras pareiza pietupiena pildīšanas tehnika un, to ņemot par piemēru, iesēžamies ceļos un varam mācīties statiski turēties dažādos ietupienu augstumos, kā arī var izmantot soļa stāju (kad viena kāja ir vairāk izvirzīta uz priekšu un otra ir aizmugurē) un uztrenēt stabilitāti tādā pozīcijā. Ja kādu iemeslu dēļ viena kāja ir stiprāka par otru (asimetriskie sporta veidi), tad balansa dēlis neļaus šim ieradumam saglabāties, jo jādara būs tieši pretējais- jāmācās abas kājas slogot simetriski, citādi ķermenis visu laiku gāzīsies uz vienu un to pašu pusi. Kad apgūtas līdzsvara prasmes uz dēļa, tad papildus var izpildīt dažādus vingrinājumus ar nūju un ripu, piemēram.
EE

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasW
Komanda PROLATIO SYSTEMS PRL15
Komanda WOLF WOL12
Komanda MARELS BŪVE MBV8
Komanda TRIMEN TRACTORS TTR5
Komanda SPORTS LUKSS SPR5
Komanda TĒRVETE BACKSHOTS TRV2
Komanda GARKALNES PATRIOTI GRK1
Komanda VECTOR / HOKEJAM.LV VCT0
  
  
SpēlētājiP
Spēlētājs Ronalds Cinks Cinks21
Komanda PROLATIO SYSTEMS Cgojevs20
Komanda PROLATIO SYSTEMS Zembergs20
Komanda WOLF Krastiņš18
Komanda WOLF Cimermanis14
Komanda TRIMEN TRACTORS Kļaviņš13
Komanda TRIMEN TRACTORS Popens13
Komanda TRIMEN TRACTORS Borovkovs11
Komanda PROLATIO SYSTEMS Prūsis11
@entuziasti
Fona attēlsFona attēls