Olybet EHL 7. sezonas Apbalvošana - 15.jūnijā Studio 69 telpās

EHL entuziasti | entuziasti.com 06.06.2018
Olybet EHL 7. sezonas Apbalvošana - 15.jūnijā Studio 69 telpās

Informācija par Olybet EHL 7. sezonas noslēguma un apbalvošanas pasākumu 15. jūnijā.

7. sezona paliks atmiņā ar rekordlielu komandu skaitu, sīvu regulāro sezonu, pārsteidzošiem playoff, unikālu Ziemas klasikas pasākumu, simtiem amatieru hokeja tiešraidēm, kā arī Challenge cup, kurā tikai pēdējās spēles izšķir medaļu un kausa sadalījumu.

 

Mēs esam gatavi šo sezonu noslēgt vakarā, no kura atmiņām nebūs nozīmes, vai arī to vienkārši nebūs - 15. jūnijā naktskluba Studio 69 telpās ar jaunu apbalvošanas konceptu.

 

Apbalvošanā aicinām ierasties visas komandas, kas izcīnījušas kausus vai medaļas un vienoties kopīgām svinībām pie muzikāliem un deju priekšnesumiem, māksliniekiem, video, loterijām, un citām aktivitātēm.

 

Ieeja klubā ir komandām, kas rezervējušas galdiņu, jo vietu skaits ir ierobežots. Galdiņa rezervācija 6-9 personām maksā 100eur un par To tiek piedāvāta pielikumā pievienotie gardie ēdieni un alkoholiskie dzērieni pēc Jūsu izvēles.

 

Rezervācijas tālrunis - 67506030.

 

Pirms galdiņa rezervācijas, lūdzu ņemt vērā šīs lietas -

 

1) Pie katra galdiņa ir maksimums 9 sēdvietas un par katriem 100eur tiek piešķirtas 6-9 vietas atkarībā no izvēlētā galdiņa. Attiecīgi, pat ja ierodaties 10 vai 11 cilvēku sastāvā, jāņem 2 galdiņi, lai kādam nebūtu jāstāv kājās. Aicinām komandas ierasties lielākos sastāvos - jautrāk Jums, jautrāk mums. Pirmajām rezervācijām iespēja izvēlēties labāko galdiņu pēc galdu plānojuma – skatīt linku teksta apakšā.


2) Ieeja klubā personai, kuras komanda nav rezervējusi galdiņu, būs bez maksas.


3) Pēc 22:00 klubs vērs durvis visiem apmeklētājiem un ieejas maksa klubā, kā parasti, būs 20eur, , tāpēc aicinām komandas rezervēt galdiņus un ierasties laicīgi.


4) Entuziastu apbalvošanas zona tiks nošķirta no publiski pieejamās zonas ar lieliem apsargiem, līdz ar to Entuziasti varēs atpūsties tikai ar Entuziastiem, kamēr Entuziasti varēs baudīt arī visas pārējās kluba ērtības un atrādīt iegūtās medaļas kluba apmeklētājiem (apmeklētājām)


5) Medaļas, kausi un spēlētāju individuālie apbalvojumi pēc pasākuma izsniegti netiks.


Galdu karte ir linkā - https://ej.uz/1506Galdukarte
Plates un dzērienu piedāvājums ir linkā - https://ej.uz/1506Piedavajums

 

Dress code : 'coctail' vai 'black tie' vai vienādi komandas krekli. Jārēķinās ar Studio 69 dress code - nekādas sporta botas vai sporta krekliņi.

 

Apbalvojamo saraksts (netiks apbalvoti norādītajā secībā, bet gan pēc pasākuma scenārija) linkā - https://ej.uz/1506ApbalvosanasSaraksts
Studio 69 dzērienu karte un ēdienkarte - https://ej.uz/1506edienkarte

 

Ar cieņu
Entuziastu komanda

E3P

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasW
Komanda HK HULIGAN HLG0
Komanda HK DZINTARS DZS0
Komanda HK RIETUMU BANKA RTB0
Komanda HK SPORTLAND/KVINTA SPK0
Komanda HK TAURUS TRS0
Komanda HK NEGAISS NGS0
Komanda HK RUPUČI RPC0
  
  
  
SpēlētājiP
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Fona attēlsFona attēls