Protokols

Komanda 2187
Artūrs ĶīsisAndris Zolovkins
3:1 21. oktobris 22:15 MĀRUPE
Komanda 2241

Spēles notikumi

1. periods
00:00USNGK In#31 Žanis Dubrovskis
00:00RX2GK In#1 Māris Blūms
05:28USNVārti (EQ)#29 Gatis Drinķis, piespēles: #89 Lauris Džiguns
11:20USNNoraidījums#89 Lauris Džiguns - Charging (2 min)
11:30RX2Vārti (PP1)#25 Kaspars Kurpnieks, piespēles: #21 Andris Kokins
2. periods
14:15USNVārti (EQ)#19 Toms Muižnieks, piespēles: #89 Lauris Džiguns
14:57USNNoraidījums#89 Lauris Džiguns - Slashing (2 min)
16:03RX2Noraidījums#67 Alvis Šerenda - Charging (2 min)
20:41RX2Noraidījums#16 Andris Zolovkins - Hooking (2 min)
21:25RX2Noraidījums#16 Andris Zolovkins - Hooking (2 min)
21:25USNVārti (PP2)#14 Juris Ķiršs, piespēles: #65 Artūrs Ķīsis, #5 Uldis Sīpols
21:54USNNoraidījums#14 Juris Ķiršs - Tripping (2 min)
21:54RX2Noraidījums#1 Māris Blūms - Tripping (2 min)
3. periods
24:43RX2Noraidījums#79 Māris Ponciuss - Charging (2 min)
36:00USNGK Out#31 Žanis Dubrovskis
36:00RX2GK Out#1 Māris Blūms

Iemetieni

Komanda 2187USN Komanda 2241RX2

Metieni

Komanda 2187USN23 Komanda 2241RX214

Spēlētāju statistika

Komanda 2187USN POS G A P PIM
Kristaps Eitcens (3) RD0000
Uldis Sīpols (5) LW0110
Renārs Matīss (7) F0000
Juris Ķiršs (14) LW1012
Toms Muižnieks (19) LW1010
Raivo Antrops (27) RD0000
Gatis Drinķis (29) LW1010
Žanis Dubrovskis (31) GK0000
Tomass Plūme (42) D0000
Ivo Klempners (61) RD0000
Kristaps Freibergs (64) LW0000
Artūrs Ķīsis (65) LW0110
Edgars Jermaks (75) F0000
Lauris Džiguns (89) RD0224
Aldis Gusārovs (92) RD0000
Lotārs Šalgūns (93) LW0000
Komanda 2241RX2 POS G A P PIM
Māris Blūms (1) GK0000
Edgars Dancis (4) LW0000
Arnolds Seržants (6) F0000
Kaspars Ozoliņš (7) LW0000
Aleksejs Ņitavskis (9) LW0000
Nikolajs Zeļenko (11) LW0000
Sandris Ozoliņš (15) LW0000
Andris Zolovkins (16) RD0004
Andris Kokins (21) LW0110
Kaspars Kurpnieks (25) F1010
Raimonds Mikšis (33) RD0000
Ričards Balnass (45) LW0000
Roberts Lapiņš (66) RD0000
Alvis Šerenda (67) LW0002
Māris Ponciuss (79) RD0002
Igors Šapatava (99) RD0000

Iesūtīt protokola labojumu

Citi fakti

Nosaukums Apraksts
Galvenais tiesnesisĀrijs Gedrovics
Galvenais tiesnesisArmands Bedrītis
E1

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda HK OGRES LEDUS BRĀĻI OLB511
Komanda HK VECTOR VCT410
Komanda HK TRIMEN TRACTORS TTR57
Komanda HK MĀRUPE MRP47
Komanda HK BROCĒNI / LĀČPLĒŠI A.I. BRC46
Komanda HK SPORTS LUKSS SPR26
Komanda HK GARKALNES PATRIOTI GRK24
Komanda HK MARELS BŪVE MBV43
   
   
SpēlētājiP
Spēlētājs Emīls Potāpovs Potāpovs11
Komanda HK OGRES LEDUS BRĀĻI Akmentiņš8
Komanda HK OGRES LEDUS BRĀĻI Legzdiņš6
Komanda HK BROCĒNI / LĀČPLĒŠI A.I. Maslovskis6
Komanda HK OGRES LEDUS BRĀĻI Bisnieks5
Komanda HK MĀRUPE Ezers5
Komanda HK BROCĒNI / LĀČPLĒŠI A.I. Pikmanis4
Komanda HK SPORTS LUKSS Solovejs NAHL4
Komanda HK OGRES LEDUS BRĀĻI Audijāns3
Fona attēlsFona attēls