#GRIBUSPORTOT #NogaliniCovidNevisSportu

Kristaps Mozgirs | entuziasti.com 15.10.2020

Sporta Entuziast!
Ja Tu un Tavi ģimenes locekļi ar sportu un veselīgu dzīvesveidu esat uz “Tu”, tad šī ziņa ir adresēta tieši Tev!

Šis gads noteikti vēl ilgi paliks mūsu atmiņās, jo tas ikdienas katram no mums ir nesis visdažādākos izaicinājumus - kā privātajā, tā arī biznesa, attiecību, fiziskās un garīgās labsajūtas un daudzās jo daudzās citās jomās.

Vai zināt, kas mums ir palīdzējis nesajukt prātā, sakārtot savas domas, lai nākamajā dienā pamostos ar cerību un ticību tam, ka reiz tam pienāks gals un spēsim atgriezties ierastajās sliedēs! Tas ir sports! Fiziskās aktivitātes jebkurās tam pieejamās formās. Pavasarī, lielāko ierobežojumu laikā, mēs redzējām, ka neskatoties uz stingrajiem ierobežojumiem - cilvēku izdomai nebija robežu. Tieši sports bija tas, kas bija redzams ārpus ierastajām četrām sienām!

Šajā laika periodā mūsu sabiedrība pierādīja, ka ir spējīga būt sociāli atbildīga, kas ļāva samazināt saslimstības statistiku līdz līmenim ko novērtēja visa pasaule! Nu ir pagājis jau vairāk kā pusgads, kura laikā esam spējuši atgriezties ierastajā dzīves ritmā un atbildīgi sadzīvot ar epidemiloģisko situāciju. Tai vietā, lai šajā laika periodā mūsu valdība iesaistītos aktīvās sarunās ar veselību veicinošo nozari - sportu, un lemtu par turpmākām darbībām, lai to saglabātu, esam nonākuši pavisam citā ceļa posmā…
Esam pamodušies, kad situācija ir izgājusi ārpus cerētajiem rāmjiem un tai vietā, lai aktīvi meklētu risinājumus - mums vienkārši atņem vienīgo, veselā saprāta saglabājošo, nodarbi. Mēs ar to neesam gatavi samierināties! Mēs un mūsu bērni gribam sportot un trenēties! Sacensības pagaidīs, bet mēs būsim gatavi tās atsākt veseli un stipri!
Ja arī Tu esi vienās domās ar mums, tad priecāsimies, ja piedalīsies mūsu miermīlīgajā “protesta” akcijā, un, daloties ar šo ziņu, kā arī savu foto vai video stāstu, parādīsi, ka neesi vienaldzīgs pret šķietami tik neloģiskajiem valdības lēmumiem, veicinot atbildīgās varas iestādes uzsākt objektīvu dialogu ar sporta nozari!

Mēs nevēlamies tikai protestēt - mēs vēlamies iesaistīties un kopīgi nonākt pie dzīvotspējiga risinājuma!
Mēs ticam, ka kopā mēs varam!

#NogaliniCovidNevisSportu
#GRIBUSPORTOT

Fona attēlsFona attēls