Protokols

Komanda 2215
Tino Juhani VaskelainenAleksejs Lobakovs
1:4 21. septembris 21:00 MĀRUPE
Komanda 2247

Spēles notikumi

1. periods
00:00VRGGK In#85 Vladimirs Ivančenko
00:00RSUGK In#31 Kārlis Liepiņš
01:01VRGNoraidījumsTeam penalty - Too many men on ice (2 min)
02:58RSUNoraidījums#9 Miks Deksnis - Cross-checking (2 min)
09:50VRGNoraidījums#83 Ruslans Pozdejevs - Tripping (2 min)
11:05RSUNoraidījums#92 Tuomas Albert Toukomaa - Roughing (2 min)
11:05VRGNoraidījums#66 Vladimirs Korņejevs - Slashing (2 min)
2. periods
12:53VRGVārti (EQ)#88 Aleksejs Lobakovs, piespēles: #96 Andris Vilemsons
14:06VRGVārti (EQ)#17 Olegs Požilenko, piespēles: #55 Pāvels Kapralovs, #96 Andris Vilemsons
16:08VRGVārti (EQ)#27 Edijs Soms, piespēles: #88 Aleksejs Lobakovs, #7 Konstantin Jahin
16:08RSUGK Out#31 Kārlis Liepiņš
17:33VRGVārti (EQ, ENG)#83 Ruslans Pozdejevs
17:33RSUGK In#96 Tino Juhani Vaskelainen
18:46RSUVārti (EQ)#27 Ritvars Puriņš
19:21VRGNoraidījums#83 Ruslans Pozdejevs - Illegal Equipment (2 min)
19:21RSUNoraidījums#97 Klāvs-Oskars Kjaspers - Roughing (2 min)
21:21VRGNoraidījums#83 Ruslans Pozdejevs - Roughing (2 min)
3. periods
36:00RSUGK Out#96 Tino Juhani Vaskelainen
36:00VRGGK Out#85 Vladimirs Ivančenko

Iemetieni

Komanda 2215RSU16 Komanda 2247VRG18

Metieni

Komanda 2215RSU7 Komanda 2247VRG16

Spēlētāju statistika

Komanda 2215RSU POS G A P PIM
Mairis Krustiņš (8) F0000
Miks Deksnis (9) F0002
Adrians Sprudzāns (14) F0000
Arvis Grinbergs (18) F0000
Reinis Rugājs (21) F0000
Kristaps Cinglers (23) D0000
Mārcis Krievkalns (24) LW0000
Ritvars Puriņš (27) F1010
Kārlis Liepiņš (31) GK0000
Mareks Baumanis (68) F0000
Aldis Avotiņš (71) F0000
Raitis Jurevics (77) F0000
Gints Liepiņš (91) D0000
Tuomas Albert Toukomaa (92) F0002
Tino Juhani Vaskelainen (96) F0000
Klāvs-Oskars Kjaspers (97) F0002
Komanda 2247VRG POS G A P PIM
Sergejs Antipovs (2) D0000
Kristofers Vaitonis (3) LW0000
Konstantin Jahin (7) LW0110
Olegs Požilenko (17) LW1010
Edijs Soms (27) F1010
Denis Kazakevics (41) D0000
Sergejs Bazilevičs (45) F0000
Pāvels Kapralovs (55) RD0110
Vladimirs Korņejevs (66) LW0002
Vitalijs Tomozovs (71) F0000
Ruslans Pozdejevs (83) LW1016
Vladimirs Ivančenko (85) GK0000
Aleksandrs Konanihins (86) RD0000
Aleksejs Lobakovs (88) LW1120
Artūrs Baumanis (92) F0000
Andris Vilemsons (96) D0220
() 0000

Iesūtīt protokola labojumu

Citi fakti

Nosaukums Apraksts
Galvenais tiesnesisArtūrs Artamonovs
Galvenais tiesnesisVladimirs Ostaņins
E1

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda HK OGRES LEDUS BRĀĻI OLB35
Komanda HK BROCĒNI / LĀČPLĒŠI A.I. BRC24
Komanda HK MĀRUPE MRP34
Komanda HK MARELS BŪVE MBV13
Komanda HK TRIMEN TRACTORS TTR21
Komanda HK GARKALNES PATRIOTI GRK11
Komanda HK SPORTS LUKSS SPR10
Komanda HK VECTOR VCT10
   
   
SpēlētājiP
Spēlētājs Emīls Potāpovs Potāpovs5
Komanda HK MĀRUPE Ezers4
Komanda HK MĀRUPE Egle3
Komanda HK OGRES LEDUS BRĀĻI Legzdiņš3
Komanda HK GARKALNES PATRIOTI Priediņš NAHL3
Komanda HK OGRES LEDUS BRĀĻI Akmentiņš3
Komanda HK OGRES LEDUS BRĀĻI Audijāns2
Komanda HK TRIMEN TRACTORS Beržanskis2
Komanda HK OGRES LEDUS BRĀĻI Bisnieks2
Fona attēlsFona attēls