Nameja Kausa Izcīņa 2023

Kristaps Mozgirs | entuziasti.com 13.02.2023

MĒS SĀKAM!

Dāmas un kungi - ar lielu prieku un godu paziņojam, ka OlyBet EHL izslēgšanas spēles un Nameja Kausa izcīņa 2023 sākas jau tagad!

Tas ir sezonas visgaidītākais brīdis, kurā katra minūte, katrs metiens pa vārtiem un katrs lēmums var izmainīt to, kurš izslēgšanas spēļu finālā cels virs galvas kausu - šogad pirmo reizi EHL vēsturē - Nameja kausu!

Nameja kauss simbolizē patriotismu, cīņassparu un komandas vienotību - īpašības, kuras mūsdienās ir kļuvušas īpaši svarīgas.

Tāpat arī Nameja kauss tiek izstrādāts sadarbībā ar ilggadējo EHL sadarbības partneri : Valsts aizsardzības un patriotisma fondu "Namejs", mudinot ziedot, informēt par to un atbalstīt šo nodibinājumu.

Šī gada izslēgšanas spēles sāksies 14. Februārī Kurbada ledus hallē  ar 2 mačiem - OlyBet EHL E7 divīzijā plkst 20:45 - HK Oileris tiksies ar Varan un E9 divīzijā plkst 22:00 Vairogs 2 tiksies ar Regrand. Ceturtdaļfināli E9 un E7 divīzijā notiek līdz 3 uzvarām.

Šīs spēles vērosim tiešraidē ar komentētājiem un mēs jau nevaram sagaidīt sākumu!