Challenge Cup 2020 - pieteikšanās

Kristaps Mozgirs | entuziasti.com 17.02.2020
Challenge Cup 2020 - pieteikšanās
Dāmas un Kungi, kapteiņi un godātie komandu menedžeri, pārstāvji un pašas komandas!
 
Kā katru gadu, arī šosezon noslēgumā piedāvājam septīto, jau par pavasara tradīciju kļuvušo OlyBet/EHL Challenge CUP 2020 turnīru.
 
Turnīrā aicinātas piedalīties visas komandas. Komandas, kas iekļuvušas Play-Off, var pieteikt otro sastāvu cīņām Challenge CUP, jo play-off komandas maksimāli uz spēlēm liek savus labākos spēlētājus un visās komandās ir 3. un 4. maiņas spēlētāji, kam spēles laiks ir mazāks - šī ir viņu iespēja turpināt sezonu! Aicinām arī playoff komandas laicīgi mums ziņot vai Jūsu plānos ietilps "ielekt" CC vilcienā pie neveiksmes situācijas izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā.
 
Komandas sastāvu un tā atbilstību noteiktai CC divīzijai izvērtēs OlyBet EHL vadība atbilstoši reglamentam un komandu spēku samēriem, lai izveidotu pēc iespējas interesantāku turnīru Jums pašiem.
 
Tāpat Challenge CUP ir lieliska iespēja komandām, kuras vēlas izmēģināt savus spēkus OlyBet EHL (komandas kas nespēlē čempionātos, vai vēl nespēlē OlyBet/EHL) un novērtēt potenciālos nākamās sezonas pretiniekus un līgas darbību - un galvenais, ļaut gan mums gan Jums saprast - kura būs Jūsu komandas piemērotākā divīzija desmitajai sezonai.
 
Turnīra formāts: Pirmās trīs vietas katrā grupā saņem medaļas un uzvarētāji saņem arī pašu Challenge CUP (kausu)! Katras spēles labākie un visa turnīra labākie spēlētāji tiks apbalvoti individuāli ar balvām no mūsu sponsoriem un sadarbības partneriem!
 
Katra CC spēle tiks filmēta un fotografēta tāpat kā visas regulārās sezonas spēles.
 
 
Turnīra pirmās spēles visās divīzijās ir plānotas sākt marta vidū, un turnīra ilgums ir atkarīgs no komandu skaita divīzijās!
 
Īpaši strikti izvērtēsim komandu potenciālo līderu atbilstību zemākajiem CC līmeņiem.
 
Pieteikšanās CC līdz 6. martam un dalības maksa ir atkarīga no spēļu skaita divīzijā.
Vietu skaits divīzijā ir ierobežots - maksimāli 9 komandas. (Plānotās divīzijas : CC E8, CC E7/E6, CC E5/E4. CC E3+)
Finansu jautājumos sazināties ar Jāni Puriņu (27033996).
 
Sīkāka informācija un/vai komandu pieteikšanās telefoniski: Haralds 29359757 , Roberts 28881115 , Kristiāns 26397117 , Jānis 27033996, Kristaps 26399495, Kristians 26397117 vai uz e-pastu: entuziasti@entuziasti.lv
 
Ar cieņu
Entuziastu komanda
CC4/5

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasW
Komanda HK ĶENGARAGS KNG0
Komanda HK LEDUS LĀČI LEL0
  
  
  
  
  
  
  
  
SpēlētājiP
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Fona attēlsFona attēls